Obchodní dáma. Jak zůstat lady

V současné době již není možné nalézt žádnou z oblastí činnosti, kde by práce probíhala bez účasti žen. Ještě více lze říci s důvěrou: žena - vůdce už není zvědavost, ale realita moderního života v naší zemi. A ženy pracují, někdy občas lépe než mužská část populace. Ale podnikatelky, aby řekly pravdu, nejsou jen vůdci ve svých vysokých pozicích, ale také lidé z běžných profesí, kteří se zabývají komerčním podnikáním, nebo mladé ženy, které určují průběh struktury podnikatelského směru společnosti, například asistentů manažerů.

Skutečnost, že cesta obchodní ženy je trnitá a obtížná. Ano, a krutý každodenní život podniku, jeho mentalita nutně ukládá jeho tvrdý otisk na tenké a křehké povaze ženy. Každá činnost, ve které by žena nepracovala, vyžaduje, aby byla přísná a někdy i tvrdá, uspořádaná v rozhodování a činech, autoritativních a kategorických. To, bohužel, skutečný stav věcí způsobuje emocionální a smyslnou ženskou psychiku nenapravitelnou újmu. Obchodní ženy jsou nuceny potlačit ženskost v sobě ve prospěch okolností, které povedou k přijetí správných rozhodnutí v podnikání. V této situaci je špatné, že zástupci nejkrásnější poloviny rozumné lidskosti mohou s vysokým stupněm pravděpodobnosti ztratit nejen svou emocionální rovnováhu, důvěru ve své ženské kvality, ale i své hlavní argumenty přitažlivosti. Vždy a všude, za všech okolností, zůstat jen ženouroztomilý a smyslný - to je skutečný recept na úspěch obchodní ženy. Jak se nakonec naučit harmonicky kombinovat tyto dva bouřlivé proudy - ženskost a efektivitu?

Začněme s vaší šatní skříní. Přísný obchodní oblek bez chuti řez, anonymní rozsah barev, nedostatek sexuálních prvků v dámském oblečení. Je to všechno vaše? S takovým beznadějným arzenálem se žena automaticky změní na beztvaré a beztvaré stvoření, zcela bez jakýchkoli přitažlivosti.

Ale i z takového anonymního obleku můžete, pokud přijdete správně, najít výhody. Nic nevenuje pozornost mužů ženskému, slabému a křehkému charakteru, jako oblek v mužském stylu.

Sukně. Bezvýhradně posiluje ženskost své milenky.

Dámské doplňky. Nevyhnutelně vybrané s chutí, ne-li drahé šperky, aby žena (a to bylo vždy tak) neodolatelné a atraktivní. Dokonce i ty téměř intimní, podrobnosti o toaletě, které nejsou nutně známé ostatním (krásné krajkové spodní prádlo, elegantní punčochy s páskem), dají obchodní dámě vnitřní uvolněnost a plnou důvěru v jejich vnitřní sílu a neodolatelnou přitažlivost. Pokud se žena začne mít ráda sama, cítí vnitřní sílu, sílu přitažlivosti a její kouzlo nad muži kolem ní, pak je na čase rozhodnout se o osudu světa ao směru svého podnikání.

Žena je vůdce. Jak bez recepce? Musím říci, že toto místo je nezbytnéorganizovat jako oázu přitažlivosti žen v poušti mužského soucitu. Není nutné uvažovat primitivně, že magická aura ženského principu se rodí ve služební kanceláři jen díky nádherným vůním parfumerie okouzlující nové produkty nebo všemožné roztomilé fotografie, plyšové hračky, suvenýry dodané nebo darované kolegy či partnery. To je velká chyba! Věřte mi, že nejpřísnější a nejpodnikatelnější prostředí, jak v kanceláři, tak v recepci, může mít ženskost díky své čistotě, přesnosti, přátelskému komfortu, a co je nejdůležitější, citlivému a laskavému postoji ženského vůdce k hostům, kolegům a podřízeným.

Jednání jsou povinnou součástí podniku. Pro jejich úspěch, protože nikde jinde, je užitečná přirozená schopnost ženy vytvořit správnou atmosféru pro každý případ. Nenechávejte schůzku v obchodně suchém na obdélníkovém stole. Vždy pamatujte - jste žena! To povede pouze k vytvoření bariéry a nic víc. Strávit lepší setkání u stolu, který nemá žádné rohy: psychologicky to zajistí vaše partnery pro pozitivní v řešení problémů, vytvoří vnitřní emocionální pohodlí.

Vaším úkolem je uvolnit partnera, někde dokonce i vytrvat jeho bdělost, postavit ho do produktivní komunikace, umět dát svou pozornost na svou osobu, způsobit příjemným emocím účastníkům rozhovoru, obecně vytvořit kolem sebe takovou auru pozitivních a pozitivních. ženskost, která může pomoci dosáhnoutplnění obchodních cílů. Pak můžeme s jistotou říci, že ženský a podnikatelský sektor jsou jedním neoddělitelným celkem a obchodní partnerství má zaručeně krásnou ženskou tvář!