Obočí 2019 - módní trendy a tvar

Fascinující proces vytváření make-upu, kde se tvář chová jako stojan, a dovedné ruce mistra vytvářejí exkluzivní obraz, se zvláštní pozorností věnovanou obočí. Takže, co jsou módní obočí z roku 2019, skutečné akcenty designu obočí pro jiný typ vzhledu. Vezměte v úvahu hlavní trendy tetování a pravidla pro vytváření obočí v nové sezóně.

Akcenty a formy návrhu obočí v nové sezóně

Současné trendy návrhu obočí

Módní trendy 2019 diktují nová pravidla make-upu, kde je design obočí centrální. Současně pro každý typ obličeje a barvy pleti je důležité zvolit harmonický tvar a vytvořit tak přírodní módní make-up. V nové sezóně jsou relevantní:

 • široké obočí a přirozené linie;
 • organický tvar, délka a tloušťka obočí;
 • barva obočí je tmavší než odstín vlasů několika tóny;

Přirozenost a organičnost jsou v módě

 • hladké linie bez smyček a asymetrických tvarů.
 • částečné barvení a tónování;
 • mikrotrading obočí a dramatické zesvětlení.

Stíny obočí

Obrysy, doplněné přísnými symetrickými formami, ztratily v nové sezóně svůj význam. V módě neobvyklé možnosti, excentrické noty, které doplňují obraz hravosti a koketnosti. Současně by korekce obočí měla odpovídat proporcím obličeje a zdůrazňovat individualitu a některé varianty a novinky neznamenají kardinální změny, stačí dát požadovaný tvar.

Linka obočí by měla odpovídat proporcím obličeje

Druhy a formy provedení

Současné trendy vývoje obočí v roce 2019 vyžadují přirozenost a nenápadnou nedbalost, přičemž převažují širší formy s extravagantními tahy. Podlouhlé obočí, opakující se obočí, zaujímá vedoucí pozici na make-upu Olympus, zatímco šířka udržuje trend až do konce obočí.

Módní obočí 2018-2019

Široké obočí

Široké obočí zůstává relevantní, ale v nové sezóně převažuje charakteristická hustota a objem. Tvar obočí by měl zdůrazňovat krásu očí bez ostrých rohů a přechodů. Majitelé přirozeně tenkých obočí mohou používatprostředky, které urychlují růst vlasů.

Široké obočí

Asymetrické linie

V ideálním případě vytvořené obočí, vytvářející dojem jemně ohraničených "strun", postupně ztrácejí svou popularitu a lehké asymetrické linie nahradily. Tyto formy jsou zděděny známými představiteli módního světa, předními couturiery a slavnými osobnostmi, což jim dává ztuhlost a nepatrnou nedbalost k vlastnímu obrazu.

Nespěchejte, abyste napravili světelnou asymetrii obočí - tato sezóna je na vrcholu popularity

.

Hladké linie a přechody

Obrubník "dům", který se zamiloval do žen módy, postupně ztratil svůj význam a byl nahrazen hladkými přechody. Kosmetičtí umělci doporučují vytvářet měkké formy bez smyček a nadměrné úhlovitosti.

Linka hladkého obočí

Přímé formy

Přímá forma je vhodná pro dívky, jejichž obočí je přirozeně prosté ohybů. Nyní můžete odmítnout služby obočí mistrů a udržet přirozenou formu, což mu živou poznámku nedbalosti.

Přímé obočí

Jaké techniky navrhování obočí používáte?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Směr nahoru

Tenké vlasy se rozčesaly, objevily se na pánských výstavách podzim-zima 2019 a pakstěhoval se na pódium žen. Volba je vhodná pro ty, kteří mají široké rovné obočí a tvar lze uložit pomocí gelu a štětce.

česaný

Letící hvězda

Asijské motivy udržují hladké linie s výrazným obloukem uprostřed a prodlouženým ocasem. K dosažení určitého tvaru potřebujete jistou ruku mistra, tužku se zkosenou břidlicovou tužkou a touhu vytvořit nepřekonatelný make-up.

Aktuální barvy a odstíny

Organické a přirozené zbarvení v trendu příští sezóny, takže hnědé, tmavé a světlé odstíny světle hnědé převažují nad ostatními odstíny. V tomto případě by obočí mělo být vybráno pod vaším typem barev a anatomickým tvarem obličeje.

Odstíny obočí

S odkazem na mega trend sezóny, „bezbarvý“ nebo jak se nazývají „bílé obočí“, je třeba vzít v úvahu, jak jsou relevantní na základě společné luk. V roce 2013 vtrhli do víry módy a nyní se báječně vrátili do roku 2019, čímž dávali obraz romantice a nevinnosti.

Bezbarvé obočí je ultra-kardinální make-upový prvek, ale odvážné ženy módy hledají uplatnění pro takové inovace v každodenním životě.

Bezbarvé obočí v trendu

Tito mistři v salonech pokrývají chlupy speciální směsí, která obočí má bílou barvu, která bude trvat několik týdnů. "Bílé obočí" jako odvážný experiment lze kreslit doma pomocí korektoru a lehkého prášku. Vizuální fotografie a módní přehlídkydemonstrují současné trendy v designu makeupu a obočí 2019, v němž zaujímá vedoucí postavení přirozenost a ekologičnost.

