Jak se starat o tetování v prvních dnech

Každý člověk chce být zvláštní a vidět to v očích jiných lidí. Chcete-li ukázat svou jedinečnost, mnozí se obracejí na tetování. Obraz na kůži říká hodně o člověku - o tom, co mu záleží, jak vidí sebe, o čem sní. Ale dříve, než učiníte rozhodující volbu a umístíte na své tělo symbolický vzor, ​​musíte se naučit, jak se starat o vaše tetování v prvních dnech.

Správně aplikované tetování a dodržení doporučení velitele zajistí nepřekonatelný účinek

Proč je péče o tetování tak důležitá

Tetování se dostalo do našeho obvyklého „civilizovaného“ světa námořníků, banditů a dalších zástupců nejvyšších společenských tříd. Dnes, každý, kdo chce vyniknout nebo ukázat své „já“ jednoduchým a viditelným způsobem, se může obrátit na mistra tetování a během několika hodin se na jeho rameni, zádech nebo jiné části těla předvádí velkolepé tetování.

Tetování na rameni muže

Nicméně, i když kresba bude připravena v krátkém čase, aby vás mohla potěšit mnoho let, musíte dodržovat určitá pravidla pro péči o tetování:

  • Především je to důležité pro hygienuz důvodů - tetování je v podstatě lokální rána, která je důležitá k řádné péči o, jako jakékoli jiné poškození kůže. Pokud to necháte jít, můžete nejen ztratit tetování, ale také strávit několik dní v nemocnici;

Podráždění při použití tetování

\ t
  • Skutečnost, že vaše tetování bude v mnoha letech, závisí na prvních dnech po jeho aplikaci. To je v této době, že můžete omylem zkazit výkres. Aby nedošlo k náhodnému "vymazání" některé části a zabránění zhoršení jasu, musíte postupovat podle jednoduchých pravidel.

Tetování se provádí ve speciálním salónu

.
  • V závislosti na péči můžete snížit počet dní, kdy vás budou nepříjemné pocity strašit (bohužel jsou nevyhnutelné).

Co potřebujete vědět, než jdete do tetovacího salónu

Vzhledem k tomu, že tetování způsobuje poškození horní vrstvy kůže, je nezbytné, aby tělo bylo co nejrychleji a bez velkých nákladů regenerováno. A před tím, než se vydáte do tetovacího salónu, je nutné alespoň den opustit užívání alkoholických nápojů. Faktem je, že alkohol nejenže vede k dehydrataci, ale také významně zhoršuje stres způsobený tělu při aplikaci tetování.

Ohromující krása

Tetování je bezpochyby možné pouze ve specializovaném salonu, kde jsou dodržovány všechny hygienické požadavky. Výběr mistra, přečtěte si recenze o něm jakopozitivní a negativní, můžete dokonce chatovat s někým z jeho bývalých klientů.

Takové školení nebude zbytečné, protože pak budete po celý život chodit se vzorem na svém těle, a pokud se vám v něm něco nelíbí, bude obtížné a drahé snížit tetování.
​​

Než uděláte tetování, požádejte o pověst salonku

.

Jaká kritéria pro tetování považujete za důležitá

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Vy jste opustil mistra - co dál?

V ideálním případě by vám měl mistr říci, jak se starat o tetování v prvních dnech po vycpání. Proto pozorně poslouchejte a nezapomeňte na doporučení, která vám budou poskytnuta. Ale existují případy, kdy osoba, která profesionálně krmí ohromující tetování není příliš kompetentní v čistě lékařských záležitostech - na které se vztahuje proces hojení tetování.

Ohlasy klientů - nejlepší reklama pro velitele

Před vycpáním tetování musel mistr dezinfikovat kůži a případně léčit anestetiky - konec konců je postup aplikace vzoru velmi bolestivý. Poté, co byl požadovaný vzor nebo obraz „propíchnut“, se na horní část vzoru aplikuje také gel, který má dezinfekční vlastnosti a komprese.

Účelem použití obkladu jezklidnit zraněnou pokožku. Nahoře je vše uzavřeno buď speciálním filmem nebo obvazem.

