Vše o ženských dredech

Mnoho dívek ráda dělá exotické účesy, pobuřující make-up a světlé tetování, a nejodvážnější jít do salonu, aby si pletli své dredy. Samice dreadlocks (jak ve foto-příklad dole) být oddělené uměle zamotané prameny. K tvorbě účesu dochází přirozeným způsobem, zatímco kadeře není třeba česat a ořezávat. Je také důležité správně se starat o vlasy, aby drsná hlava vlasů vypadala krásně a čistě. Vezměme si typy ženských dredů a uvidíme, jak si můžete splétat dredy na vlastní pěst, aniž by to zkazilo účes.

První dredy byly vytvořeny přirozeným plstěním vlasů, po kterém byla každá kadeř fixována voskem

.

Dreadlocks - co to je?

Ne každá dívka rozhodne o takových experimentech s vlastním vzhledem, proto jsou dredy zpravidla spoustou odvážných osobností. A pokud dřívější zamotané dredy mohly být viděny pouze na hinduistů, rastafariánů nebo afrických obyvatel, dnes si každý může tyto kudrlinky zapletat. K tomu není vůbec nutné být představitelem jakéhokoli neformálního toku, stačí jen toužit vyjádřit svou osobnost.

Dredy jsou přirozeným stavem jakýchkoli opětně zbarvených vlasů, které nejsou vystaveny dlouhodobému česání a mytí.

Ženy afrického kmene Himba ušpiněly vlasy speciální jasně červenou práškovou masti

.

Dříve, bruslaři a pampelišky šli s tímto účesem, který tento trend zvedlRastafariánská kultura. Některé dokonce tavené vosk s fénem uvnitř, aby to vypadalo více cool a módní. A dnes může kdokoli zakopnout, aniž by způsobil vážné poškození vlasů.

Nejběžnější mýty o dědečcích:

 • hlava je vždy špinavá, protože dredy nelze prát;
 • po nošení dredů, aby nedošlo k negativním následkům, takže je třeba dobře oholit hlavu;
 • toto je pro život, protože dredy jsou celá filosofie.

To vše je samozřejmě jen předsudek a moderní techniky tkaní a tkaní mohou v moderních podmínkách co nejpohodlněji nosit dredy.

Mnozí mají otázku, zda je možné takové exotické prameny umýt. Odborníci nedoporučují použití běžných šamponů, takže je lepší koupit speciální přírodní produkt bez klimatizace a silikonů, například mýdlová matice je lehce mýdlová a neškodná pro vlasy. Pro péči o vlasy po odvíjení můžete použít kokosový olej .

Přírodní mýdlová matice

Dalším dobrým způsobem je umýt dredy za použití koncentrovaného roztoku mořské soli. K tomu rozpustit sůl v teplé vodě a opláchnout vlasy po umytí přírodním šamponem. V tomto případě by šamponování nemělo probíhat častěji než jednou týdně.

Chcete si dredy?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Výhody dredů:

 • je v nich spousta vzduchu, takže není zima ani se zimními vlasy;
 • schopný zvýšit objem jakéhokoliv účesu;
 • činí obraz jasným a nezapomenutelným;
 • ani silný vítr nebude kazit vlasy;
 • nemusíte si často umýt vlasy;
 • účes vždy dokonalý tvar, a to jak ráno, tak večer.

Nevýhody:

 • Proces tkaní může být doprovázen nepříjemnými pocity, zejména u kořenů. Vytváření dredů může být bolestivé, protože chlupy neustále škubají, hřebeny a zatahují;
 • dlouhý a namáhavý proces tkaní (až několik dní), postup pro vytváření pramenů je obvykle rozdělen do několika sezení: značení,
 • bolest během spánku, zejména bezprostředně po tkaní;
 • po oplétání, si nemůžete umýt vlasy po dobu 1 měsíce, protože během tohoto období dredy jsou tváření a válcování. A po umytí mohou být prameny chmýří;
 • kudrlinky nemohou být poškrábány a hlava bude svědivá, zejména u lidí s citlivou pokožkou hlavy;
 • na povrchu kůže se mohou objevit lupy a zánět;
 • je obtížné zvolit klobouk (čepici nebo čepici);
 • při mytí velké množství šamponových listů (přibližně pětkrát více než u běžných vlasů);
 • při pletení rohoží je délka vlastních vlasů poloviční;
 • můžecítit váhu pramenů, obzvláště těžké nosit dlouhé dredy.

