Ovesné vločky pro hubnutí. Ovesná strava pro krásu a zdraví

Krásná postava, štíhlé a půvabné tělo, ženskost, milost a plasticita, napjaté bříško, zaoblená stehna a elastické hýždě jsou touhou každé ženy a snů mužů.

Někdy je pochopení potřeby starat se o krásu postavy po projevu negativních účinků entuziazmu rychlého občerstvení, špatného výběru životního stylu a především nedostatku plné, vyvážené a vyvážené stravy.

Když se některé ženy rozhodly zhubnout, začnou aktivně hledatprostředky pro hubnutí , různé metody, diety nebo dokonce pilulky, a to v době, kdy si můžete představit užitečné a „správné“ produkty.

Jedním z takových produktů jeovesné vločky (ovesné vločky) .Ovesné vločkypomohou nejen zhubnout, ale také udržet zdraví, jinými slovy, jak se zbavit kil, vaše tělo začne pracovat podle schématu "Oatmeal = Benefit + Čistění + hubnutí"

.

Užitečné vlastnosti ovesných vloček pro hubnutí

  • Ovesné vločky obsahují rostlinná vlákna, která přirozeným způsobem přispívají k aktivnímu vylučování toxinů, toxinů a metabolických produktů z organismu.
  • Ovesné vločky obnovují střevní mikroflóru.
  • Ovesné vločky obsahují látku, jako je beta-glukan - dodává pocit plnosti (po dlouhou dobu žádný pocit hladu).
  • Kromě toho, ovesné vločky nejsou stráveny v horní části žaludku, a proto, extra kalorií nemají čas vstřebat v těle. To jedalší pozitivní účinek ovesných vloček na hubnutí a kontrolu hmotnosti.
  • Ovesné vločky pomáhají tělu v boji proti nepříznivým účinkům volných radikálů, a proto udržují mládež. Také použití ovesných vloček pomáhá snížit hladinu "škodlivého" cholesterolu.

Existuje několik způsobů, jak zhubnout pomocí ovesných vloček:

  1. Monodiet.Doporučuje se jíst pouze ovesné nebo jiné ovesné výrobky po dobu 7 dnů. Pro smysluplnější výsledky hubnutí je lepší vařit ovesné vločky na vodě (bez soli, cukru, medu a samozřejmě másla). Kašu můžete vařit bezprostředně před použitím nebo nalít vodu po dobu 12 hodin. Alternativou a užitečnější možností pro zdraví ovesných vloček je vařit ovesné vločky s mlékem. Na ovesné vločky monodiet k snídani, můžete si dovolit některé sušené ovoce (ideální ješvestky). Nesedejte na ovesném monodietu déle než 10 dní. Pro tělo může jakákoliv, i ta "nejužitečnější" strava způsobit vážný stres a negativní důsledky. Počet porcí není omezen.
  2. Ovesné vločky a grapefruity pro hubnutí.Kdietě ovesných vločekpro změnu, můžete zkusit přidat grapefruit, který má také pozitivní vlastnosti pro hubnutí. Na snídani, spolu s ovesné vločky, můžete jíst polovinu grapefruitu nebo sklenici čerstvé grapefruitové šťávy. Během dne můžete jíst 1 - 2 grapefruity. Nezapomeňte, že během krmení ovesné vločky stojí za tododržovat správný pitný režim. Během dne stojí za to vypít více nesycené vody, zeleného čaje nebo odvar z bylin. Tekutina umožňuje aktivněji odstraňovat toxiny z těla.
  3. Den hladování ovesných vloček.Pokud pochybujete o své schopnosti jíst pouze ovesné vločky po dobu 7 dnů, můžete se pokusit uspořádat půst den v ovesných vločkách. Takže si můžete připravit psychicky i fyzicky pro úspěšný boj s kilemi.
  4. Pro ty, kteří nechtějí následovat dietu z ovesných vloček (z jakéhokoli důvodu), můžete se pokusit vytvořit zdravý zvyk - jíst ovesné vločky k snídani. Chcete-li udělat "kulinářské mistrovské dílo" z čerstvých ovesných vloček, můžete přidat ovoce (čerstvé nebo sušené), jogurt, med, ořechy, čerstvý džus.

Účinnost stravy z ovesných vloček - od 3 do 5 kilogramů za 7 dní!

Buďte štíhlá, zdravá, krásná a milovaná! Hodně štěstí!