Jak se zbavit strie? Olej z pšeničných klíčků z strie

Striae, nebo mnoho z fair sex, dobře známých strií - fialové, růžové, červené nebo bílé pruhy, jsou tvořeny v břiše, hýždě, stehnech, prsa v důsledku několika důvodů. Hlavní příčiny strie jsou těhotenství, obezita, hormonální selhání, atd. Skutečnost, že strie (strie) nemají výrazný negativní vliv na zdraví, je dobrá. Vzhled strie však vede ke vzniku řady komplexů a nespokojenosti s jejich vzhledem a postavou.

Střepy vznikají v důsledku řídnutí kůže, kolapsu kolagenu a elastinových vláken. Na kůži se objevují jizvy (jizvy), které se skládají z pojivové tkáně - strie.

Jednou z nejčastějších příčin strie je těhotenství. Aby bylo možné zachovat zdraví a krásu pokožky po porodu, musíte přemýšlet o preventivních opatřeních.

Moderní kosmetický průmysl nabízí řadu produktů péče o pleť během těhotenství i mimo ně, zaměřených na zlepšení elasticity kůže. Pokud však nejste nakloněni věřit aktivním reklamním společnostem kosmetických značek, můžete snadno připravit účinné produkty péče o pleť založené na takové přírodní složce jako je pšeničný klíček doma s malými nebo žádnými finančními náklady.

Olej z pšeničných klíčků má řadu příznivých vlastností a výrazných kosmetických účinků, a to:

  • Eliminace mimických vrásek (obličej, tělo, oblastkolem očí).
  • Anti-aging vlastnost, zlepšení pleti.
  • Zvýšení pružnosti kůže, podpora hojení ran, jizev, jizev, spálení sluncem.
  • Kromě toho se olej z pšeničných klíčků vyznačuje vysokou penetrační schopností, stimuluje proces krevního oběhu, podporuje eliminaci toxinů a strusek z tělesných tkání.
  • Zvlhčuje, opravuje a chrání pokožku.
  • Je silný antioxidant.
  • Výborný vitaminový komplex.

Olej z pšeničných klíčků je nepostradatelným prostředkem pro prevenci a léčbu strie. Způsob aplikace je velmi jednoduchý - denně se aplikuje na stehna, břicho a hýžděný pšeničný olej. I když nemáte předpoklady pro vzhled strie, použití oleje z pšeničných klíčků pro péči o pokožku tělaje zárukou zvýšení ochranných vlastností kůže a zabránění vzniku strie během těhotenství.

Olej z pšeničných klíčků lze navíc kombinovat s některými jinými přírodními složkami, které mohou zvýšit jeho účinnost. Například můžete do oleje přidat několik kapek olejového roztoku vitamínu E, extraktu z mořských řas, oleje ze sladkých mandlí, extraktu z aloe vera, éterických olejů (v nepřítomnosti alergie nebo intolerance), extraktu z přesličky, atd. Do oleje.

Je třeba poznamenat, že jakákoli kosmetika proti striím bude mít pozitivní účinek pouze v případě pravidelného užívání. Doporučuje se začít aktivně používat strií po 3 - 4těhotenství.