Zámořské zimní a letní kabáty

Nicméně, ne všechno je tak jednoduché, jak se zdá - dnes v trendovém volumetrickém oblečení - džíny, svetry, bundy. Velkorysý styl je jasně viditelný ve sbírkách předních módních domů, designéři ho značně využívají ve své práci a stylové dámy spěchají, aby ho zavedly do šatníku. Přeložené z angličtiny, nadměrné je příliš velké, a opravdu, tyto věci vypadají několik velikostí větší, než je nutné. To je celý „trik“ takového režimu - objem, vrstvení a pohodlí. Proč jsou jen džíny, milenci, pevně usazeni v šatníku všech moderních módy.

Svrchní oděv, dámský kabát v nadměrném stylu, s ležérním vzhledem a volumetrickou siluetou, podtrhuje křehkost a úhlednost dívky. Výhodou takového modelu pro ženy plus velikost je, že vzhledem k pytlovinovému stylu je takovéto svrchní oděvy vizuálně zmenšují a poskytují křehkost postavě.

Naše módní ženy, zvyklé na přizpůsobené modely oblečení, okamžitě nevnímaly tak neočekávaný obrat módy, nicméně v současné sezóně se nadměrný styl ponořil hluboko do hlavy většiny z nich.

Aby bylo možné správně pochopit zvláštnost módního trendu, podívejte se na fotografii různých variant dámských nadměrných kabátů:

Hlavní rysy nátěrových vrstev

Nejpříjemnějším rysem takového plášťového pláště je, že je schopen harmonicky zapadnout do téměř jakéhokoliv šatníku.

Hlavní rysy módní nadměrné srsti:

 • Má lakonický řez, vzor má přímé linie konstrukce;
 • Vypadá volumetricky, dokonce i pytlovitě, bez zdůraznění rysů postavy;
 • Zpravidla zdobené náplastmi a objemovým límcem;
 • Charakteristické řezání rukávů je rovné a široké.

Kreativní přístup k modelování tak důležitého prvku skříně vám umožní vytvořit dokonalý střih pro jakýkoli typ postavy.

Dohled nad kabátem a další modely

Kokosový plášť se na konci 50. let minulého století dostal do světa módy a od té doby neztratil své pozice. Samozřejmě, že to bylo dočasně stále více módní, pak méně, ale nikdy úplně zmizel z pohledu.Vypadalo to takto:

Samozřejmě, že model od té doby prošelmnoho změn, ale stejná jednoduchost střihu, minimalismus v detailech, pohodlí a ženskost zároveň zůstaly.

Nelze, ale radovat se z řady různých variant tohoto oděvu. Může to být:

 • Prodloužený, model silueta;
 • srst útulného kokonu;
 • Model rovnou siluetu.

Hlavní výhodou těchto modelů svrchních oděvů lze říci skutečnost, že jdou na všechny dámy, bez výjimky, bez ohledu na velikost, výšku a věk.

Zimní nadrozměrné kabáty nadměrné velikostibudou vynikající základnou pro vytváření jakéhokoli obrazu, od romantického po agresivní. Jeden má jen kompetentně umístit akcenty a vyzvednout doplňky.

Pro zimu je nejvhodnější kabát nadměrné velikosti kukly:

Konec konců, díky svému jedinečnému střihu se taková šatní skříň stane v období dešťů spolehlivým a teplým spojencem.

Dlouhé a oříznuté nátěry

\ t

Bez nadsázky můžeme říci, že tato možnost svrchního oblečení bude vyhovovat téměř každé ženě.Zejména proto, že v závislosti na externích datech můžete změnit detaily stylu:

 1. Vysoké štíhlé dívky mohou bezpečně koupit jakýkoliv model, půjdou naprosto všechno. Srst bude zdůrazňovat jejich štíhlost, křehkost a bude skvěle vypadat.
 2. Pro holčičky, nevybírejte dlouhý kabát. V těchto modelech je zámoříJe vhodnější zkrátit délku na koleno nebo nad koleno.
 3. Majitelé svěží boky, to dává smysl zvolit si klasický model kukly, který bude vizuálně zmenšovat boky a vizuálně se pasu již.
 4. Pokud jde o věk, všechny varianty modelu jsou k dispozici mladým dívkám, zatímco ženy ve věku by se měly zaměřit na styly, které jsou blízké klasickým.

