Coloring-2019: módní barvy pro dlouhé vlasy

Většina z nich diktuje, co by mělo být lukem od oděvu, aby stínu kadeře. Pro milovníky experimentů s pohledy nebo pro ty, kteří se chystají aktualizovat svůj vzhled, bude zajímavé vědět, která módní barva vlasů 2019 bude vhodná pro dlouhé vlasy nebo pro krátké účesy.

Stylová barva dlouhých vlasů v roce 2019: čokoláda, blond a jiné barvy


Barvení pomáhá dosáhnout jak přirozeného tónu vlasů, tak neobvyklého, jasného, ​​pobuřujícího. V letošním roce jsou populární různá barevná řešení.

Blond

Doporučuje se dávat přednost teplým přírodním odstínům (béžová, zlatá, medová, písková).

Kaštan

Mezi kaštanovými odstíny jsou naopak preferovány studené tóny. Ale musíme mít na paměti, že studená kouřová kaštanová barva nevyhovuje každému.

Čokoláda

Stylová barva dlouhých vlasů v čokoládové barvě v roce 2019 je jedním z předních populárních trendů. Odstíny této barvy se pohybují od měkké mléčné čokolády až po sytě černou.

Popel

Bohatý popelavý stín je spíše jako stříbrné šedé vlasy. Barva, která není tak populární jako posledních pár let, ale přesto letos neztratila svou popularitu, je vhodná pro jednobarevné barvení a malování jednotlivých pramenů.

Karamelová káva

náznak silné kávy nebo jemného karamelu je považován za univerzální, protože je v souladu sjakýkoli typ vzhledu a věku.

Módní barvy-2017 pro dlouhé ženské vlasy při barvení pramenů

Slavní návrháři vlasů provedli určité změny v dobře známých typech barvení a potěšili módy s odlišným přístupem k barvení jednotlivých pramenů.Jaké módní barvy na vlasy 2019 pro dlouhé ženské vlasy používají pánové, které barvící metody jsou preferovány?

Balayazh

Specifičnost nátěru spočívá v použití vertikálních tahů pouze na horní vrstvě pramenů, čímž vzniká dojem přirozeného vyčiření.

Sombre, Ombre

Sombre technika se podobá Ombre, pouze s hladším přechodem barev v důsledku použití několika úzkých odstínů a vertikálníchhorizontální gradace.

Shatush

Toto je zvýraznění dvěma podobnými odstíny po celé délce nebo pouze špičkami.

„Sunny Bunnies“, bebilights

Vhodné pro ty, kteří si chtějí lehce osvěžit svůj vzhled, aniž by se uchýlili k dramatickým změnám.Předpokládá částečné vyjasnění kudrlinek s odsazením ke špičkám.Vnějšku připomíná vlasy lehce zesvětlené pod vlivem slunečního světla.

Při rozhodování o barevné škále pro jednobarevné barvení nebo selektivní barvení kudrlin se nesmí zaměřovat pouze na trendy módních trendů.Je důležité zvolit tón, který bude organicky vypadat s typem barvy a obecně vytvořit harmonický obraz.