Vítězné strategie v práci

Když se život v práci začíná „dostat“, nestává se obětí, obviňujestres při prácijako příčinu vašeho negativního stavu. Přinášejí svou vlastní náladu do práce. Tak se snažte být zábavný a přátelský. Se všemi potížemi jednat pozitivně a vždy hledat kreativní strategii k překonání problémů.

Testnásledující strategie , a dáte své práci silný impuls. Pokud, přes vaše maximální úsilí,práce nebude.Vezměme to jako znamení, že je čas použít svůj talent jinde, kde obdrží řádné hodnocení.

1. Zjistit svou spolehlivost : dokončit práci včas, přijít do práce a včas se sejít.

2. Buďte přátelští ke všem , se kterými se setkáváte. A pamatujte si jejich jména - oni vám odpoví stejně a budou vás pamatovat.

3. Stanovte si realistické termíny pro sebe a dokonce přeceňte čas, který to trvá.Pokud práci dokončíte dopředu. Budete považováni za super efektivního zaměstnance.

4. Nechte je znát podle vašich úspěchů.Inteligentní vůdcové vás budou soudit podle vašeho úspěchu, ne podle počtu strávených hodin.

5. Vypadejte sebejistě.55% vaší expozice vůči ostatním dochází prostřednictvím nekomunikativní komunikace, takže se ujistěte, že vaše chování a gesta vyzařují důvěru. Usmívejte se na tváři a udržujte dobrý oční kontakt s druhou osobou.

6.Nechte svůj hlas znít vesele a sebevědomě.Podívejte se a zajímejte se.

7. Udržujte své pracoviště čisté , na stůl položte krásnou rostlinu nebo živé květiny. Vytvoříte si dojem čisté, ale kreativní povahy.

8. Buďte dobrým členem týmu a vždy podporujte úsilí svých zaměstnanců.Udržet dobré vztahy v práci a atmosféra bude mnohem příznivější a šťastnější.

9. Nepřipustit, aby vám zprostředkovatelé, kteří se na vás obracejí, váš názor nesměřovali.Pokud potřebujete o něčem mluvit, udělejte to klidně a opatrně a zároveň ukazuje, že nebudete tolerovat nečestné zacházení se sebou.

10. Pokud pociťujete větší rozhořčení, hluboko se nadechněte a započítávejte do 10.Pokud podráždění neprojde, pokračujte v počítání, dokud nezmizí! Nikdy nedělejte špatný výrok v práci - to je velmi neprofesionální. Uklidni se, a pak pochopíš, co by měly být ty nejlepší neagresivní, ale vytrvalé kroky.

11. Nikdy si nestěžujte ani drby - to vede k nedůvěře.Pověsti se vždy dostávají k falešnému adresátovi.

12. Udržujte svůj smysl pro humor!Toto je možná nejdůležitější strategie všech - může to být úsporný okamžik a dobrý den se může proměnit v báječný!