Zbavte se druhé brady doma

Můžete být štíhlý a nikdy ve svém životě se nestarejte o nadváhu, ale stále musíte klást nepříjemnou otázku - jak odstranit druhou bradu doma? Boj proti tomuto problému zlomil mnoho žen, ale víme přesně, jak vyhrát obtížný boj.

Příčiny dvojité brady

"Druhá brada" se nazývá tuková ložiska, což výrazně ničí oválný obličej a celkový dojem z exteriéru. S touto překážkou musí zpravidla bojovat plnohodnotní lidé. Nicméně, štíhlé krásy nejsou pojištěny od jednoho dne a nezačnou hledat, jak odstranit bradu doma v krátké době.

Možné příčiny této nákazy:

 • Dědičnost. Proti tomuto bodu nemůžete argumentovat: nemůžeme změnit to, co je v nás přirozené. Vaši rodiče by vám mohli dát nejen krásné modré oči, ale také masivní bradu, krátkou délku krku, nikoli nejlepší úhel mezi dolní čelistí a krkem ... Výsledkem je vytvoření dvojité brady;

 • Ložiska tuků. Oblast krku je velmi „vybíravá“: pokud se zotavíme, tuk je okamžitě uložen v této zóně. Pokud začneme zhubnout, začnou být patrné změny v krkuposlední;
 • Věk. Čím starší žena se stane, tím méně se v jejím těle vyrábí méně kolagenu a elastinu. Celková míra pružnosti a pružnosti svalů v celém těle se zmenšuje: například předloktí a nohy jsou více ochablé. V zásadě ovlivňují změny související s věkem a krkem: je to ona, spolu s rukama, kdo je důležitým ukazatelem toho, jak jste skutečně starý;
 • Hormonální poruchy. Pokud máte problémy s endokrinním systémem a štítnou žlázou, tělo na něj může reagovat různými způsoby - včetně ukládání tuku v krku. Změna hormonů a během těhotenství, s nástupem menopauzy;

Dědičnost může způsobit druhou bradu

 • Špatné držení těla. Pokud budete chodit neustále, ohýbat záda a klesat hlavu, krevní oběh prochází nepohodlí. V důsledku toho se tuk ukládá na krk. Kromě toho, zvyk chůze dostatečně vizuálně nezdůrazňuje nevýhodu.

Jak se zbavit druhé brady

Než budete pokračovat v cvičeních, která vám sdělí, jak odstranit jednu bradu doma na týden, měli byste zkontrolovat index tělesné hmotnosti. Chcete-li zjistit aktuální číslo, vydělte svou váhu (v kilogramech) čtvercem výšky (v metrech).

Přečtěte si také: Novinka v posilovně

Pokud je výsledné číslo více než 25, je pravděpodobné, že máte první fázi obezity nebo pre-obezity - pak je naléhavé se zbavitz nadváhy. To nejen zlepší tvé kontury obličeje, ale obecně přispěje k lepšímu zdraví a dlouhověkosti.

Nadměrná hmotnost může způsobit dvojitou bradu

I když je vaše BMI menší než 25, přemýšlejte o své stravě. Možná byste se měli vzdát pozdní večeře, jíst méně sladké, slané, smažené. Musíme si uvědomit, že je to dieta, která poskytne dlouhodobý výsledek. A pokud budete i nadále jíst ve stejném režimu, úspěchy dosažené pomocí kosmetických procedur nebo cvičení rychle zmizí.

Doplňková a pohybová aktivita - alespoň malá, ale každodenní gymnastika.

Tím se nejen zlepší krevní oběh, ale také přispěje ke krásnějšímu držení těla - ve svém programu byste měli zahrnout zpět cvičení . V každém případě, s náležitou péčí, bude tvar tváře vypadat příjemněji.

Skutečnost, že stovky žen neustále čelí jednomu či dvěma týdnům s otázkou, jak odstranit domácí tváře a druhou bradu doma, dokládá velký počet cvičení navržených speciálně pro tento účel. Takže vím - nejsi sám! A nezapomeňte: čtyři hlavní komplexy, které vám pomohou zpřísnit kontury obličeje a znovu získat krásu.

Facebook

 1. Cvičení Carol Madgio, kalifornského kosmetologa. Tato technika se nazývala „facercise“, kterou lze přeložit jako „cvičení obličeje“. Jde o to, abyste provedli následující manipulace dvakrát denně: posadili se rovně a zvedli vysokobradaPak pevně stisněte rty a okamžitě se usmívejte, aniž byste měli zuby.Uchopte se za hrdlo, trochu vytáhněte kůži, pak otočte hlavu dozadu, vzhůru, pomalu počítejte do tří a vraťte se do výchozí pozice.Všechny tyto akce musí být opakovány třicet pětkrát za trénink - tedy sedmdesátkrát denně.Zní to tvrdě, ale výsledek stojí za to.
 2. Bodyflex je stejný komplex cvičení, který Marina Korpan aktivně inzerovala v naší zemi na programu „Live!“.Musíte vstát rovně, položte ruce na boky.Pak provádíme dechová cvičení: inhalace, výdech, hluboké vdechnutí, hluboký výdech s charakteristickým zvukem.Pak zadržujeme dech, nakreslíme žaludek a bez změny předchozích pozic jsme se narovnali a pohnuli rukama.Prodloužit dolní čelist, a pak náhle složit rty v polibku.Hlavu nahoru a strečink vyšší a vyšší - dokud napětí v krku nezastaví nás.Cvičení musí být provedeno nejméně pětkrát denně, musíte zadržet dech alespoň osm bankovek.Buďte opatrní při cvičení, v případě potřeby zahřejte.
 3. „Tváření tváří“ nebo jednoduše modelování tváře je technika vyvinutá naším krajanem Galinou Dubininou.Technika je dobrá, protože obsahuje nejúspěšnější recenze na cvičeních z jiných komplexů.Je nutné sedět před zrcadlem a napínat čelist celou svou silou, abyste mohli vidět prohlubně.Pak zkuste natáhnout nos - my všichniTo se nám líbilo v dětství, i když jsme si neuvědomili, že je to užitečné pro pružnost a pružnost krku. To je vše - podle Galiny, z dvojité brady a stopa nezůstane za měsíc.

Modelování obličeje

Masáž

Samozřejmě budeme hovořit o vlastní masáži - to je nejekonomičtější a nejpohodlnější způsob pro ty, kteří přemýšlejí, jak odstranit druhou bradu doma.

Pro zasedání budete potřebovat:

 • masážní olej,
 • krém,
 • froté ručník,
 • roztok soli.

Prvním způsobem je aplikovat olej na obličej a otřít ho do kůže, jemně otočením prstů. Pohyby by měly směřovat od středu krku směrem k uším. Snažte se protahovat kůži, ale vyhladit - to je důležité pro zlepšení krevního oběhu. Masáž vždy začíná pomalými pohyby, ale jakmile dokončíte, můžete zrychlit.

To je zajímavé: Běh na hubnutí

Dalším pohybem je lehký pohyb prstů na bradě, pohybující se směrem k uším. Masáž můžete dokončit lehkým svíraním - zanechává za sebou nezvyklé, ale příjemné pocity.

Masáž obličeje

Druhá možnost: můžete navlhčit ručník v roztoku soli a navinout ho válečkem. Bylo to s takovým jednoduchým zařízením, že mnoho žen pochopilo, jak odstranit druhou bradu doma pro ženu starší 50 let. Nejprve je třeba držet ručník za hrany tak, aby byl lehceklesl pod bradu. Pak ji prudce narovnejte - tak, že narazí na bradu. Pak začneme otáčet válečkem a aktivně se dotýkat krku. Masáž by měla pokračovat přibližně pět minut: během této doby musíte mít čas provést minimálně 6 „tahů“.

Společné postupy

Je jasné, že odstranění druhé brady doma prostřednictvím cvičení je obtížné, zejména pokud se problém týká dědičnosti nebo věku; jak tedy být?

Plastická masáž

Není nutné vyklopit a jít na chirurgický stůl - i když to může být cesta ven, pokud chcete například zásadně změnit tvar vaší brady, která vám byla geneticky dána. Řada následujících salonních procedur však může být dobrou odpovědí na to, jak rychle odstranit druhou bradu - pokud jste připraveni pracovat sami, nejen doma:

 • LPG masáž prováděná odborníkem, aktivuje metabolismus a zlepšuje tón pleti. Pokud provádíte cvičení v kombinaci s takovou masáží, můžete dosáhnout výrazných zlepšení vzhledu: to vše bude mít lymfodrenážní efekt - to znamená, že přinese přebytečnou tekutinu - a bude stimulovat produkci nových buněk kolagenu.
 • RF-lipolýza je postup, který zajišťuje účinek zpřísnění kůže. Pomáhá změkčit pojivovou tkáň (zejména její hustota je klíčovým důvodem pro rozvoj ochabování) a aktivace rozpadu tukových buněk a také zlepšuje krevní oběh.