Velkoformátové modely s kapucí

Kukla je pohodlným detailem pro chladné období, je pohodlně ukrytá před deštěm a náhlými poryvy větru. Nicméně, takový detail jako kapuce je zřídka nalezený v nadměrné srsti.

Vše proto, že styl s kapucí automaticky zaujme sportovní vzhled a je obtížné ho kombinovat s klasickými věcmi.

Chcete-li vytvořit módní luk s modelem s kapucí, má smysl kombinovat kabát s těsnými kalhotami nebo hubenými džíny, klasickými plochými botami nebo teniskami. Kukla má takový řezný prvek, který v procesu nošení může být rozprostřen límcem, který připomíná třmen.

Tajemným krokem od návrhářů je přidání pláště z vlny nebo kůže s kapucí z pleteniny. Útulná kapuce, která je pokračováním svrchního oblečení, vypadá jako příslušenství.

Model s kapucí je vhodnější volit rovnou siluetu nebo mírně zúženou na dno. Lze ho nosit pod širokým pásem nebo bez něj.

Spona se obvykle provádí pomocípoužití blesku, často šitý asymetricky nebo šikmo:

\ t

Nadměrné vlněné kabáty s kožešinou

Často je možné najít model vlněné klasické nadměrné srsti, zdobené kožešinou. Tato možnost je vhodná pro zimní i pozdní podzim. Kožešinový okraj je logické použít k ozdobení kapuce nebo límce. Opakování kožešinových ozdob na ozdobách rukávů nebo spodku výrobku bude vypadat směšně. V módních sbírkách slavných designérů, kožešina se používá při dokončování náplastí kapsy, tam jsou kapsy kompletně z kožešiny.

Je třeba objasnit, že pokud se v modelu používají kapsy na kožešiny, pak by v něm neměla být přítomna žádná kožešina. Límec pak může být:

 • Anglická klasika;
 • stojací límec;
 • Čistý obojek.

A nejmodernější variantou by byl model bez límce nebo obojek ve stylu Chanel:

Kapsy jsou vyrobeny z přírodní vysoké kožešiny - lišky stříbrné, lišky polární nebo mývalovité. Použití umělých nebo přírodních kožešin jasných barev je možné. Nejdůležitějším trendem je dekorace kapes s barevnou norkovou kožešinou.

Nadměrná srst se sníženou linií ramene

Řezané rukávy jsou obvykle raglán. Často však existuje srst nadměrného typu se sníženou linií ramen, která vizuálně redukuje ramena.

Další neobvyklý detailcharakteristika těchto nátěrů, to jedno-rukáv, prodloužené dolů nebo rovně. Často je rukáv zkrácen, což dává obrazu ještě větší eleganci.

Je důležité pochopit, že při výběru modelu se zkráceným rukávem byste neměli nosit oblečení s dlouhými rukávy. Zvláštní chic je, když vidíte část holé ruky. Z důvodů tepla se doporučuje používat dlouhé rukavice z hladké kůže nebo kašmíru.

Srst nadměrná pro obézní ženy

Neexistuje nic lepšího než kokosový kabát, například dohled nad obézními ženami. Koneckonců, je to naprosto marné, že svěží mladé dámy se bojí rozšířených siluet a stávají se rukojmími podobných dlouhých rovných stylů.

Moderní designéři nabízejí řadu možností, z nichž není těžké vybrat i ty nejnáročnější ženy.