Doporučení od pána: pokud splétané spleti po pletení hodně svědí, je lepší se nepoškrábat, ale dredovat. Chcete-li to udělat, stačí držet pramen prsty na kořen a stiskněte hrůzu na hlavu s kruhovými pohyby.

Můžete si zaplétat dredy:

 1. Použití háčku je nejlepším způsobem, protože prameny jsou poměrně husté, upravené, ne tlusté a při tvarování různých účesů snadno zaujmou požadovaný tvar. Metoda zavěšení je nejrychlejší, můžete také provazovat i hrot hrůzy Z minusů, které stojí za zmínku o bolesti během zákroku;
 2. S pomocí řetězce - smyčky a zlomeniny v dredech mohou zůstat (průmyslová verze dredů);
 3. Manuálně je to nejbolestivější způsob, lze to udělat v kabině nebo doma. To může být ruční válcování nebo tření vlnou.

Všichni nováčci se samozřejmě zabývají otázkou, zda mohou být dědečkové utkáni. Samozřejmě, můžete, ale měli byste použít změkčující balzám, aby nedošlo k trvalému poškození vlasů. Pokud rozmotáte prameny na suché, vaše vlasy se zlomí a špatně se zhorší.

Druh:

 1. Přirozené - nebezpečné dredy nebo Ja-dredy, zpravidla na dlouhých vlasech, se vytrhávají ze svých vlasů plstěním a kroucením. Takové dredy jsou téměř nemožné stříkat. Pokud délka vlasů nestačí, můžete ji zvýšit pomocí přírodních nebo umělých pramenů.Takové kudrlinky mohou být v budoucnu natřené a dokonce stočené;
 2. Umělé - to je de (de) dredy. Patří mezi ně bezpečné prameny, které lze odstranit a znovu nosit na krátkých vlasech (doba nošení - od 2 do 3 měsíců v závislosti na péči, struktuře a kvalitě vlasů). Materiál pro výrobu může být plst nebo kanekalon, které jsou připevněny na copánky z vlastních vlasů. Je zde možnost vybrat si světlé barvy, od kyselé až po fosforeskující.
Navzdory skutečnosti, že proces tkaní provádí zkušený mistr, má umělý materiál své nevýhody.

Nevýhody dredů z kanekalonu:

 • v takových dredech je velmi horké;
 • navenek prameny nevypadají jako skutečné vlasy;
 • prameny jsou velmi tvrdé;
 • špatně stočený, aby vytvořil vlasy, okamžitě se rozpadne.

Samostatně by se mělo říci o průmyslových dredech - to je přirozený typ dredů, do kterých je tkaný drátěný rám. To není v každodenním životě příliš pohodlné, protože jen velmi málo lidí bude chtít spát s žlázami v hlavách. Nicméně, tento účes vždy drží dokonalý tvar.

Pokud se ještě neodvažujete dredy, můžete si zaplést afrokosichki, je také módní a stylový. Správně pletené copánky mohou, podobně jako ja-prameny, udržet svůj tvar po dlouhou dobu. Uvnitř můžete prolínat šperky z nití, umělých pramenů a korálků.

Varianty účesů s dredy

Které pouzeúčesy nevynášejí moderní ženy módy. S dredy můžete experimentovat, jak chcete. Vše záleží na vaší představivosti a samozřejmě na délce pramenů.

Jak nosit exotickou hlavu vlasů:

 1. Několik provazců tkaných ze samostatných dredů;
 2. Uvolněné dredy na jedné straně, připevněné sponkami na vlasy. To je skvělá volba pro střední a dlouhé vlasy;
 3. Vlasy jsou stažené dozadu, pouze několik pramenů shromážděných v malém ocasu nebo hrbole je ponecháno vpředu;
 4. Dva vysoké kužely dredů: mohou být upevněny gumovými pásky, sponkami do vlasů a také zdobeny barevnými prameny, peřím a kamínky;
 5. Vysoký ocas nebo hrbol;
 6. Nízký ocas nebo svazek.

Vlasy můžete vždy položit pěnou nebo gelovou pěnou, ozdobit si vlasy okrajem šálu, zářivými umělými prameny, stuhami, korálky a nitěmi.

Pokud jste se však rozhodli o rozsáhlých změnách a byli jste inspirováni ženskými dredy na internetové fotografii, nejprve pečlivě prostudujte informace o nich. Níže ve formuláři ukazuje, jak udělat jistič doma.