"Zrzka" make-up

Máte-li přirozeně červené vlasy - máte velké štěstí, protože přirozená červená barva je raritou. Barva slunce na ženských vlasech činí obraz jasným, vášnivým a trochu agresivním. Žena s takovými vlasy vždy hledá změnu a akci. Zdůrazňuje neobvyklou ženu, činí ji jasnější. Pravé zrzky nejsou tak své vlastní, v pravdě, mimořádný vzhled, jsou velmi odlišné od ostatních lidí.

V "ohnivých" ženách, zpravidla bledá, "porcelánová" kůže. Mají energické pihy na tváři a bohužel ne příliš výrazné oči. Takto vypadá žena s přirozeně červenými vlasy. Psychologové mají takovou věc - „komplex rusovlásek“. To je, když se vnitřní "I" neshoduje s vnějším projevem. Ženy tohoto typu, od dětství plaché jejich odlišnosti a světlého vzhledu. Samozřejmě, pokud žena specificky namaluje sebe v červené barvě, je to úplně jiná věc, ale bez ohledu na to, zda je příroda dána takovou barvou nebo uměle získána, musíte velmi kompetentně zvolit odstíny barev a skutečně celé barevné spektrum. Koneckonců, správný make-up, může docela silně zdůraznit krásu nejen vaše červené vlasy, ale celá tvář dámy dát v příznivé perspektivě.

Jaké jsou vlastnosti make-upu těchto krás?

Pokud si myslíte, že najít správný make-up a zdůraznit individualitu a odlišnost ženy pro takové rudovlasé krásy, je těžké vyřešit, pak se mýlíte. "Ohnivé bestie" užVyčnívá z celkové hmotnosti barvy vlasů.Vše, co je potřeba pro jejich make-up není ukládat spoustu kosmetiky, aby nevypadaly vulgárně, ale zároveň musí být samotný obličejový make-up světlý, takže obličej není ztracen na pozadí jasných vlasů.Pečlivě prozkoumejte všechny detaily svého vzhledu a teprve pak začněte brilantní a brilantní krásu.Nejdůležitější věc - nebojte se experimentovat, ale nezapomeňte na pravidla kombinace barev, a budete zdůrazňovat všechny své výhody a skrýt nevýhody!

V poslední době se zvýšila poptávka po odstínech rudých vlasů.To vedlo k tomu, že nejlepší stylisté začali pracovat v tomto směru pro tyto ženy, vytvářejí jedinečné obrazy.

Nadace.Pokud se nechcete ztratit na pozadí jasných vlasů, pak make-up profesionálové doporučují bohaté barvy nadace.Použijte tóny jako: světle béžová nebo slonovinová kost.V kombinaci s mírně růžovými odstíny, nedostatkem rouge, rtěnkou „lososové“ barvy vám dodá krásný, jemný vzhled.Pokud použijete červenat, pak by ideální volbou byla broskev, bronz, písek a terakotové odstíny.Základ make-upu by měl být hustý vzhledem k tomu, že kůže rudovlasých krás je spíše tenká a lehce průhledná.Při použití hustého základu nebudou vidět pihy - věčný „nepřítel“ zrzek.

Stíny.Jak a komu je správně vybrat?Vhodné jsou studené i teplé barvy - vše záleží na barvě očí.Ženy se zelenýma očima se hodí teplezelené odstíny. Pro hnědé oči, studené odstíny oliv, malachit a šedozelené jsou perfektní. Dají vašim očím výraznost a učiní je prostě - stále zářící. To bude také vypadat dobře šedá, grafitová barva. Velký výběr odstínů pro rudovlasé ženy s modrýma očima. Zde můžete použít odstíny meruněk, oliv, broskví a zlatých odstínů. Tmavě fialová barva, stejně jako černá, je však lepší vyloučit, protože dělají tvář hrubou a vulgární. Oční linky by měly být užívány v tmavě modré nebo hnědé barvě. Doporučuje se barvit řasy hnědou řasenku tmavších odstínů než barvu vlasů.

Několik vět o červenání. Trochu důležitou součástí celé tvoří. Dívky s červenou barvou vlasů vhodné červenat s broskví, terakoty, korálů nebo bronz odstín.

Pravidlem každého make-upu jsou jasné oči, méně jasné rty nebo alternativně opak.

Pokud se rozhodnete zvýraznit rty, měly by být stíny bledé barvy, nejlépe matné. V případě večerního make-upu mohou být rtěnky jakékoliv červené nebo vínové tóny. A obecně, rudovlasé ženy budou vyhovovat řadě broskví, mrkve, hnědých odstínů, třpytky se zlatými zrny písku. Ženy s modrýma očima je zároveň lepší použít studené odstíny: fialově růžové, světle růžové. Brown-eyed "ryzuha" - teplé barvy hnědého gamutu. Při použití červené rtěnky by stíny měly být průhledné, s jemným třpytem. S červeným třpytem, ​​použijtematné stíny. Při použití večerního líčení nezapomeňte, že rty by měly být tmavě červené.

Červené, vášnivé, ohnivé krásy, bez tebe by tento svět byl beznadějně smutnější!