Jak udržet opálení po prázdninách?

Léto ... Dovolená ... Moře ... Pláž ... Slunce ... Svůdné, bronzové opálení ... Jako byste chtěli, po dovolené na začátku léta, udržet krásné opálení po dlouhou dobu, takže v srpnu můžete svést s opálenými nohami.

Pro udržení opálení po dlouhou dobu se doporučuje dodržovat některá poměrně jednoduchá a jednoduchá doporučení.

  • Intenzivní zvlhčování pokožky. Po slunění potřebuje pokožka zvláštní pozornost. Spálení je druh kůže spálit (v důsledku vystavení ultrafialovým paprskům v horních vrstvách kůže tam je akumulace takový pigment jako melanin). Proto, aby se zabránilo intenzivnímu odlupování odumřelých kožních buněk, měli byste po sprchování s intenzivním zvlhčováním používat kosmetické přípravky pro tělo. Pro tyto účely si můžete po opalování vybrat speciální nástroje, které kombinují dvě funkce - hydrataci pokožky a fixaci opálení.
  • Pro udržení opálení, po prázdninách nepoužívejte gely a křoviny pro sprchu s exfoliačním účinkem, použijte tvrdé žínky a kartáče.
  • Také věnujte pozornost dietě. Vitamín A a C mohou pomáhat při zachování krásného opálení, zvýšit používání těchto potravin jako mrkev, meruňky, tučné ryby, vejce a mléko (bohaté na vitamin A), pomeranče, melouny, dýně, manga, olivový olej atd.
  • Nepoužívejte bělicí kosmetiku. Vlastnosti bělení: citronová šťáva, okurková šťáva, mléko,celandine, krém s kyselinami (azelaic, salicylic, kojic, etc.). Pro domácí péči o pleť se doporučuje používat černý čaj, kávové ledové kostky nebo rajskou masku (recept je jednoduchý - 2 středně velká rajčata, 1 lžíce olivového oleje, 1 lžíce nízkotučného tvarohu, důkladně promíchat a aplikovat na obličej nebo tělo). ).
  • Pokud jste odhodláni udržet dlouhé opálení, měli byste zvážit, zda je správné. Než odejdete, musíte pečlivě připravit kůži - vyrobit několik křoviny na bázi kávové šťávy, mořské soli nebocukru. Nakupujte speciální produkty pro intenzivní, ale zároveň bezpečné opálení. Na první den se nesnažte získat "veškerou dávku" ultrafialového světla. Pigment melanin se akumuluje postupně. Pokud se vám první dny spálí, můžete zapomenout na krásné opálení. Kromě toho můžete během prázdnin pít sklenku čerstvé mrkvové šťávy v dopoledních hodinách - přispívá k intenzivnější přitažlivosti ultrafialových paprsků, získání jednotného opálení a zachování.

Věnujte pozornost! Neměli byste pod aktivním sluncem po dlouhou dobu - ultrafialové záření způsobuje takové účinky, jako je předčasné stárnutí, výskyt pigmentových skvrn, výskyt kožních onemocnění (mimo jiné rakovina, rakovina kůže). Ve snaze o krásu - hlavní věc není ztratit nejcennější věc - zdraví!
Přejeme Vám jasné, nezapomenutelné léto!