Kalendář krásy a zdraví pro březen 2019

Po dlouhé zimě, a to i v předvečer krásné jarní prázdniny pro ženy, všechny spravedlivé sex touží vypadat dokonale. Na kardinální transformace nezbývá mnoho času, ale je to více než dost na to, abych chodil do posilovny, na masáže, na změnu obrazu v salonu a na procedury kosmetologa. Chcete-li využít zbývající čas před svátkem s maximálním přínosem, měli byste použít měsíční kalendář kosmetických procedur pro březen 2019.

Tipy pro lunární kalendář přispějí k ochraně mládeže a krásy

Měsíční kosmetologie - příznivé a nepříznivé dny

Vliv měsíce a pozice jiných hvězd v člověku je již dlouho znám. Dokonce Hippocrates varoval lékaře před operací v orgánech, které jsou ovlivňovány měsícem když projde pod jistými souhvězdími. A dnes se kosmetologie zaměřuje na doporučení astrologů a určuje nejpříznivější dny pro procedury a chirurgické zákroky:

  • Pokud je měsíc v souhvězdí Býka, který je zodpovědný za hlasivky a hrdlo, pak kosmetické procedury na krku nebudou užitečné;
  • Pokud je v souhvězdí Berana, které ovlivňuje oblast hlavy a obličeje, nejen rinoplastika nebo léčba akné v oblasti nosu, ale také jednoduchá manipulace s pokožkou obličeje je nežádoucí;
  • Nejvíce nepředvídatelné a nežádoucí následky na vás čekají při návštěvě kosmetologů nebo při provádění chirurgických zákrokůzásahy, když měsíc prochází pod souhvězdími Blíženců, Střelce, Panny a Ryby;
  • Není nutné provádět žádné postupy proti stárnutí v momentech, kdy Měsíc nevytváří žádnou konfiguraci s hvězdnými hvězdami. Riziko chyb a komplikací se zvyšuje jen katastroficky, i když tyto okamžiky mohou trvat několik okamžiků až pár dní;
  • Je vysoce nežádoucí pro plasty nebo invazivní postupy a dny zatmění Slunce a Měsíce.
Aby se předešlo nepříjemným omylům a fatálním omylům ve vašem vzhledu a aby se přesně určilo, které dny je nejlepší kontaktovat kosmetičku, měli byste použít již připravená doporučení astrologů.

Relax je nezbytný pro zdraví žen

A budete konzultovat kalendář krásy

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Kalendář krásy

Využití předem připravených údajů o příznivých a nežádoucích datech pro kosmetické procedury, naplánujete návštěvu kadeřníka, manikérky a kosmetologa. Cesty do lázeňských a fitness klubů můžete udělat co nejefektivněji a dokonce si vytvořit vlastní individuální plán na březen 2019, kde budete brát v úvahu měsíční kalendář krásných injekcí, návštěvu plastického chirurga a prostě nejlepší čas pro domácí kosmetické procedury.

1,03,19. 24-25 lunární denubývající měsíc v kozorožci.

Vzdát se složité plastické chirurgie, ale odstranit bradavice a krtky - prostě perfektní. Make kosmetické procedury pro obličej, použití biologicky aktivních masek a krémů. Udělejte si čas na cvičení pro flexibilitu páteře. Zde jsou vlasy a nehty v tento den je lepší opustit sám.

2,03,19. 25-26 lunární den, ubývající měsíc v Kozorohu.

Navštivte bazén, saunu nebo hammam, protože dnešní úpravy vody přinesou nejpozitivnější účinek. Velmi účinné jsou také lázeňské návštěvy, výživné masky a tělové zábaly. Ale jít do kadeřnictví je lepší se pohybovat.

03.03.19. 26-27 lunární den, ubývající měsíc v Aquarius.

Plastická chirurgie je lepší se pohybovat, takže permanentní make-up dnes bude dokonale fungovat. Také dobrý výlet do zubaře, doporučené úpravy vody a odstranění chloupků na obličej. Můžete bezpečně experimentovat s barvou vlasů a novou manikúrou a nezasahuje do účesu. Trávit čas na domácích maskách s přírodními ingrediencemi, jako jsou citrusové plody nebo sběr bylin.

4.03.19. 27-28 lunární den, ubývající měsíc v Aquarius.