Tóny trendů

Jak víte, poptávka vytváří nabídku a trendové jasné obočí v minulé sezóně vyžadovalo obrovské množství gelů, značek a tužek.A pak se make-up umělci rozhodli zastavit - favoritem sezóny bylo stínování a tónování na pozadí volných linek.

Stíny obočí

Přirozené obočí, kde je nejtmavší odstín světlejší než barva vlasů, a to i pokud jde o blondýnky, je neustálým pravidlem této sezóny.

Pro vytvoření a vyplnění prázdných míst používají umělci na make-up speciální barevný gel.To je skvělá alternativa k prostředkům „válečné barvy“, která je co nejblíže přirozenosti, ale její barva musí být vybrána individuálně.

Balayazh

Obočí - balayazh dávají dojem opáleného slunce, ne pro nic se nazývá pláž, a účinek se dosahuje pomocí zvláštních stínů.Stíny jsou aplikovány určitým způsobem, kde začátek a střed obočí vyniká ve světlém stínu a špička je zbarvena více tmavými odstíny.V další fázi stínu stíny, vymazání jasných hranic, zatímco dosažení efektu husté nasycené, jako by spálil, vlasy.


Péče o obočí

Je snadné předpokládat, že přirozenost v make-upu bude hitem nejen v tomto, ale i v příští sezóně: ​​

 • módyje nutné přijmout nový trend a zajistit, aby obočí vypadalo „jako jejich vlastní“, a to je někdy obtížnější než nakreslit nové linie podél obočí;

Rovné obočí

 • k těm šťastným, kterým příroda dávala široké obočí, nemusí dělat nic, blondýnky zapínají zelené světlo úplně, jen se zásobují korektorem. Ale majitel tenké krátké obočí, můžete se uchýlit k použití henna nebo permanentní make-up;

Nový design obočí

 • v nadcházející sezóně ocení záměrně tlusté "oboustranně sobolé" obočí.
 • přední designéři podporují tendenci harmonické kombinace jasných linií v make-upu, proto ostře kritizovali kombinaci červené rtěnky a širokých linií v designu obočí.

Všechno, co zbavuje obočí přirozenosti (fixativů a fudgů), je daleko v minulosti - obočí „a-la-naturel“ se stává oblíbeným.

Pro brunetky​​

Prohlížení obrazu brunetek je nezbytným doplňkem k obrazu, kterému by měla být věnována zvláštní pozornost. Na rozdíl od blondýnek slouží jako hlavní přízvuk, který může dát výrazům oči. Pokud každodenní rituál tónovacího obočí není součástí vašich plánů - pak vám pomohou moderní metody salónu.

Brunetky jdou tmavé obočí

Zvažte několik užitečných doporučení pro navrhování obočí:

 • čerstvost, mládí a hravost společné cibule dá stínna tónu je více světla než barva vlasů - jde o každodenní neutrální make-up;
 • Vamp styl večerní pohled pomůže vytvořit obočí tmavší než vlasy;

 • krásně pletené krásy se hodí do čokoládově hnědé a na tmavou pleť - světlé bohaté barvy ;
 • světlé brunetky se hodí k lilku a grafitovým odstínům: vše záleží na typu barvy vzhledu.

Je důležité pozorovat korelaci: měkké barvy jsou vhodné pro lehké teplé odstíny pleti typu „jaro-léto“ a neutrální gamut pro chladnější.

Pro blondýnky

Volba barevné palety pro design obočí blondýnky závisí na barvě očí, na kůži a na vzhledu dívky jako celku. Aby bylo přirozené, je nutné zvolit barvu, která je několik tónů tmavší než vlasy, přičemž přednost je dána šedá béžová se zlatým leskem.

Medové tóny vyhovují blondýnkám

Dívky s chladným vzhledem by měly být upřednostňovány popela a šedé odstíny a v teplém provedení by měly být preferovány zlaté a béžové odstíny. Blondýnky vyhovují následujícím formám:

 • hladké linie;
 • „sobolí“ obočí;
 • formy nedbalosti;
 • zametání obočí;
 • jednotná šířka;
 • prodloužené špičky.

Pro červenou

Příroda dávala rudovlasým dívkám jemnou, téměř průhlednou pleť, takže volba make-upu a obočí vyžaduje zvláštní péči. Majitelé červených vlasů mohou používat růžovou a červenoupigmenty v malých množstvích a černé a hnědé odstíny by měly být ošetřeny opatrně.

Obočí je několik tónů tmavších než barva vlasů

U hnědovlasých žen

Ženy s hnědými vlasy by měly zvolit odstíny co nejblíže přirozeným vlasům., ale zároveň se vyhnout tmavým nasyceným pigmentům, aby nedocházelo k podrážděnosti.Uvažujme o hlavních doporučeních pro design obočí pro ženy s hnědými vlasy v letech 2018-2019:

 • jsou vhodné bohaté čokoládové odstíny s koňakem do tmavě hnědé barvy.
 • klasické hnědé vlasy ženy mohou používat lehké kávové tóny s medovými pigmenty.
 • pro majitele světle hnědých vlasů fit obočí s šedivohnědým odstínem.

