Malé černé šaty 2019 - v šatníku každé ženy

Wje křivý a milovanýCoco Chanelvždy říkal: „Každá šatní skříň musí mítmalé černé šaty “. A je to ona, kdo je tvůrcem této nádherné věci ve skříni, kterou ženy milují, bez ohledu na módní trendy. Před vzhledem Coco Chanel šaty, černá byla považována za truchlivou a nebyla populární, ale po vzhledu malé černé šaty Coco Chanel v roce 1926, on začal užívat neuvěřitelný úspěch.Šaty Coco Chanelbyly takové, že zakrývaly kolena, byly naprosto fit, akcenty byly v pase, výstřih byl jednoduchý půlkruhový, rukávy byly úzké a dlouhé, bez jakýchkoli kudrlinek, jako jsou volánky, třásně, kudrlinky a knoflíky. Pod takovými šaty byly nasazeny tenké černé punčochy, černé pumpy (vždy s uzavřenou špičkou), žádné velké a chytlavé ozdoby a černá, skromná malá kabelka.

Nejen ženy, ale také návrháři milují malé černé šaty. A tak každý rok ve svýchsbírkách nám předkládají všechny nové, zajímavé, extravagantní a zároveň elegantní modely. Dříve byly černé šaty vytvořeny pouze pro miniaturní štíhlé ženy. Dnes to ale není pravda. Pro zdůraznění dobrého vkusu a elegance si téměř každá žena může vybrat malé černé šaty.

Vybereme malé černé šaty podle typu postavy.

- Pokud máte štíhlou postavu, pak nejlepší volbou pro vás bude klasické černé šaty, pletené, přiléhající, nebomůže být lehce sypká, hustá syntetická nebo vlněná tkanina, poněkud delší než kolena. Také dívky se štíhlou postavou si mohou dovolit krátké černé šaty. Musí to být boty na vysokém podpatku.

- Pro vysoké ženy s velkými prsy, černé šaty, které se hodí k slzám a rozšiřují se na dno, délku kolen nebo o něco nižší, jsou perfektní

- Pokud chcete skrýt nějakou plnost, pak se vejdete do černých šatů s živůtkem ve formě zápachu, rozevřeným dolů, pod koleny. Boty by měly být na široké patě, 5-7 cm dlouhé.

- Ale plnohodnotná žena ideální volbou by bylo těsné rovné šaty, délka do poloviny lýtka.

Malé černé šaty jsou univerzální a vhodné pro všechny příležitosti. Lze si jej vzít na procházku, do kanceláře, na párty, do divadla atd. Nejdůležitější je vybrat správné příslušenství.

Jaké příslušenství se hodí do černých šatů?

Pokud jste obchodní žena, pak černé šaty mohou být obměňovány šátky kolem krku různých textur a barev. Tak mu dáváte příležitostnější styl. A jedinečný obraz bude tvořen pleteným bolerem kávy, tyrkysové, fialové barvy v kombinaci se skromnými ornamenty.

Pokud jdete na obchodní jednání, je vhodné hodit přísnou bundu, která je v souladu s barvou vašich bot.

Pokud jdete na párty, pak na černé šaty mono vyzvednout pár světlé stoles a chytlavé velké šperky stejné barvy. Také skvělé pro stranyvhodné jsou světlé doplňky: pásy, boty, sáčky a dekorace . Nyní je velmi módní nosit černé šaty s světlými punčochami, ale ne každý si to může dovolit. Tato volba je vhodná pro dívky pouze s dlouhými štíhlými nohami.

Nenoste tedy malé černé šaty a experimentujte s nimi, protože je vždy módní, elegantní, luxusní a elegantní.

Níže jsou fotografie malých černých šatů, které jsou v módě jaro-léto 2019 módní.