V tento den je ukázáno, že jde do koupelny, kontrastní sprchy a mytí, řezání a barvení. Den je také velmi vhodný pro péči o ruce a nohy, například o koupele, masáže, krémy proti prasklinám a kukuřicím.

5,03,19. 28-29 lunární den, ubývající měsíc v Pisces.

Úplně nepříznivý den, a to nejen pro chirurgické zákroky, ale také pro jakoukoli manipulaci vzhledu. Není nutné řezat ani malovat, řezatnehty, pokud čištění obličeje v salonu nebo cvičení pro nohy proti únavě, otok a křečové žíly, a dokonce i masáž chodidel bude úspěšný.

6. března 19 29, 30-1 měsíční den, nový měsíc v Pisces.

Na novém měsíci je dobré očistit pokožku obličeje a těla, například pomocí solných slupek nebo koupelí. Můžete snadno zbavit kuří oka a téměř necítí bolest při epilaci a škubání obočí. Úspěch bude stříhání vlasů, barvení, manikúra a pedikúra, stejně jako kosmetické injekce.

07.03.19. 1-2 měsíční den, rostoucí měsíc v Pisces.

Těžký den pro tělo a cestu k kosmetičce. Je lepší dodržovat dietu a odmítat těžké a tučné potraviny, nechodit do kadeřnictví a nic dělat s tváří. Je to manikúra nebo nehty se vám líbí.

8.03.19. 2-3 lunární den, rostoucí měsíc v Aries.

Eliminujte jakýkoliv dopad na hlavu a obličej. Neřežte si vlasy a odmítněte barvit si vlasy, obočí a řasy, piercing nebo tetování na obličeji, dokonce i masáž hlavy. Je možné provést postupy pro omlazení krku a těla.

9.03.19. 3-4 lunární den, rostoucí měsíc v Beranu.

Dejte si odpočinek, vyhněte se zbytečné fyzické námaze, nepoužívejte make-up. Můžete si ostříhat vlasy, aby se zlepšila nálada a zesvětlila se, aby přilákala energii peněz. Velmi dobrý den pro péči o nehty a ruce a nohy.

03/10/19. 4-5 lunární den, rostoucí měsíc v Taurus.

Střih, barvení vlasů a obočí, zvedne vaše duchy. Můžete udělat liposukci, zbavit se bradavic. Přeneste manikúru do jinéden a výživa obličeje a těla bude velmi úspěšná.

03/11/19. 5-6 lunární den, rostoucí měsíc v Taurus.

Make masky a zábaly, zkuste nové krémy, masáže, omlazující ošetření obličeje. Krásný den pro čištění těla, pít hodně tekutin. Zbavte se negativity tím, že účes a manikúru s pedikúru. Změna odstínu vlasů přitáhne peníze.

03/12/19. 6-7 lunární den, rostoucí měsíc v Taurus.

Rozhodněte se sami, pokud chcete mít účes a make-up v ten den. Zde manikúra a pedikúra je velmi žádoucí, můžete jen vybudovat nehty. Péče o obličej a tělo, zkuste nové postupy, jako je kryoterapie.

03/13/19. 7-8 lunární den, rostoucí měsíc v Gemini.

Nejnepříznivější den pro postupy související s rukama a nehty se zkazí a nastanou problémy v životě. Totéž platí pro účesy. Můžete začít dietu, očistit tělo, provádět odstraňování chloupků a anti-aging postupy pro obličej a tělo. Jděte do bazénu nebo do lázní.

03/14/19. 8-9 lunární den, rostoucí měsíc v Gemini.

Navštivte gymnastiku v kadeřnickém salonu, vyjasnění bude obzvláště úspěšné a řezání odstraní negativní energii.

03/15/19. 9-10 lunární den, rostoucí měsíc v rakovině.

Vhodné pro plastickou chirurgii na hrudi, návštěvu manuálu a zubního lékaře, čištění těla a omlazení. Stojí za to odmítnout návštěvu kadeřnického salonu, přinese to určité problémy a zklamání.

03/16/19. 10-11 lunární den, rostoucí měsíc v rakovině.

Proveďte lymfatickou drenáž, lem nebo perm, barvivovlasyŽádné experimenty s obličejem a nehty.