Co hledat:

 1. Je lepší, aby plné ženy nezískávaly dlouhé modely, doporučuje se zastavit volbu na délku do středu kolena nebo mírně pod koleno.
 2. Nezneužívejte výzdobu, je lepší zvolit stručný model, abyste nepřidali svazek.
 3. Rovněž není třeba brát v úvahu too balachonovy modely, které mají riziko, že se stanou vizuálně ještě více.
 4. Monotónní plášť volného řezu, zúžený dolů, bude skvělou volbou. Oříznutý rukáv vám dodá ruku a uvolněný rukáv skryje objemné ruce.

Pokud si správně vyberete model kabátu, vyhladíte všechny nedostatky a pomocpři vytváření dokonalého obrazu.

Skutečný nález bude takový plášť pro těhotné ženy, protože v zajímavé pozici chce člověk pohodlně skrýt břicho v teplém. Cocoon styl zvládne tento úkol v nejlepším způsobem, a kromě toho bude skrýt šťavnaté detaily z zvědavých očí.

Módní luky: co nosit nadměrný kabát

Takové příslušenství jako nátěr je třeba nejen v zimě. Designéři navrhují zvážit možnost letní lehké nadměrné srsti vytvořit kompletní obraz. Pro vytvoření letních modelů se doporučuje používat lehké tkaniny a nepoužívat podšívku.

Taková varianta oblečení může protáhnout siluetu, „odříznout“ strany, přidat ženě štíhlost a křehkost.

Možnosti srsti pro léto:

 • Výrobek je rovný řez - doporučuje se stát v tmavých nebo pastelových barvách;
 • Řez A-linie, rozšířený směrem dolů, bude dobrým doplňkem lehkých šatů;
 • Cocoon navrhuje zkrácený rukáv;
 • Zámořské oblasti s nízkou linií ramen;
 • Rovný řez, například župan.

Letní kabát je elegance, pohodlí a nepřekonatelný styl . To je úžasná příležitost skrýt vady postav a zároveň vytvořit romantický obraz.

Návrháři nabízejí zajímavou verzi letního příkopu bez rukávů as límcem Chanel. Tento model je dobře nošený s pevnými kalhotami, může být až do kotníku, s klasickými botami s podpatky. Žádný límecDoporučuje se vyvážit světelným šátkem, který současně působí jako příslušenství.

​​

Při šití letních modelů těchto oděvů je vhodnější zvolit přírodní lehké tkaniny, jako je prádlo, hedvábí, žakár nebo bavlna.

S tím, co se doporučuje nosit letní nadměrnou srst, aby se vytvořil módní luk:

 • Šaty na šaty, kalhoty, hubené džíny, sukně na tužky;
 • Nepřítomnost límce je vyvážena velkou bižuterií, límcem halenky nebo šátkem;
 • Pokud vezmeme v úvahu možnosti, jaké boty nosit letní nadrozměrný kabát, pak by to mohlo být - boty s nízkým podpatkem, sandály, síťované boty a dokonce i tenisky.

Letní kabát může být pestrých barev, zajímavých textur a doplněn o různé doplňky.

Béžová, růžová, modrá srst nadrozměrných a kostkovaných modelů

V této sezoně se objevuje obrovská paleta barev, ve kterých lze vyrobit nadrozměrný kabát.

Černý kabáty

Béžová srst

Šedá srst

Jedná se o nepochybně klasické barvy,kteří neztratí svůj význam z roku na rok.V takových barvách žena nebude nikdy vypadat nudná a smutná.Béžový model bude vypadat elegantně a diskrétně, nejčastěji jsou tyto barvy vybírány příznivci šatů a sukní v každodenním vzhledu.

Varianta nesmrtelné klasiky může být nazývána kabát v kleci . Při výkonu dohledu budou tyto barvy relevantní. Klec může být velká až malá, různé geometrie a barvy, s přidáním monofonních detailů. Tato barva bude vypadat organicky s kalhotami, džíny a sportovní obuv. Můžete také zvážit styl v kleci s kapucí.

Nadrozměrný modrý plášťbude dobře padat s džínem, který odpovídá barvě. Originální, bude vypadat, na tričko, v kombinaci s džíny a světle barevné tenisky. Džíny Boyfriend a lodní boty dodají vzhledu také zvláštní kouzlo.

