Stylové kožichy 2018-2019 na fotografii

Volba vlastního modelu je jistě příjemná práce, ale díky dnešním trendům to také není snadné. V módě dnes téměř všechno: od klasiky až po absolutní avantgardu. Ale podle nejlepších světových designérů je styl důležitější než nejnovější módní trendy. A to znamená, že je čas rozhodnout se o současných stylech norkových kabátů a najít ten nejlepší.

Klasické norkové kabáty a luxusní modely

Trendy v této sezóně jsou plné protichůdných myšlenek. V sezonních sbírkách jsou klasické modely prezentovány z velmi drahých a vzácných druhů kožešin - samy se stelesňují luxusem a exkluzivitou. A tytéž sbírky zdobí zcela nové modely, které v první chvíli mohou způsobit mírné zmatky, ale vždy se stávají nejpřesnější. Tak odvážní a klidní couturiers jsou léčeni vzácnými kožešinami. Mink kabáty zimy 2019-2019 - celá řada nápadů, určených pro širokou škálu stylů a vkusu.

Klasické a samozřejmě stavové modely luxusní třídy v této sezoně jsou prezentovány jednoduchými, krásně rozšířenými, ale zároveň zkrácenými styly. Jsou doplněny úhlednou ramenní linií a jemným límcem v podobě „stojanu“ nebo „šátků“. Pro tyto modely jsou používány pečlivě vybrané kůže s dokonalou barvou, které jsou šity „v rozpuštění“, aby se získal nápadný roztoč a výrazný vzor stylu.

Jedná se o referenční modely, zejména pokud jsou vyrobeny z norek vzácných světlých druhů - sněhově bílé, zlaté nebo stříbrnošedé.

Klasické norkové kabáty, jak je uvedeno na těchto fotografiích níže, jsou skutečnými poklady:

Ale pro aktuálníměstské modely takové modely, bohužel, nejsou příliš přijatelné, protože je to právě norka, která nedávno pevně zavedla pověst nejmodernější a populární kožešiny pro stylové zimní obrazy v elegantním neformálním stylu.Proto jsou na pozadí klasiky zajímavé nové verze této referenční položky.

Silnou stránkou novinek letošních sbírek jsou nové styly a způsoby výroby kožešin, barvení a kombinování.

Stejně jako na fotografické norce z roku 2019 odrážejí módní trendy této zimy:

Návrháři počítajípro každodenní nošení této vzácné kožešiny proto nabízejí styly, které jsou nejvíce přizpůsobeny módní skříni obyvatel megalopolů.A volba v této linii je rozsáhlá, od modelů ve stylu "minimalismu" až po velmi ženský a koketní styl.

Také tento rok je „retro“ styl velmi elegantně prezentován a pro ty, kteří jsou připraveni porušit masové normy - kožichy v avantgardním stylu.

Podívejte se na fotografie těchto módních norkových kabátů 2019-2019, z nichž každý vypadá zajímavě:

Klasický styl: rovné norkové kožichy „příčně“ (s fotografií)

Nejkrásnější a v mnoha ohledech univerzální stylUrgentní pro dnešní kožešinové trendy - městský minimalismus.V této žíle, styly jsou představovány, že detail klasické pánské koleno-délka kabáty, často s řezy podél bočních švů.

Velmi stručné, promyšlené a ověřené do nejmenších detailů.vypadá rovně s dobře definovanou linií ramen. V takových modelech se návrháři snaží nezapojit se do detailů, často bez límce a manžety.

Rovný norkový kabát, jako na těchto fotografiích - vzorek elegance ve stylu "minimalismu":

Taková demonstrativně jednoduchá silueta umožňuje zvláštním způsobem odhalit krásu kožešiny, v těchto modelech se používá jako klasická (celá) srst, pečlivě vybraná v barvě a struktuře a takto upravená: stříhaná nebo připnutá.

Podívejte se na norkové nátěry na těchto fotografiích - to jsou nejdůležitější modely pro tuto sezónu:

Skvěle kombinovaný s jednoduchým řezem a příčnou montáží kožešinového čepele. Tyto modely dokonale zapadají do módního obrazu, který je postaven na kombinaci klasického a slušného příležitostného. S nimi můžete nosit jako drahý oblek, džíny a večerní šaty.