RF-lipolýza

 • RF-zvedání neznamená, že budete čekat na výsledek. Její princip je jednoduchý - dochází k redukci kolagenových vláken, díky čemuž je kůže „nezatížená“ a vznikají nové kolagenové buňky. Kůže nejen zůstává aktualizovaná, ale také se zmenšuje v oblasti;
 • Mezoterapie je injekce, během které jsou biologicky aktivní složky injikovány do kůže. Můžete tedy zadat jednoduché vitamíny, aminokyseliny a biostimulancia, stejně jako složitější látky - například kyselinu hyaluronovou nebo rostlinnou mízu. Tento postup stimuluje obnovu buněk, zlepšuje lokální krevní oběh a eliminuje ukládání tuku v oblasti, kde byla injekce provedena;
 • Biocybernetická terapie. Podle kosmetologů by se k tomuto postupu měli uchýlit nejen ti, kteří se zajímají o to, jak odstranit v krátké době druhou bradu doma, ale obecně každý, kdo má již více než padesát let. Tato terapie nejen utáhne tvar obličeje, ale bude mít také příznivý vliv na stárnutí pleti, vrásky, mastnou nebo příliš suchou pokožku. Odborníci říkají, že bio-kybernetika pomáhá vyrovnat pleť, odstranit tmavé „sáčky“ pod očima, zbavit se zánětů a vyrážek.

Mezoterapie obličeje

Nezapomeňte, že jakékoli lékařské zákroky mohou mít své vlastní kontraindikace. Například biocybernetická terapie se v období menstruace nedoporučuje - to může zvýšit krvácení. Více odalší doporučení a kontraindikace musíte říct kosmetologovi.

Může být užitečné: Voda během cvičení

A ujistěte se, že nejste alergičtí na žádné léky, které naznačujíkosmetička.

Nezanedbávejte test na alergickou reakci: může zachránit nejen váš vzhled, ale i váš život.

Prevence

Prevence zaměřená na prevenci zesílení krku vám řekne, jak odstranit svou druhou bradu doma: je dobré vědět nejen pro ženy, ale i pro muže.Soubor preventivních opatření:

 • Kontrastní postupy - například střídavě teplé a studené sprchy.Je také možné zařídit léčbu obkladů: na problémovou oblast je třeba aplikovat teplé a studené ručníky navlhčené vodou, solným roztokem a bylinnou infuzí.Pamatujte, že tento postup by měl skončit studenou poznámkou.

Kontrastní mytí pokožky obličeje

 • Pokud spíte na starém polštáři, který již není schopen řádně plnit své přímé funkce, zbavte se ho.Pokud je to možné, nechte si ortopedický polštář (neměl by být příliš vysoký nebo nízký).To zajistí řádný krevní oběh a přirozenou polohu zad, hlavy a krku během spánku.
 • Sledujte své držení těla.To nejen pomáhá zbavit se nedostatků a komplexů, ale také velmi krásné.Cvičení pro držení těla navíc zabrání vzniku problémů se zády,které mohou snadno začít po vytvoření dvojité brady.

Přečtěte si také: Pilates doma

 • Proveďte masáž. Kromě cvičení popsaných výše se podívejte na nahrané video. Pamatujte, že můžete bojovat s dvojitou bradou pomocí masážních válečků - pomohou rychle a efektivně zbavit tuk.
 • Procházka kolem bytu s knihou na hlavě je osvědčeným způsobem, jak nejen posílit záda a zlepšit pozici, ale také zabránit vzniku druhé brady.

Dvojitá brada skutečně kazí tvar obličeje, ale to není důvod, proč by se to mělo rozrušit: existuje mnoho způsobů, jak se zbavit tohoto nepříjemného problému. Komplex masáží, cvičení a kosmetických procedur pomůže dosáhnout dokonalého tvaru obličeje.