Několik jednoduchých tipů, jak zlepšit svou pleť

PAtraktivita a krása žen po dlouhou dobu byla určena barvou jejich kůže. Rovnoměrné zbarvení kůže a zdravá záře vždy vyvolávají touhu obdivovat ženu, a zejména proto, žekrásná a svěží pleťukazuje nejenzdraví naší kůže , ale i celý organismus. Ale, bohužel, v podmínkách hektického městského života, je možné vypadat svěží a ruddy v žádném případě pro každou ženu.

A jedno dobré ráno se probudíme a nevidíme vůbec nic, co chceme - kůže je unavená, s neatraktivním šedivým odstínem a tmavými kruhy pod očima. Existují důvody pro toto všechno: špatná výživa, nedostatečná péče nebo péče o pleť, nezdravé návyky, jako je káva, cigarety, nadměrné pití, špatný výkon gastrointestinálního traktu. Ale nezoufejte, existuje několik jednoduchých způsobů, které vám pomohou nejenzlepšit pleť , ale také celkový stav těla jako celku.

№1. Správná a trvalá péče o obličej.Pro začátečníky byste měli jasně vědět, jaký je váš typ pleti. Pokud se vám nepodaří zjistit, kontaktujte svého kosmetologa. Nejzákladnějším pravidlem pro péči o pleť je vždy ji čistit - ráno a večer. Pro tento účel existují speciální čisticí prostředky na obličej, pleťové vody, tonika. Dokonce i když jste během dne nepoužili kosmetiku, stále potřebujete vyčistit prach a nečistoty. V noci se ujistěte, že jste odstranili aplikovaný make-up. Pokud uděláte opak, vaše pokožka zažije extrémní stres, a ne o nějaké krásné pleti ařeč nemůže být. Také nezapomeňte alespoň jednou týdně používat peelingkřovinynebo obličeje slupky. Pravidelně hydratujte a vyživujte pokožku, speciální krémy na obličej. A pro další výživu a hydrataciobličejové masky . Mohou být zakoupeny v obchodě pro váš typ pleti a můžete si ji připravit z přírodních surovin.

№2. Správné a zdravé jídlo.

Mnozí odborníci na výživu doporučujíoddělené jídlo , to znamená, že by se měly konzumovat pouze kompatibilní potraviny najednou. Samostatná výživa může nejen zlepšit pleť, ale i tvar vašeho těla a činnost střev.

Zahrnout potraviny bohaté na vitamíny a minerální látky ve vaší stravě. Jezte více zeleniny a ovoce. A samozřejmě, vzdát se škodlivých produktů: čipy, sušenky, sladké nealkoholické nápoje, tučné maso, majonéza, uzené výrobky. Snažte se omezit množství soli a cukru. Cukr může být nahrazen medem.

№3. Pijte denně nejméně 1,5 litru čisté vody.Předčasné stárnutí kůže je ovlivněno nedostatkem vody v těle. Pít 1,5 litru vody denně bude vaše pokožka zvlhčena zvenku. Nejlepší je pít pramenitou vodu nebo roztátou vodu.

№4. Získejte dostatek odpočinku na čerstvém vzduchu.Trávit čas venku vyživuje kůži kyslíkem. Chůze pod širým nebem je skvělá volba pro zlepšení pleti.

№5. Celý spánek.Nikomu není tajemstvím, že naše tělo potřebuje řádný odpočinek a spánek. APouze ve snu jsou buňky našeho těla obnoveny a aktualizovány. Takže pokud chcete zdravou a krásnou pleť, spát nejméně 7-8 hodin denně.

№6. Odstranit špatné návykyKáva, cigarety a alkohol - špatné návyky, které nejen zhoršují pleť, ale také ničí naše tělo jako celek. Takže budou muset být opuštěni. Pokud nemůžete úplně přestat pít kávu a alkohol, zkuste je minimalizovat.

№7. Nervy a napětí také ovlivňují pokožku obličeje. Samozřejmě, nebýt nervózní a starat se v jakýchkoli stresových situacích se zdá být dost náročné. Ale pokud se nad tím zamyslíte, na druhou stranu, nervosa nejenže nemůže pomoci s existujícími problémy, ale také zhoršuje situaci ještě více. Proto, pro krásnou pleť a udržení těla v dobrém stavu, zkuste ovládat svou emocionalitu.

A tak jsme uvedli několik zcela jednoduchých tipů, jak zlepšit vaši pleť. Pokud je použijete alespoň trochu, uvidíte, že výsledek bude zřejmý.