Věnujte pozornost tomu, co velkolepý obraz vytváří norkové kabáty, "cross" na těchto fotografiích níže:

Mink kabát "netopýr" a fotografie originálních stylů

Při vývoji trendu původních stylů návrháři v této sezoně navrhli několik nových siluetových nápadů. Jedním z nich je netopýr. Název mluví sám za sebe - důraz v těchto modelech je umístěn na velkolepé prodloužené linii ramen a luxusním střihu rukávů, připomínajícím křídla.

Jemný límec a zkrácený a mírně zúžený lem, který doplňujenadrozměrná silueta.Tyto modely se vyznačují úplným nedostatkem dekoru a použitím výhradně ořezaných plastových kožešin, které vám umožní odhalit všechny krásy silueta.

Tak jako na fotografii jsou norkové kabáty "netopýři" určeny pro stylové obrazy:

Mink kabáty z Chanel s 3/4 rukávy a jejich fotky

Letošní trendy mají mnoho atraktivních možností, a jeden z nejpopulárnějších jejméno legendárního Coco Chanel.Mělo by být vyjasněno, že módní dům Chanel sám nevyrábí kožešinové výrobky, a neměli byste hledat originál v liniích této značky, zejména s vědomím cenové politiky.Dnešní designéři si vypůjčili jen velmi elegantní siluetu, kterou sama Coco Chanel milovala a neustále opakovala, a ve svém jménu prezentovala modely elegantních kožichů „luxusní“ třídy.

Takové kabáty nelze nazývat každodenním - styl Chanel nemá k praktickým a užitným obrazům.A přesto jsou stejně teplé jako ostatní a dokonale doplňují městské obrazy, které jsou udržovány v elegantním klasickém stylu.

Tyto módní styly norkových kabátů-2016, jak je uvedeno na fotografii, jsou určeny sofistikovaným osobám:

Modely Chanel šijí pouze z jediného (neřezaného) norka přirozené barvy a charakteristickým znakem těchto modelů je příčná montáž kožešinového pásu.Velmi jednoduchá, zkrácená silueta, lehce rozšířená na lemu doplňuje jemný odbočovací límec nebo"Stánek". Rukávy těchto modelů mohou být buď tři čtvrtiny dlouhé nebo pravidelné, ale musí být doplněny objemnými manžetami. Při vzpomínce na Kokovu lásku k lakonickým siluetám se návrháři také nezajímají o množství detailů.

Podívejte se na fotografii, kožich "Chanel" ztělesňuje zvláštní styl v této sezóně: ​​

Mimochodem, kratší a mírně rozšířené rukávy jsou jedním z hlavních trendů této sezóny. Nejčastěji doplňují zkrácené a velmi velkolepé modely, například „Chanel“. Designéři se spoléhají na skutečnost, že nebudete zažívat sibiřské mrazy v takových kožichech, tyto modely jsou navrženy tak, aby vyzdobily obraz a jsou určeny pro sofistikované módy. Navíc mohou být vždy doplněny dlouhými - až loketními rukavicemi, stejným příslušenstvím pro sezónní modely s rukávy takové délky.

Všimněte si prosím, že kožich s 3/4 rukávem na těchto fotografiích vypadá velmi šlechticky:

Mink kabáty "motýl" a "baletní boty" (s fotografiemi)

Pokud styly "Chanel" a "netopýra" budou ideálně vypadat pouze na štíhlých dámách, styl "motýla" je univerzálním návrhem designu. A mimochodem, mimochodem, dívá se na dámy s nádhernými formami. Vyznačuje se také luxusními rukávy v kombinaci se siluetou "lichoběžníku". Název samotného stylu znamená bohatou výzdobu modelů, která v tomto případě vypadá velmi organicky. Objemné načechrané obojky a boas, manžety, okraje kapucí a dokoncelem ...

Kožešiny pro konečnou úpravu jsou sladěny v tónu nebo v kontrastu s barvou norky, ale v každém případě výsledek vypadá exkluzivně.

Tak jako na fotkách norkové kožichy "motýli" si zaslouží zvláštní pozornost:

„Motýli“ jsou šití jak ze stříhané kožešiny, která má zvláštní plasticitu, tak z celku, v tomto případě je kladen důraz na přirozenou barvu srsti a její krásnou strukturu. Modely jsou určeny těm, kteří vytvářejí neustále ženské obrazy a oceňují klasické standardy elegance.

Podívejte se, jak luxusní klasické kožichy "motýli" na těchto fotografiích:

Další verze ženského stylu, která jde doslova do každého, má zajímavý název „balet“. Rozvinutý model tvaru lichoběžníku má zpravidla na první pohled velmi jednoduchý design. Elegantní linie ramen, široké rukávy s manžetami, praktická kapuce malé velikosti ...

Tyto modely jsou vyrobeny z nadýchané kožešiny, která je sestavena do „desek“. Zdálo by se, že to není nic nového ... Ale intrika spočívá ve vlastnostech řezu takových modelů, a to velmi krásných zádech vyšitých z kůže, luxusně rozšířených a vytvářejících originální siluetu. Takový řez vypadá skvěle v pohybu a zároveň neporušuje módní kánony, ve kterých jsou oceňována ověřená silueta.

Podívejte se na fotografii: norkové kabáty - "baletní byty" jsou speciální modely, které jsou v této oblasti relevantnísezóna:

Mink kabáty z let 2019-2019 a fotografie módní trendy

Zvolit si svůj vlastní model, je naprosto snadné se zmást, existuje příliš mnoho nabídek a není právo se mýlit. Nejlepší zárukou bude nejen přesná znalost trendů, ale i tajemství stylistů, které používají k vytváření obrazů. Výběrem modelu pro určitý styl se v žádném případě neporušují jeho hranice.

Proto, pokud jste fanouškem stritstayl stylu a po dlouhou dobu a promyšleně postavil svůj obraz tímto velmi módním způsobem - nezničte výsledek své práce. Doplňte obraz kožichu „kabátu“ ze stříhané kožešiny ve stylu uvolněného městského minimalismu, krátkého modelu původního stylu nebo kombinovaného manteau - přicházejí do módy.

Podívejte se na fotografii, módní trendy roku 2019 pro norkové kabáty jsou bohaté na originální nápady:

Ale tytéž modely jsou absolutně kontraindikovány pro obrazy v jakémkoliv stylu s předponou "chic", ani klasický, ani glamour styl nebude kombinován s takovými kožichy. Originální a prokazatelně rafinované styly „Chanel“, „balet“ nebo „motýl“ a modely standardních klasických siluet z exkluzivní kožešiny budou v tomto případě ideálním řešením. Mimochodem, dnešní trendy nezakazují nikomu nosit oblíbené roztrhané džíny s takovými kožichy (pro změnu!).

Podívejte se, jak jsou obrázky s krásnými norkovými kabáty sestaveny na těchto fotografiích:

Minkové kabáty - lichoběžníky s kapucí: fotografie referenčních modelů

Klasiky, totiž modely rovné nebo mírně rozšířené silueta s krásnými volumetrickými kukly, které mohou být přehozeny podle vašich představ, dnes zaujímá své místo v módních trendech. To je to, co se nazývá „stará škola“, která je obzvláště ceněna v kožešinové módě. Jediné "ale" - takové modely jsou příliš status a jsou kontraindikovány pro velmi mladé dívky.

Jako na fotografii je za normu považován norkový kabát „lichoběžník“ s kapucí:

S kapucí nebo bez ní, dlouhé nebo krátké ... Většina stylů trendů je prezentována v několika verzích najednou. Délka je důležitým faktorem při výběru nejen z hlediska stylu a komfortu modelu, ale také z hlediska možností vlastní postavy. Ale v tomto případě nefunguje pravidlo „zlaté módy“ - vše je štíhlé a vysoké - ani model „poloviční délky“ připraví i ty nejvhodnější postavy.

Mink kabáty 2019-2019 pro plné a fotografické módní styly

A pro ty, kterým příroda udělovala zakřivené modely s délkou pod kotníkem, je lepší se vyhnout i těm nejkrásnějším stylům. Na těchto číslech vypadají kratší a rozšířené styly nejrůznějších stylů.

Podívejte se na fotografii, kde najdete kompletní norkové nátěrymódní styly:

Koncept „dlouhého modelu“ je v této sezóně velmi relativní. Téměř všichni designéři a přední značky nabízejí kožešinové kabáty délky ne menší než je střed kotníku ve svých vládcích, a samozřejmě zkrácené modely mají zvláštní sympatie módního návrháře.

Věnujte pozornost různorodosti modelů krátkých norkových kabátů na světových výstavách:

Bílé norkové kabáty a modely modrého norka (s fotografií)

Dalším významným faktorem výběru je barva. Trendy tohoto roku mají dva stylové extrémy. Kožešina přirozená barva, reprezentovaná téměř všemi barvami, ale stálá designérka oblíbená - pastel.