Pokud chcete dát přednost růžové, pak při výběru srsti nadměrné v této barvě, musíte zůstat v maximálním světle stínu.

Tato sezóna je velmi módní ve stínu "sušené růže" nebo v růžové barvě:

Svou pouhou přítomností je tato jemná barva schopna ozdobit jakýkoliv luk. Pro dokončení vzhledu, zúžené prosté kalhoty a hedvábí halenka bude vyhovovat. Z bot byste měli zvolit lakované boty nebo tenisky-tenisky.

S co nosit klasický černý nadměrný kabát

Klasická černá ve svrchním oděvu je prostě nenahraditelná. Co by mohlo být jednodušší, než rozhodnout, co můžete nosit klasický černý nadměrný kabát. Koneckonců, černé oblečení lze nosit téměř se vším.

Pokud chcete vytvořit klasikustyl, můžete nosit rovné šaty a pohodlné boty. Pro pouliční styl - boyfriend džíny a tenisky, doplněný objemným šátkem a módním batohem.

Velké sáčky nebudou nejúspěšnější volbou, je lepší zůstat na pohodlném cross-body kabelku nebo miniaturním batohu.

S jakou botou je lepší nosit nadrozměrný kabát

Nejzajímavější otázkou, s jakou obuví je lepší nošení nadměrné srsti, je velmi jednoduchá odpověď - s jakoukoliv. Jakákoliv pohodlná demi sezóna nebo zimní obuv bude vypadat ekologicky. Mohou to být boty a kotníkové boty, boty a tenisky, tenisky a tenisky.

Zkrácený model dobře zapadá do bot s pevnou patou nebo s vysokými botami na koleno. Boty, v kombinaci s kabátem, je lepší přidat tlusté punčochové kalhoty nebo legíny.

Organický vzhled doplní hubené džíny a barevné lodičky.

Podívejte se na fotografii, se kterou stylisté navrhují nosit nadrozměrnou srst v této sezóně: ​​

Jak nosit nadrozměrný kabát s šátkem a který čepici vyzvednout

Zámořský styl neznamená jasné příslušenství, je navržen pro pohodlí, pohodlí a objem. Při výběru objemného kabátu je logické, že takové příslušenství jako šátek by mělo být také objemné.

Aby bylo možné lépe porozumět tomu, jak nosit nadměrnou srst s teplým šátkem, je třeba poznamenat tyto body:

 • Musí být vybrán šátek teplý kašmír nebo tlustý úplet;
 • Je-li svrchní oděv monotónní, může být šátek v kleci, v pásu nebo s potiskem;
 • Šátek by měl být pleten přes horní část límce, čímž by vznikl popruh.

Co se týče výběru pokrývek hlavy, stylisté nesouhlasí. Neexistuje žádný jednoznačný recept, na kterém čepici je lepší nosit nadrozměrný kabát. Pro podzimní úklonu se doporučuje zvážit verzi klobouku, která je blízko samce. Pro sportovní styl bude pletený klobouk vypadat organicky a pro zimní verzi klobouk, který bude zároveň plnit roli šálu. Jednoznačným trendem sezóny byla pletená čepice z velmi velké pletené merino vlny.

Nezapomeňte na příslušenství, jako jsou pásy, rukavice a sáčky. Vše by mělo být vybráno ve stejném stylu a nejen splňovat požadavky moderní módy, ale také vytvořit útulný jednodílný obraz.

V zájmu snazšího pochopení trendů moderní módy a řady nadrozměrných kabátů se podívejte na video s analýzou všech současných inovací:

Na základě výše uvedeného můžeme říci, že styl dohledu je pro moderní ženu skutečným nalezením. Poskytuje úplnou svobodu pohybu a prostoru pro vytvoření módních luky.

A pro sezónu 2019 bude nákup nadměrné srsti vynikající investicí do vaší vlastní krásy pro moderní aktivní ženy: