ZhubnoutJak ušetřit hmotnost?

Správná výživa, mobilní životní styl, vzdání se špatných návyků, sportovní aktivity a schopnost kontrolovat touhu neustále žvýkat, přinesla dlouho očekávaný výsledek - překonali jstety extra libry !Bylo dosaženo ideální hmotnosti ! Můžete snadno zapadnout do starých džíny nebo ve večerních šatech, které visely ve skříni po dobu 5 let. Na ulici se zajímáte o oči mužů a slyšíte komplety od kolegů, přítelkyň se snaží zjistit váš podpis hubnutí recept, a manžel se s vámi setkává každý den, dává květiny a hovory 5 krát za hodinu! Tak to by mělo být, protože si zasloužíte takový "potlesk". „No, můžete si odpočinout“ - rozhodnete se a ve stejnou chvíli se šípy závaží neúprosně začnou plazit a vracet tyto kila. Jak si udržet ideální váhu a nenechat sebemenší šanci na návrat přes jeden kilogram?

  1. Zlaté pravidlo: "Jíst snídani sami, sdílet svůj oběd s přítelem, dát večeři nepříteli!". Žádné snacking. Pokud bychom opravdu chtěli jíst tolik - jíst jablko nebo vypít sklenici nesycené vody.
  2. Můžete jíst všechno a dort, cukroví a zmrzlinu. Hlavní věc je ne odchýlit se od pravidla "jeden lahodný." Dnes jsme jedli dort, takže necháme kus čokoládového dortu na zítřek.
  3. V souladu s doporučeními odborníků na výživu je nutné mít večeři nejpozději 2 hodiny před spaním. Odmítnutí pozdní večeře není snadné, ale možné. Start malý - nejezte po 20.00, v měsíci - po 19.00, ve dvou měsících - po 18.00. V průběhu času se tělo bude používat a touhavečeře před spaním sama o sobě zmizí.
  4. Omezujeme množství soli a cukru. Pokud jste zvyklí pít čaj nebo kávu se třemi lžičkami cukru, pak si zvyknete dávat jen jednu lžičku. Pamatujte, že pití nadměrného množství soli zadržuje tekutinu v těle.
  5. Život je pohyb. Pro udržení zdravé fyzické formy není nutné trávit volný čas v posilovně. Stačí si vybrat sadu cvičení, která můžete dělat každý den doma. Hlavní věcí je pravidelnost.
  6. Kontrola vaší váhy. Nakupujte kvalitní váhy a vážte se jednou za 3-4 dny. Pouze bez fanatismu, protože váha zdravého člověka během dne se pohybuje od 1-2 kilogramů. Ovládáním hmotnosti můžete vždy provést nezbytná opatření. Je snazší ztratit 1 kilogram než 10
  7. .
  8. Pít dostatek čisté vody. Voda pomáhá eliminovat toxiny a toxiny z těla a pomáhá udržovat stabilní hmotnost. V den je třeba použít 2 - 2,5 litrů čisté vody.
  9. Dny půstu. Trvale sedí na vyčerpávající diety je prostě nebezpečné pro zdraví. To je obzvláště pravdivé monodiet. Je lepší uspořádat půstní dny jednou týdně. Jablko, kefír, bobule, brambory nebo maso - vyberte si.