Kabát jaro 2019 - módní novinky

Původní novinky v týdnech módy, všechny tečky, které naznačují, že ženský kabát bude mezi favority jarní sezóny. Volba stylů a modelů je tak různorodá, že není snadné určit siluetu a strukturu. Zvažte, které kabáty budou v módě na jaře 2019, a jak vyzvednout příslušenství, abyste se podívali na výšku nadcházejícího jara.

Současné trendy na jaře 2019–2020

Jaký bude trend

Designéři vydali celou řadu svrchních oděvů v bohatém sortimentu barev, ale pro milovníky klasických modelů ve střízlivých barvách bude také něco, co uvidí. V trendu, aristokratické linie v pastelově béžové, šedé a hnědé tóny, stejně jako luxusní varianty na téma zralé třešně a bohaté burgundi. Moderní ženy módy jistě ocení navrhované barevné možnosti :

  • mléčná čokoláda, moka, latte, karamel;
  • elegantní šedá, grafitová, khaki, tmavě hnědá;
  • korály, švestky, pomeranče, fialové.

Víla barev

Bílý luxus

Klasická bílá barva nenechává módní Olympus několik desetiletí. Fendi využil této výhody tím, že předložil podlouhlou srst volného řezu s etno-stylem obložením, kromě zářivého příslušenství a tradiční spojky pod kůží plazů.

Tradiční klasický kabát nikdy nevyjde z módy

Květinové motivy

Obrovské květinové tisky, texturované aplikace a objemné výšivky se staly skutečnou výzdobou nejnovějších pořadů. V tomto případě se dává přednost různým barevným výkonům jak v pastelových, tak v tlumených, a v jasném nasyceném měřítku.

Květinový tisk

Reprodukce

Mezi tisky je první místo obsazeno buňkou, včetně populárních variant: „prince z Walesu“, trikolorních tartánů, černých hodinek, ginghamu a vichy. Buňka je důležitá v různých barvách, na oblečení jakéhokoliv stylu a délky, ale podle nejnovějších trendů převažují velké a chaotické vzory, včetně květinových, etnických a zvířecích vzorů.

Tartáni a zvířecí tisk na vrcholu popularity

A jaké modely srsti dáváte přednost?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Přezkum současných trendů

Styly potahůprezentovány v různých stylech a směrech, kde dívky se štíhlými pasy a stylovými mladými dámami s nádhernými formami najdou vhodnou možnost pro sebe. Rozmanitost siluet, barevných barev a tlumeného pastelového gamutu přitáhne pozornost těch nejnáročnějších módy, kteří si mohou vyzvednout pár modelů pro sebe a vytvořit tak dech beroucí set pro novou sezónu.

Kožešinový koktejl

Modely kožešin nebyly ponechány bez pozornosti. Rafinované, neuvěřitelně sofistikované sady načechraného kouzla s trendy pásovými taškami kromě bot s čtvercovým špičkou od Fendi zvítězily v publiku s něhou a půvabem. Sally LaPointe představila úžasný model pro ženy v jemné práškové barvě s záměrně dlouhými rukávy, zdobené kožešinovými manžetami v odstínech broskví. Obraz doplňoval mega-módovou sadu transparentních materiálů a sandálů bez závaží na čtvercové patě.

Fendi

Samostatný vládce je reprezentován kožešinovými výrobky uvedenými na fotografii, kde vám umělý materiál umožňuje experimentovat se styly a potěší vás optimální cenovou politikou. Tento trend je dán ekologickou situací na planetě a návrháři se opět zaměřili na skutečnost, že umělá kožešina může být alternativou přírodních materiálů.

Rukávy

Styly rukávů si zaslouží velkou pozornost. Zkrácené modely a ¾, které doplňují osazené siluety, získávají na popularitě. V trendovém kabátu bez rukávů,připomínající vesty, které jsou umístěny na tenké bundě. Jedná se o pohodlné modely, které jsou vhodné pro slunečné, teplé počasí, mohou být doplněny vysokými rukavicemi doprostřed předloktí, širokým pásem s trojrozměrnou přezkou a malým listem.

Poncho a Capes

Další kreativní rozhodnutí potěšilo příznivce módního oblečení ve formě pláštěnek a ponchos, které jsem hodil na bundy, svetry a roláky. Modely přitahují pozornost spontánností, lehkostí v síle sportu a sportu. Srst na jaře 2019 podporuje hlavní módní trendy, jak dokládají fotografie, především v klasické verzi, včetně oblíbených stylů a nových předmětů, vyrobených v lakonickém stylu v kombinaci světlých stylových doplňků.

Ponchos a Cape jsou oblíbené sezóny

Bez knoflíků

Hitom sezony byly modely bez knoflíků, vyrobené v monochromatickém provedení, bez dekoru a doplňků, které při chůzi vytvořily létající siluetu. Kontrastní límce a vložky různých tvarů z vlněné tkaniny nebo umělé kožešiny doplní klasický kabát o elegantní tóny, doplní obraz elegantním a poburujícím.

Kabát bez knoflíků

Sebeobslužný oděv ve formě oblékání oblečené siluety se dvěma řadami knoflíků přitahuje pozornost ženskou a milostí. Tento model je nenahraditelný v tom, že zaměřuje pozornost na pas a vytváří atraktivní siluetu přesýpacích hodin.

Kožený kabát

Kožená linieprodukty se vyznačují přísnými geometrickými liniemi, rovnou siluetou a klasickými barvami. Couturiers se opíral o oficiální styl, lakonický design a vysoce kvalitní materiály, a oni se nemýlili, takový model obdržel pozitivní zpětnou vazbu od fanoušků klasického stylu.

Prošívané retro

Ermanno Scervino demonstroval cyklickou povahu moderní módy. K pozornosti fashionistas nabídl kabát, sestávat výhradně z prošívané látky nebo styly, kde to funguje jako dekorativní prvek. To je ideální volba pro dívky, které preferují aktivní životní styl. Vzhledem k navrhovaným stylům budou prošívané modely líbit podnikatelky a matky na mateřské dovolené.

Prošívané kabáty

Zámořské

V zámoří, stejně jako dříve na vrcholu popularity, ale čas udělal úpravy a v sezóně 2019 v trendu vícevrstvých obrazů a modelů z kombinovaných tkanin, doplněných kontrastními vložkami. Zahraniční v nové sezóně vylučuje další příslušenství, zámky, knoflíky a uzávěry, se zvláštním zřetelem na barvy a strukturu materiálu.

Zámořské

Závěrem

Po přezkoumání novinek je zřejmé, které vrstvy jsou v módě na jaře 2019, jak je nosit a co kombinovat. Při výběru jarní šatní skříně je třeba věnovat pozornost stylu, siluetě a struktuře látky. Velká pozornost je věnována manžetám, límcům, doplňkům a dílům, kde je barva hlavní tkaniny poněkud maláodlišuje od vložek nebo kontrastuje s ním příznivě. Vrcholem sezóny budou světlé šály v etnickém stylu, šály, tašky s širokými popruhy a samozřejmě módní klobouky, něco, co pomůže vytvořit nenapodobitelný obraz.