Požadovaný postup

Pokud mistr použil běžný film, měl by být odstraněn po asi 12 hodinách, poté jemně opláchněte povrch kůže studenou nebo vlažnou vodou. Navíc je důležité si uvědomit, že v příštích dvou týdnech budete muset upustit od použití houby nebo žínky pro mytí poškozené oblasti. Nejen, že můžete dostat infekci a poškození tetování bude obraz není tak atraktivní. Mnoho profesionálů dokonce doporučuje opustit jednoduché mýdlo a použít krémové mýdlo nebo gel s dezinfekčními vlastnostmi.

Profesionální přípravky pro péči o tetování

Stává se, že tetování je pokryto pravidelným obvazem. Musí být odstraněna co nejdříve, aby na kůži nevyschla. V žádném případě to nemůže být provedeno s ostrým pohybem! Je třeba jemně namočit bandáž pod tekoucí vodou a opatrně ji oddělit od tetování.

Samozřejmě, nejvhodnější možností je použít film Suprasorb F. Ten je odstraněn pátý den a předtím se film o Vaše tetování postará a nevyžaduje žádnou další péči.

Film speciální péče

Správná péče o tetování zahrnuje použití speciálních krémů. Poté, co tetování nakonec „dýchá“, by mělo být mazáno bepantenem nebo de pantenolem, ale mohou být použity i jiné regenerační krémy.

Při výběru výrobků pro péči o tetování se poraďte s odborníkem.

Co je možné a co je nemožné

Nyní je péče o tetování zcela vaší odpovědností. Protože doma, postupujte podle těchto tipů:

  1. Po odstranění filmu musí být kůže pravidelně opláchnuta, protože míza vyčnívá na povrchu tetování. Je to přirozený proces, není nutné se ho bát. Jemně opláchněte vyčnívající tekutinu, osušte oblast kůže tetováním čerstvým papírovým ručníkem a otřete ji léčivým krémem.
  2. Pokud musíte jít ven, naneste na tetování krém, který chrání před UV zářením, a použijte ten nejsilnější. Pokud tuto radu ignorujete, může se kvůli vystavení ultrafialovým paprskům tetování stát nudným.
  3. Noste oblečení, které netlačí proti tetování. Tímto způsobem se vyhnete náhodnému poškození. V ideálním případě, pokud můžete chodit s otevřeným tetováním, pokud to není možné, pak použijte lehké, prostorné oblečení.

Správné používání tetování na tetování

Vezměte prosím na vědomí, že v žádném případě nemůžete dělat v prvních dnech nebo dokonce týdnech po tetování:

  • Žádná opalovací lůžka nebo opalování!
  • Odstraňte bazén, saunu, koupel, sprchu a ještě více otevřenou vodu. Můžete se vykoupat pouze v případě, že voda netopí tetování.
  • Dočasně se vzdát sportu - pot také negativně ovlivňuje nové tetování.

Po aplikaci tetování se vyhněte opalování a vystavení ultrafialovým paprskům

.

Tetování je svědivé! Co dělat

To je normální, po chvíli, asi 5-7 dnů, tetování začne odlupovat, svědění a obecně se chovají nejnepříjemnějším způsobem. Toto období musí být vytrvané a stejně jako v dětství nedovolte, aby se „načechral“. Kůry by měly vypadávat samy od sebe, vaším úkolem je i mytí tetování několikrát denně a použití léčivého krému. Bez ohledu na to, jak těžké je spát s novým tetováním, získat odvahu a snášet nepohodlí.

Pokročilé přípravky pro péči o tetování

Pokud však byla oblast, kde bylo tetování vyřazeno, velmi červená, objevily se na něm bolí nebo hnis, určitě se poraďte s lékařem. Některé zčervenání a zánětlivé kožní reakce jsou přirozené po takovém vážném zranění, ale v případě pochybností se nebojte poradit s lékařem.

Mnoho lidí se zajímá, kolik tetování léčí v průměru? Vše individuálně, ale pro relativně úplné hojení může trvat 3-4 týdny.

Péče o tetování v prvních dnech po aplikaci není tak složitá, jak by se mohlo na první pohled zdát. Koneckonců, tetování, které nyní zdobí vaše tělo, vám nedovolí zapomenout, že potřebuje péči.