Tvar obočí pro hnědovlasé ženy

Dobře upravené obočí je nedílnou součástí obrazu, proto ženy módy pozorně sledují trendy a trendy.Tento make-up prvek jako jednotlivec se stíny a šípy může ozdobit oči a zdůraznit přitažlivost obličeje.

Skutečné zbarvení obočí pro modrooké ženy s hnědovlasými vlasy

Není žádným tajemstvím, že harmonicky zvolená forma v kombinaci trendů a individuálních charakteristik tvoří bezchybný vzhled, proto je důležité přemýšletkaždý tah v designu obočí a make-upu obecně.

Módní tvar obočí v roce 2019 je co nejpřirozenější a nejblíže přirozené, ale s určitými poznámkami ztuhlosti, vyčnívajícími chloupky a česáním obočí.

Konstrukce a technologie

Konstrukce obočí zabírala samostatný výklenek v módním průmyslu s vlastními pravidly a technikami, s pinzetou a kartáči, které dávaly cestu moderním postupům.Následující sezóna je populární:

 • barvení hennou;
 • mikrobranding;
 • laminování;
 • kapacita;
 • tetování obočí.

Mikrotradovací obočí

Módní trendy vyžadují maximální přiblížení k přirozeným odstínům - to platí i pro obočí tetování.Pomocí tohoto postupu můžete dosáhnout ohromujícího efektu, který potěší maximální tloušťku a lesk.

V make-upu musí být vše organické

Tetování umožňuje dlouhodobě udržovat potřebný tvar, což je pohodlné a praktické.Ale jako každá kosmetická procedura tetování obočí nejsou bez vad, ale je to nežádoucí - získaný tvar není tak snadné opravit, takže byste měli pečlivě zvážit model a uchýlit se ke službám zkušeného mistra.

Tetování obočí

Jednou z populárních technik obočí je 3D design, který vytváří maximální přirozenost, s výhradou volby pigmentu podle typu psycho.

Tetování vosku se provádí technikami z ruky a hardwaru a každý jednotlivý vlas je kreslen, což vytváří efekt hustých, nasycených čar.S pomocí techniky tetování prášku můžete vytvořit maximální množství pomocí opeření.

Práškové obočí

Laminování

Lamination je procedura péče a je velmi oblíbená u spravedlivého pohlaví. Podstata myšlenky spočívá v aplikaci speciální látky nasycené užitečnými stopovými prvky, po níž následuje aplikace gelu.

Laminování

Kapacita

Populární postup je vhodný pro zvláštní příležitosti, v očekávání oslav nebo důležitých jednání. Mistr zlepšuje latexové vlasy, pomocí kterých je dosaženo hustoty a zametání. Výsledek zákroku je nejkratší, nejvýše 2–3 dny a vyžaduje zvláštní zacházení.

Utahování obočí

Barvení Henny

Henna barvení na vrcholu popularity pro několik sezón v řadě. Tento postup lze provést v kabině nebo si to udělat sami. Užitečné prvky ve složení henny posilují vlasové folikuly a zvyšují růst vlasů. Hlavní věc: procedura není kontraindikována během těhotenství, což ji činí zajímavou zejména pro ženy v zajímavé pozici.

Obarvení obočí hennou

Mikrotrading

Technicky, mikrobranžování připomíná tetování, které se provádí ručně kreslením každého vlasu. Postup je relevantní v tzv. Prázdných zónách, ve kterých velitel aplikuje jehlou kontury budoucích chlupů a pod kůži vstřikuje speciální pigment.

Vlastnosti mikropodniků

Mikrotrading Připojení obočípřirozený objem s odstíny dle uvážení velitele a požadavku klienta. Tento postup je vhodný pro tenké, beztvaré obočí s nedostatečnou délkou a šířkou.

Spravidla nestačí jedno zasedání, takže po 2 týdnech se doporučuje provést opravu, která odstraní nedostatky a drobné nepřesnosti. Účinek procedury trvá od 1,5 roku a více.

Navzdory výrazným výhodám postupu má tento systém své nevýhody:

 • zjevení jizev;
 • vysoké náklady;
 • zabarvení pigmentu;
 • nepřirozený vzhled.

Vliv mikro-obchodování závisí na zkušenostech velitele, chuti a schopnosti vybrat a zavést správný pigment. Mělké zavedení pigmentu v průběhu času ztrácí sytost a příliš hluboko napuštěné barvivo se bude lišit od ostatních chlupů a zkazí celkový vzhled obočí.

Přirozenost a kouzlo

Přirozenost vyhrává každý rok nové obzory, přizpůsobuje se současným trendům sezóny a zanechává za sebou obočí - struny, zakřivené čárky a dokonalé linie. Odpověď na otázku, jaké obočí je v módě roku 2019, což potvrzují fotografie v časopisech, nyní můžeme s jistotou odpovědět na přirozené rysy, které příroda sama získala z konkurence.