Zhubnout na fitball

Pokud chcete vypadat dobře, pak pro vás, milé ženy, je zajímavá sportovní aktivita - fitball. Fitball je míč pro gymnastická cvičení, která se v poslední době stala velmi populární. Tento velký ples je zajímavý, protože na něm provádějte cvičení, měli byste vždy pamatovat na rovnováhu. Když se zabýváte fitballem, „děláte“ nejen postavu, ale také trénujete vestibulární aparát. Dostupné kuličky různých velikostí. Nejmenší je čtyřicet pět centimetrů, největší je devadesát pět. Musíte si vybrat fitball podle vaší výšky. Pokud je vaše výška v limitu od 1 metru 52 centimetrů do 1 metru 65 centimetrů, pak potřebujete kuličku o průměru 55 centimetrů. Je však mnohem snazší určit požadovanou velikost koule. Posaďte se a podívejte se, aby vaše nohy byly v pravém úhlu k kolennímu kloubu. Pokud ano, pak jste správně vybrali velikost fitbalu.

Zapojení do fitbalu je velmi efektivní, zábavné a vzrušující. Během tréninku, absolutně všechny svaly ve vašem těle pracují, a jejich pružnost se zvyšuje, vaše držení těla se zlepšuje, a při pravidelných cvičeních začnete znatelně zhubnout.

Ve sportovních obchodech můžete tento míč snadno vyzvednout nejen pro požadovanou velikost, ale i pro různé úpravy. Zejména kuličky s "pupínky", které velmi dobře pomáhají zbavit se celulitidy. Cvičení samy o sobě přinášejí mnoho pozitivních emocí, což je důležité pro emocionální zdraví.

Nyní pro některá cvičení:

1. Pokud chcete posílit svaly nohou, pomůže vám to skočit na fitball. Posaďte se na míč a skočte na něj, ujistěte se, že vaše nohy nespadají z podlahy, a hýždě z tělocvičny míč. Opakujte 40 krát na napětí ve svalech.

2. Zbavení se dalších centimetrů na pasu pomůže tomuto cvičení: posaďte se na míč, ruce na opasku, rovně dozadu. Otočí tělo co nejvíce doleva a doprava. Nohy by se zároveň neměly odtrhávat od podlahy. Dělejte 10 - 15 otáček v obou směrech.

3. Následující cvičení pomůže dotáhnout hýždě. Lehněte si na záda, nohy na míči, ohnuté na kolenou. Zvedněte a spusťte pánev, napněte svaly hýždí. Cvičení 20krát.

4. Břišní svaly mohou být také posilovány pomocí cvičení na fitbalu. Výchozí pozice, ležící na zádech, nohy na míči. Zvedněte tělo na kolena, držte se v této pozici po dobu pěti vteřin, padneme. Děláme tři sady po 15 krát.

Zajímavé a produktivní aktivity pro Vás!