Velkolepé bundy s liškou

Dívky oblečené v takových velkolepých věcech si okamžitě všimnou na ulicích a doprovázeny dlouhými očarovanými pohledy. Proto, pokud chcete být v centru pozornosti a chcete najít skutečně královský „rám“ pro váš obraz, pak jsou bundy s liščí srstí ideální volbou pro vás.

Barevná škála podobných výrobků je velmi různorodá:

  1. Mohou to být modely s bohatým límcem a manžetami ve zlatavě červených odstínech, které budou vypadat perfektně na štíhlých hnědovlasých ženách. Je to srst červené lišky, která se vyznačuje tmavými oranžovými a světlými vlasy, tak elegantně duhovými ve světle.
  2. Majitelé stejných modrozelených kudrlinek se mohou nechat hýčkat svrchním oblečením, zdobeným vložkami ze stříbřitě černé lišky. Taková „studená“ kombinace barev ještě více kontrastuje s obrazem jakékoli brunetky.
  3. U světlovlasých žen nabízejí výrobci možnosti s krásnými límci a kapucí z polární lišky. Sněhově bílá barva dodává vzhledu modrookých blondýnek zvláštní citlivost a lehkost.

Jak si vybrat kvalitní bundu s liškou

\ t

Chcete-li, aby vás zakoupený předmět dlouho potěšil, musíte si pamatovat několik tipů odborníků, kteří vědí, jak se vysoce kvalitní výrobek liší od výrobku s nízkou kvalitou.

Za prvé je třeba věnovat pozornost struktuřechlupy v límci nebo jiné detaily dámských bund s liščí srstí:pokud si všimnete, že když se dotknete chlupů vypadne, znamená to omezení věcí.

Zadruhé, pokud je výrobek na skladě po dlouhou dobu, ztratí svůj charakteristický lesk:modely z červené lišky by měly svítit zlatými světly na slunci a namodralé od polární lišky a stříbrné lišky.

Zatřetí, když se dotknete kožešiny, věnujte pozornost jejímu povrchu:Pokud máte pocit nějakého obsahu tuku, pak je lepší, abyste takové věci nezískali.

Je třeba také připomenout, že při nákupu modelů s barevnými vložkami z kožešin musíte být jisti jejich kvalitou.

Doporučujeme proto provést následující experiment:vlhkým hadříkem, jemně potáhněte klky a ujistěte se, že na povrchu látky nezůstane jeden gram barvy.

Jak si vybrat bundu s liškou na obrázku

Jakákoli kožená bunda s liškou by měla být vybírána podle ženského vzhledu a vzhledu.

Krátké modely jsou ideální pro majitele kaštanových vlasů a červených zvířat . Ohnivý mop vlasů v kombinaci se zelenýma očima, a dokonce zdůraznil stylovou bundu s jasnými oranžovými kožešinami akcenty, nezanechá lhostejné žádné kolemjdoucí na ulici, kolegy v práci nebo přátele a známé.

A na vnějšíVzhled je ještě atraktivnější a přitažlivější, můžete k němu přidat různé zelené doplňky - kabelky, rukavice nebo kotníkové boty.

Každá žena je svým způsobem jedinečná - osoby s nádhernými formami a velmi tenké, vysoké a miniaturní, s úzkými nebo širokými rameny a boky.

Proto, aby vaše silueta, oblečená v módní bundě, nevypadala směšně, věnujte pozornost následujícím pravidlům:

  1. Odborníci radí majitelům „obdélníkového“ typu obrázku, aby vybrali modely, které dodají obraz ženskosti a měkkosti.
  2. Štíhlé vysoké dámy si nejlépe vybírají své bundy z polární lišky nebo lišky stříbrné, jejichž srst je pozoruhodná svou speciální pompou. Díky tomu budou úhlové kontury siluety vizuálně mírně nastaveny.
  3. Modely, které se mírně rozšiřují směrem dolů, by měly být vybírány dámami s tvarem „trapézového tvaru“. Svrchní oděvy podobného řezu dokonale skryjí široká ramena a úzké boky.
  4. Pro ženy s plnými boky a úzkými rameny jsou však nejvhodnější bundy s vysokým pasem nebo širokými rukávy, které přidávají chybějící objem horní části.
  5. Majitelé postavy, která se nazývá „přesýpací hodiny“, si nemohou nic odepřít. Tyto dívky budou čelit bundy naprosto žádný střih, a vložky z liščí kožešiny budou dávat ideální parametry ještě větší přitažlivost asvůdnost.

Pamatujte, že pokud si vyberete bundu z liščí kožešiny, měli byste být připraveni na pohled ostatních. Proto nad hlavou, rovný hřbet a krok pochod z kyčle!