Dámský kabát s kapucí a srstí: pravidla volby

Na jaře počkáme na teplo a vyzvedneme si oblečení, ve kterém si již můžete nohy otevřít, vyzkoušet si boty a sukně. V létě se obávám, co to znamená nosit, aby se necítil horký. Ale v zimě je hlavní otázkou vybrat si perfektní skříň tak, aby nebyla studená.

Zimní kabát s kožešinovou kapucí nebo límcem je skvělou možností, jak splnit zimní mrazy s důstojností. .

Hlavní funkce dámského zimního kabátu s kožešinou a kapucí

Zima v našem regionu je bohužel nepředvídatelná. Dlouhou dobu nám může přinést radost s poměrně teplými a suchými dny, nebo to může sfouknout sněhem, který se bude pod našimi nohami chrlit pod extrémním chladem.

V každém případě by zimní kabát s kapucí a kožešinami měl plnit dvě hlavní funkce:

  • udržovat v teple;
  • Vypadejte stylově, elegantně a doplňte ženský vzhled.

Každá žena nechce v zimním období vypadat neohrabaně. Ale mnoho zákazníků se zaměřuje na tepelnou charakteristiku zakoupených věcí, zcela ignoruje, jak vypadají v konkrétním oblečení. Koneckonců i ta nejmódnější srst, která je vyrobena z drahých materiálů, s krásnými detaily, ale nesprávně zvolenou délkou, stylem nebo velikostí, může celý obraz zničit. A tři, nebo dokonce čtyři měsíce, vypadají neohrabaněrozhodně ne jediná žena spravedlivého pohlaví.

Srst s kapucí nebo kožešinou by měla být vybrána individuálně pro každou ženu . Ne všechny styly, které vypadají krásně na jiných dívkách, zdůrazní všechny vaše ctnosti. Pokud se však ostatním podařilo vyzvednout svou vlastní verzi, znamená to, že jste docela schopný. Pojďme zjistit, jak si vybrat a neudělat chybu.

Jaké materiály mají dámské zimní kabáty šité

Aby váš kabát vypadal dobře, a co je nejdůležitější, byl dlouho nosí a zachoval si svůj původní vzhled, měli byste věnovat pozornost materiálu, ze kterého je šitý. Dnes se nepoužívá tolik opravdu kvalitních tkanin, které jsou vhodné pro zimní období.

Dámský zimní kabát s kožešinovou kapucí, pro výrobu kterého byla použita 100% vlna, je považován za ideální. Varianta tohoto materiálu může být přidání ne více než 10% jiných vláken. Takový vlněný kabát vás udrží v teple.

Veškeré informace o materiálech použitých k přizpůsobení konkrétního modelu jsou uvedeny na štítku, proto si je před nákupem pozorně přečtěte. Někdy pod názvem "vlněný kabát" se vztahuje nylon a spandex a pouze 15% vlny. Proto není nutné takový výrobek skutečně vyrábět z vlny. Ano, a zahřát v mrtvém mrazu nebude fungovat.

Trh je bohužel naplněn nízkohodnotnými nátěry vyrobenými zumělé tkáně. Ani modely ze slavných módních domů nemohou zaručit, že materiál, ze kterého budou šity, má vysokou kvalitu.

Pro těžké mrazy však nestačí slušný špičkový materiál. Dobrá a nezbytná možnost je přídavné topení. K dnešnímu dni jsou použity následující materiály:

Walterm- nejběžnější typ izolace, který se skládá z malých článků naplněných vzduchem. Tato struktura struktury pomáhá maximálně chránit před teplotními výkyvy. Je lehký a odolný. Pro oblasti s drsnými zimami si vyberte kabát s podšívkou Waltherm těsnější.

Sintepon- je považován za poněkud zastaralou izolaci, ale přesto se vyskytuje poměrně často, protože je levný. V závislosti na tloušťce tohoto plniva je také stanoven stupeň jeho odolnosti vůči mrazu.

U kožených modelů se používá také podšívka z kožešin:

Takový plášť s kapucí a kožešinou učiní ženský obraz tak stylovým a elegantním, jak je to jen možné, a pokud jde o schopnost udržet teplo, lze jej přirovnat k ovčí srsti nebo kožichu.

Při výběru modelů s kožešinovými vložkami dbejte na kvalitu nejen materiálu, ale i samotné kožešiny.

Varianty zimoviště žen s kožešinovým límcem a kapucí

\ t

Pokud opravdu chcete najít ženský kabát s kapucí a kožešinou, což je důstojnost vaší postavyzdůraznit, a negativní se skryje, pak vyberte možnosti pro funkce vašeho těla.

U vysokých štíhlých dívek budou dělat modely, které jsou těsně pod kolenem.Je dobré, když takový plášť je s kožešinovým límcem a kapucí, pásem.

U žen krátkého vzrůstu se nedoporučují modely s dlouhým řezem.Vyberte si kabát, který je těsně pod boky. V tomto případě není nutné brát příliš přehnané modely, které ještě více prohloubí růst.

Pro majitele velké truhly budou vyhovovat modely s vůní nebo zimním kabátem s kožešinovou kapucí , ale verze s velkým límcem bude muset být opuštěna.

Určete všechny styly, které chcete vyzkoušet. To vám pomůže rychle vybrat požadovaný model mezi desítkami dalších a učinit váš nákup snadným a příjemným.

Dnes návrháři přicházejí s nejrůznějšími prvky, které činí model srsti rafinovanější a stylovější. Krásné knoflíky, kapsy, kožené vložky, výtisky - to je to, co může změnit ženský obraz.

Nevzdávejte modely s kapsami.Jedná se o velmi pohodlné možnosti kabátu, protože vaše ruce budou vždy teplé. Ale dávejte pozor, aby tento prvek byl snadno použitelný a vypadal harmonicky s celou věcí.

Zimní kabát s kapucí a kožešinou učiní ženský obraz prostě nádherným.Navíc i ve vás mrtvýchbudou vždy chráněny.

Pamatujte, že zimní kabát by se měl zahřívat, dávat pohodlí a pohodě. Postupujte podle základních tipů uvedených v tomto článku, a vaše volba vás potěší v zimě blizzard.