Zajistíme ložnici

Jak uspořádat ložnici jen vy se rozhodnete. I když obecná doporučení pro vytvoření útulného koutku pro vás ve vaší oblíbené ložnici ještě nikoho nenarušila. Koneckonců taková místnost není jen místem, kde obvykle odpočíváme, ale také chrámem naší lásky.

Volba barvy

Ložnice je místem odpočinku, proto by mělo být barevné schéma zvoleno spíše zamyšleně. Je nežádoucí, aby se v takové místnosti vytvořily příliš světlé a nasycené tóny, protože to bude docela problematické relaxovat před spaním v tomto prostředí.

Poté, co byly vybrány hlavní barvy stěn, můžete začít zvedat záclony, přehozy a jiné textilie. Hlavní věcí je, že je vše v souladu s ostatními. S klidnými a monotónními odstíny stěn, bude vícebarevné, barevné a barevné věci vypadat dobře: textilie a textilie na okně, na posteli a koberce na podlaze. Barvy záclon, pro pocit tepla a pohodlí, jsou přizpůsobeny základní barevné schéma stěn. A bude to skvělé, pokud přehoz na posteli je ušitý ze stejné tkaniny jako závěsy na oknech.

Ložnice

Pokud plánujete strávit mnohem více času ve své ložnici, a to nejen v noci, má smysl přemýšlet o několika oblastech pro čtení, spaní, možná o některých třídách atd. A jejich izolaci s několik typů osvětlení, zavěšeného stropu nebo malých polic.

Nábytek v ložnici

Bohužel, velikost našich pokojů je velmi žádoucí. Kromě velké postele astejná skříňka, nic jiného do ní nezapadá. A přesto existuje cesta ven z této situace. Nejdříve musíte vyzvednout poměrně kompaktní nábytek. To platí pro skříně, skříň a další celkový nábytek. Pokud je vaše ložnice pro jednu osobu, pak je lepší umístit postel proti zdi. Pokud je dvojitá, umístěte ji čelem proti zdi, aby bylo pro ni vhodnější přistoupit ke každému z jeho strany. Místo, kde je postel umístěna, můžete ozdobit nebo nějak zvýraznit, například malovat zeď vedle ní v jiné barvě, nebo zavěsit baldachýn nad samotnou postel. To vše zradí pohodlí a kouzlo vaší ložnice.

Nestandardní nábytek také přinese do interiéru ložnice určitou originalitu, ale stále si pamatuje hlavní věc:postel by měla být silná a pohodlná a teprve pak neobvyklá. Takovou postel můžete ozdobit vyšívanými krásnými polštáři, přehozem nebo neobvyklou čelo postele. Stěna nad čelo také vyžaduje zvláštní pozornost. Zde si můžete pověsit svůj oblíbený obrázek, dekorační květiny nebo jiné dekorace dekoru, pokud jsou v souladu s obecným stylem místnosti a nezpůsobují nepohodlí.

Nějaký nespravedlivě zapomenutý kus nábytku, jako je skládací clona, ​​může přinést určitou sofistikovanost. Má vynikající práci s funkcí zónování a zdobení místnosti, což jí přináší nějaké tajemství. Samozřejmě by to mělo být v souladu s celkovou situací v jeho designu.

Podlaha a strop

V ložnici by měla být podlaha z přírodních materiálů. Parkety, nakterý postel vlněný koberec, dává teplo a pohodlí. Na takový povlak je velmi pěkný chodit naboso - uvolňuje a vytváří určitou náladu.

Při výběru stropu se řídit vlastními touhami. Možná jste spokojeni s bílým stropem nebo s různorodým tvarem. Hlavní věc je opět soulad s obecným pohledem na místnost.

Osvětlení v ložnici

Osvětlení hraje důležitou roli v interiéru ložnice. Pokud jsou vaše okna umístěna na jih - to je prostě skvělé, slunce bude častým hostem ve vaší ložnici. Další věc, pokud jsou okna na severní straně. Potom bude pro vás velmi důležité umělé osvětlení.

Jak to nejlépe udělat? Nejdřív by světlo nemělo být příliš jasné, nebo naopak slabé. Stropní lustr bude vypadat lépe s matnými odstíny. Intimní atmosféru budou tvořit malé a poměrně útulné lampy umístěné u stolu, postele nebo svítidla upevněného na zdi.

Ložní prádlo

Povlečení pro vaši postel je detail, se kterým můžete změnit vzhled ložnice. Vše záleží na vybraných barvách ložního prádla. To může klid, uklidnit, nebo naopak, způsobit touhu milovat.

Všechny tyto jednoduché tipy vám pomohou učinit vaši ložnici velmi pohodlnou a krásnou.