Blond vlasy masky

Masky na bělené vlasy\ t

Vzhledem k tomu, žebělené vlasyjsou vlasy bez pigmentu, je nezbytné, aby pro ně bylyvýživnéazpevňující masky . Můžete vyživovat vaše vlasy všemi druhy olejů, jako jsou olivy, lněné semínko, lopuch, skočec, kokos, olej z pšeničných klíčků atd. Umyjte si vlasy šamponem, osušte ručníkem a naneste olej, který se vám líbí po celé délce vlasů. Zabalte si vlasy do plastového sáčku a nahoře v teplém ručníku a udržujte vlasy 1-2 hodiny. Poté si vlasy umyjte šamponem a opláchněte speciálním odvarem pro bělené vlasy.

Maska na vlasy z jablek

Jablka jsou vynikajícím nástrojem v boji proti suchým vlasům. A suché vlasy jsou hlavním a hlavním problémem odbarvených vlasů. Chcete-li připravit masku jablek, je třeba snížit 2 jablka na polovinu, loupat a odstranit semena. Maso nakrájejte na malé kousky a vařte na mírném ohni ve 2 lžících rostlinného oleje. Měl bys kašovat. Výslednou masku ochlaďte na suché vlasy 2 hodiny před praním. Dejte si plastovou tašku nebo klobouk na hlavu a zabalte do ručníku.

Terapeutická maska ​​

Aby se tato maska, budete potřebovat 1 šálek vroucí vody, 1 lžíce zeleného čaje, 1 lžička balzámu na vlasy, a 5 kapek citrónového esenciálního oleje. Smíchejte všechny ingredience, dokud se na promyté mokré vlasy nanese jednotná hmota. Nechte masku 30 minut - 1 hodinu a pakomyjte obvyklým způsobem.

Maska pro blond vlasy henny

Vezměte 1 polévkovou lžíci bezbarvé henny, smíchejte s 1 polévkovou lžící vařené vody, pár hřebíčku drceného česneku, ½ lžičky kakaa, 1 vejce, 1 lžičku medu a 1 lžíci kefíru. Vše důkladně promíchejte, aplikujte na vlasy. Držte tuto masku po dobu 40 minut - 1 hodinu a pak ji opláchněte.

Maska na vlasy Acacia Honey

Nejprve si umyjte vlasy šamponem a přidejte špetku sody. Vlasy osušte jemným ručníkem a po celé délce vlasů naneste akátový med. Zabalte si vlasy zábalem a tenkou látkou a udržujte masku 8-10 hodin, nejlepší způsob, jak tuto masku udělat v noci. Med bude působit jako peroxid vodíku, vyzařuje speciální látku, ale neublíží mu vlasy, ale naopak zlepší strukturu a vyrovná barvu.

Krém z heřmánku

Aby se heřmánkový krém, budete potřebovat ½ šálku lanolinu, 1 šálek horké vody, 2 lžíce sušených květů heřmánku. Naplňte květy sedmikrásky vroucí vodou a nechte jednu hodinu pod uzavřeným víkem. Infuze se protáhne. Heřmánkový kaše smíchejte s lanolinem a zahřejte ve vodní lázni. Získaný krém nalijte do skleněné nádoby a nechte vychladnout. Naneste na vlasy po dobu 15-20 minut a poté omyjte. Zbytky smetany by měly být skladovány v těsně uzavřené nádobě a před použitím zahřát na požadovanou teplotu. Je nutné provést takovou masku 1-2 krát týdně.