03.17.19.11-12 lunární den, rostoucí měsíc v Leo.

Vhodné pro chirurgii brady, stříhání a zbarvení obočí.Experimentujte s červenými odstíny.Posílit nehty, zbavit se vrásek na obličeji a krku.Tady s peelingem a křovinami, nespěchejte.Změna kardinálního obrazu, procházky přinese nepřetržité potěšení a výhodu.

18.03.19.12-13 lunární den, rostoucí měsíc v Leo.

Vyřízněte si vlasy, udělejte si krásnou, to vše pozvedne vaše duchy a zlepší váš celkový stav.Nedoporučuje se postup prsu.Make tetování nebo piercing, s manikúru být opatrní, vyhnout se řezy.

03/19/19.13-14 lunární den, rostoucí měsíc v Panně.

Nechte obličej samotný, věnujte pozornost vytrvalostnímu tréninku nebo experimentování s aromaterapií, jděte do salonu.

03.20.19.14-15 lunární den, rostoucí měsíc v Panně.

Harmonogram zvětšení prsou a tetování očí pro tento den.Doporučuje se klasická péče o vlasy a nehty.

03/21/19.15-16 lunární den, úplněk v Libra.

Ideální den pro péči o obličej a tělo, nezapomeňte na obohacení buněk kyslíkem.Jděte k zubnímu lékaři, ostříhejte si vlasy, jděte na gymnastiku a udělejte masáž, takže byste neměli nosit make-up a nehty.

03.22.19.16-17 lunární den, ubývající měsíc v Libra.

Střih, péče o nohy a ruce, pasivní cvičení, procházka v přírodě.

23.03.19.17-18 lunární den, ubývající měsíc ve Štír.

Masáž celého těla půjde dobřekosmetické procedury v krku a dekoltu. Vzdát se kosmetiky a výlety do salonu, omezit ošetření vody na minimum. Věnujte pozornost nehtům a dělejte fitness.

03/24/19. 18-19 lunární den, ubývající měsíc ve Štíru.

93

03/25/19. 19 měsíční den, ubývající měsíc ve Střelci.

Doba anticelulitidních procedur, a to ani doma, není třeba vytvářet na bocích plastické hmoty. Proveďte peeling, masáže, horké masky, ale všechny používejte přírodní ingredience.

03,26,19. 19-20 lunární den, ubývající měsíc ve Střelci.

Chcete neočekávanou změnu? Jděte do salonu, ale bez manikúry. Práce na rotopedu, trávit proti stárnutí obličeje.

03/27/19. 20-21 lunární den, ubývající měsíc ve Střelci.

Ošetření rtů, provedení depilace nebo účes s vazbami. Zrušení účesů a manikůra.

03/28/19. 21-22 lunární den, ubývající měsíc v Kozorohu.

Žádná plastická, pouze kosmetická péče. Odstraňte pigmentaci a jizvy, bradavice a kuří oka. Velký den k omlazení a hydrataci pokožky. Doplnění není nutné, ale účes bude úspěšný.

03/29/19. 22-23 lunární den, ubývající měsíc v Kozorohu.

Dejte tělu pauzu, nevkládejte ji cvičením a nechodte do kadeřnice. Vyčistěte si obličej trochu doma a překonejte akné.

03/30/19. 23-24 lunární den, ubývající měsíc v Aquarius.

Navštivte kadeřníka, aby vše, co děláte, přinášelo uspokojení a přitahovalo pozornost ostatních. Postarejte se o komín, vezměte si bahenní koupel, hýčkejte svou pleť obalem, takže zlikvidujte plasty.

03/31/19. 24-25 lunární den, ubývající měsíc v Aquarius.

Jakékoli postupy zlepší zdraví a náladu. Experimentujte se zdravím, můžete vyzkoušet nový styl manikúry nebo mistrovské jízdy na koni.

Význam měsíčního prvku pro zdraví a krásu ženy nelze přeceňovat

Neztrácejte čas přemýšlením, protože jaro už klepe na naše dveře. Vytvořte si nový účes, objednejte si číslo, navštivte kosmetologa nebo zubaře. Vše, co dostanete, je prostě dokonalé, protože máte spolehlivého asistenta a poradce - měsíční kalendář kosmetických procedur pro březen 2019.