Barevná bunda na nehtech: novinky a nápady

Sladký francouzský úsměv dlouho a jistě získal naše srdce, takže designéři nehtů v roce 2019 potěšili módy a představili své nové stylové nové originální francouzské nápady na nehty. Fotky z nejzajímavějších a nejmodernějších řešení, která prezentujeme v našem článku níže.


Taška s barevnou obsluhou

Jednou z nejoblíbenějších technik pro vytvoření barevné bundy je kreslení. Nejprodávanějším obalem letošního roku budou: "duha", "blikající bunda" a mnoho dalších.

Zajímavé: Světlá letní manikúra: fotografické nápady

„Duha“

Obyčejnou francouzskou manikúru lze snadno proměnit v barevnou kompozici tím, že několikrát opakujete „linii úsměvů“. Je povoleno používat všech sedm barev odstínů duhy, nebo použít požadované dvě nebo tři barvy. Všimněte si, že čím déle jsou nehty, tím více barevných čar můžete kreslit. Krátké nehty nebyly ignorovány. Zajímavý "duhový" design je uveden níže na fotografii.

Zářivě pestrobarevná francouzština s dvojitým pruhem

"Prokládaný Francouz"

Tento design je poněkud podobný "duze". Jeho rozdíl je hladký vodorovné čáry nebo svislé čáry. Barevné spektrum je rozmanité a závisí pouze na vašich osobních preferencích.

Zajímavé: Hřebíky se zlatou bundou: nové umění nail

„Barevný podklad“

Klasická bunda se sněhobílým "úsměvem" na růžovém pozadí v této sezoně má zadní sedadlo. V létě 2019 se bunda s barevnými službami stane skutečným hitem. To znamená, že "linie úsměvů" zůstává bílá a základna nehtu je pokryta jakýmkoliv módním odstínem. Mezi novinkami barevné bundy na nehtech, manikúra s matným povrchem vypadá obzvlášť impozantně.

Originální barevná servisní bunda

„Třpytící se francouzština“

Pro ty, kteří si nepřejí, aby svým životům přidali větší brilanci, návrháři navrhli několik nových produktů francouzské manikúry, které používají dekor:

  1. Gradient
  2. S třpytivou slídou
  3. Mozaika
  4. Kamifubuki
  5. S kamínky

Elegantní francouzský kabát s matnou povrchovou úpravou

Glitter přechodu. "Smile line" je zdoben drceným lesklým prachem. Můžete použít více odstínů, takže konzistentní hladké přechody.

Zajímavé: Módní modrá manikúra z roku 2019: hlavní trendy a fotografie

Jiskry slídy ozdobí služební bundu mnohem rafinovanější než třpytky. Brilantní rozptyl zdobí nejen „úsměv“, ale i jednotlivé kompoziční prvky.

Zářivě žlutá francouzština se vzorem

Mozaiková abstrakce z brilantního třpytu zvítězí v srdcích i těch, kteří jsou na světlém manikúru velmi chladní. Černobílý displej na dlouhých čtvercových nehtech vypadá velmi stylově a elegantně.

Udělali jste si slušbu s barvami?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Barevné třpytivé konfety (kamifubuki) budou původně zdobit francouzskou bundu a jistě potěší ty, pro které je slavnostní nálada stav mysli.

Francouzština používající fólii

Barevná bunda na nehtech s kamínky je příležitostí ukázat svůj vkus. Snažte se nehromadit nehty s množstvím lesklých kamenů a nerozložit příliš složité kompozice. Chcete-li vytvořit dovolenou manikúru, můžete se dostat s několika malých kamínky na dva nebo tři nehty. Nezapomeňte, že kameny by měly být vybrány malé. Jsou nejen vhodnější pro vytvoření kompozice, ale také spolehlivější a trvanlivější.