Módní parfémy na podzim 2019

Flora Guccije jednou z módních vůní podzimní sezóny 2019, která je schopna představit neobvykle jemné, ženské, vzrušující a romantické pocity. Mnohostranná květinová výzdoba s jemnými a smyslnými tóny citrusů, pačuli a santalového dřeva.

Nová parfémová směs zGiorgio Armani . AromaAcqua di Gioiaje dobrou volbou pro charismatickou a tajemnou ženu. Osvěžující jemná mořská vůně odhaluje tóny máty, citronu, jasmínu a sambuky.

Paco Rabanne - Lady Million- nová podzimní vůně z roku 2019, prezentovaná v neobvykle stylové a elegantní láhvi v podobě multi-karátového zlatého diamantu. Neustálý, ale nevtíravý náhrdelník delikátních tóny pomeranče, maliny, medu, jasmínu a pačuli nezanechá žádnou módu stejně.

AromaNina Ricci Love by Ninazaujímá vedoucí postavení v oblibě mezi novinkami na podzimních parfumeriích, a to díky lehké, romantické, smyslné a svěží vůni zeleného jablka s jemnými tóny mandlí, třešňové barvy a chilli.

S.T. Dupont Rose- bohatá, tonová a sexy podzimní vůně. Hlavní parfémy momenty vůně S.T. Dupont Rose je sametová růže, ovoce a pižmo.

Vivara Acqua 330 z Emilio Pucci- módní podzimní vůně, představená v elegantní a jedinečné láhvi modrého skla, symbolizuje bezednou bledě modrou podzimní oblohu. Vivara Acqua 330 společnosti Emilio Pucci dodá uživateli pocit svobody, nezávislosti a nedbalosti díkyjemná a delikátní kombinace jasmínu, pižma a fialové. Vůně zní svěží a sladká.

AromaVelmi neodolatelný letní sorbet z Givenchy- jedna z nejoblíbenějších novinek podzimu roku 2019 dává lehké, originální a příjemné pocity nadpozemské kombinace borůvek a brusinek.