Vlasové masky. Hvězdné recepty

Recepty na výrobky pro lidovou péči o vlasyjsou již dlouho známé.Naše babičky používaly léčivé byliny, kuřecí žloutek, rostlinný olej, med, atd.dát vlasům lesk, krásu a zdraví.Dnes v parfumerii a kosmetických obchodech můžete vidět spoustu produktů pro péči o vlasy, které zahrnují všechny stejné užitečné komponenty.Nicméně, mnoho žen zvažuje použití domácí prostředky pro jejich vlasy problematické a ne módní.Ačkoli domácí vlasové masky jsou používány dokonce hollywoodskými hvězdami.

Recept č. 1. Vlasová maska ​​od Sarah Jessica Parker .Chcete-li připravit masku, musíte nasekat dužinu jednoho zralého avokáda, smíchat s dvěma polévkovými lžícemi rostlinného oleje (olivový) a přidat jednu lžičku čerstvě vymačkané citrónové šťávy.Je lepší aplikovat masku na mokré vlasy a rovnoměrně rozložit po celé délce.Po 15 minutách si umyjte vlasy.Maska od Sarah Jessica Parker dodává vašim vlasům zdravý a dobře upravený vzhled (zejména bělené).

Recept č. 2. Scralett Johansson Maska na vlasy .Složení: 5 lžiček bambuckého bambuckého másla musí být zahříváno, 1 žloutek, 1 lžička přírodního medu (tekutý) a 1 lžíce čerstvé citrónové šťávy.Všechny ingredience jsou důkladně promíchány a aplikovány na vlasy po dobu 30 - 60 minut.

Recept č. 3. Maska vlasů Angeliny Jolie. Chcete-li udělat masku, musíte rozmíchat dužinu jednoho zralého mango ovoce, tři lžícekokosový olej (tavenina ve vodní lázni nebo pod proudem horké vody), šťáva z poloviny citronu a 1 žloutek. Maska se aplikuje na zvlhčené vlasy (věnujte zvláštní pozornost koncům vlasů) a po 40 minutách se omyje. Maska od Angeliny Jolie dodává vlasům lesk a lesk. Jako bonus - příjemná a sofistikovaná vůně exotického ovoce.

Pokud děláte alespoň jednou týdně„hvězdné“ masky na vlasy , můžete dosáhnout znatelného pozitivního účinku.