Jak aplikovat červenat?

Mnoho dívek podceňuje hodnotu takového uměleckého díla kosmetického průmyslu, jako jerouge.Pokud používáte červenat správně, podle několika jednoduchých pravidel, můžete dosáhnout úžasných výsledků při použitímake-upu . Blush pomáhá vytvořit přirozený make-up a oživit pleť, stejně jako v úlevě "opravit" obličej.

  • Jak aplikovat červenat? Za prvé je nutné správně určit, na které místo se má červenat. K tomu, postavte se před zrcadlo a úsměv! Na tvářích se tvoří tzv. „jablka“ (část tváří, která je při úsměvu zaokrouhlená), což je ideální místo pro použití červenat.
  • Technika použití červenání závisí na tom, jaký typ červenání používáte.
  • Drobný červenat se.Do kartáče se přidává malé množství rouge. Po tom, kartáč by neměl silně třást, aby se zbavil přebytečné rouge. Blush aplikovaný s lehkými, hladkými a rovnoměrnými pohyby od středu tváří k vnějším očím v jednom směru. Na vrcholu tonálního rámce by měl být aplikován drobivý ruměnec. Závěrem se doporučuje stínit ruměnec suchou houbou nebo čistým kartáčem, aby se získal co nejpřirozenější odstín.
  • Používáte-ligel a krémový červenavý typ , postupujte podle těchto pokynů: na tvář použijte konečky prstů. Ve středu "jablek" na tvářích musí být aplikována jedna kapka červenat.K lícním kostí se doporučuje aplikovat několik kapek rouge (velmi malé). Pak lehce a hladce prsty otřete tečkovanou linii rouge. Pokud jsou na tvářích nežádoucí červenat, mohou být maskovány světlým práškem. Zvláštností použití červenavého typu je potřeba jednat velmi rychle. Gel se červeně vstřebává do pokožky téměř okamžitě. Pokud nemáte čas stínu červenat, odstranit zbytky bude velmi obtížné!
  • Nepoužívejte příliš mnoho rouge. Jinak riskujete ztrátu přirozené přitažlivosti.
  • Nepoužívejte jediný kartáč pro nanášení sypkého prášku a červenání.
  • Štětce pro tváření by měly být udržovány čisté. Proto se doporučuje kartáč pravidelně umývat mýdlem!