Přírodní srst této barvy je téměř exkluzivní, takže modely z ní jsou vysoce ceněny. Při šití takových kabátů se designéři snaží co nejvíce zjednodušit styl a ukázat krásu a luxus samotné srsti. Při výběru takového modelu by měla být upřednostněna kožešina skandinávského původu (to je více načechrané) nebo americký původ, zejména „Hedlund white“, který má krátkou a naprosto sněhově bílou hromadu.

Podívejte se na fotografii bílých norkových kabátů - to jsou skutečně královské modely:

Lehké kožešiny s modrým subtonem jsou také méně oblíbené u návrhářů.

Typy kožešin, jako je „safír“, se stříbřitě šedým subtonem a „fialovou“ - se studenou modrou barvouopravdu vzácné. Například nabídky na mezinárodní aukce kožešin pro pravý norský norek tvoří více než jedno procento ročně. Takže exkluzivita těchto kožešin je jejich vizitka. Oni jsou zvyklí na vytvoření zkrácených modelů velmi lakonických stylů, kromě, takové kožešiny vypadají perfektní v modelech příčné montáže.

Všimněte si, jak jsou na těchto fotografiích nalezeny modré kožichy:

S tím, co nosí norkové kabáty: výběr bot (s fotkou)

S tím, co kombinovat oblíbený kožich, zcela záleží na jeho stylu a vlastním obrazu - neexistují žádná přísná pravidla pro vytváření obrazů s nimi. Jediné, čemu je třeba se vyhnout, je to, že obraz je přetížený, módní norkové kabáty sezóny 2019-2019 působí jako dominantní v současných obrazech. Takže příslušenství a boty k nim by měly být vybrány jako jasné a ekvivalentní doplňky.

Všechny "tečky nad i" na obrázku dávají boty. Na jaký druh bot máte na sobě záleží na celkovém dojmu obrazu.

Jejich styl je předmětem individuální volby a závisí pouze na vlastních preferencích a vlastnostech postavy. Existuje však povinné pravidlo, které vám umožní vypadat slušně a elegantně - boty by měly být drahé a kvalitní. Vyzdvihnout to přesně v barvě ve stínu kožešiny v každém případě nestojí za to, ale tady je výška vrcholů špičky - nutně.

Zkrácené modely budou mít užitek v kombinaci s botami s vysokouShayd žokej styl, s nimi si můžete vyzkoušet na rychlé návratu na boty.

Všimněte si, jak byly na těchto fotografiích vybrány boty pro norkový kabát:

Jaký druh klobouků se nosí s norkovými kabáty: stylistické dua

Pokud váš model není doplněn kapucí, pak otázka „jaký typ klobouků se nosí s norkovými kabáty“ bude hlavní věcí při sbírání úspěšného obrazu.

V závislosti na stylu a typu osoby jsou tyto modely dokonale kombinovány nejen s tradičními klobouky, ale také s elegantními klobouky, špičkami a světlými hedvábnými šály, které jsou v této sezóně velmi módní. Vyzkoušejte na klasickém kabátě elegantní plstěný klobouk „mužského“ stylu, kašmír „fedora“ - na zkráceném kožichu složitého stylu, „cloche“ - na modelu nadrozměrných nebo „Chanel“.

Přesné stylistické duety v tomto případě zvýší dojem z obrazu. A nezapomeňte na šátky - aktivně dobývají nejmodernější městské trendy. Stačí si vybrat krásný model silného přírodního hedvábí s krásným potiskem a naučit se ho svázat jako skutečnou ikonu.

Na těchto fotografiích je několik dobrých nápadů, jak nosit norkové kabáty:

S jakým kloboukem nosit norkový kabát a fotografii každodenních obrazů

A co hity každodenních obrazů - klobouky? Spíše s jejich volbou. Kožešina nebo úplet ? Módní pravidlodnešní trendy jsou stejné - nekombinujte dvě identické kožešiny ve stejném oblečení. A pokud je kožešinová čepice naléhavou potřebou, pak si vyberte modely z kontrastní struktury srsti, například stříbrné lišky nebo sobolí.

A v žádném případě neuvádějte slevu na pletené čepice jakéhokoliv stylu, který vám vyhovuje. Kombinace drahých a krásných kožichů a frivolních pokrývek hlavy je nejmodernější variantou.

S kterým kloboukem nosit norkový kabát vyzve tyto fotografie níže:

Móda 2019-2019: tašky na kožichy (s fotografiemi)

Nejdůležitějším doplňkem je taška na kožich. Její volba závisí na vašem stylu a životním stylu, zejména na každodenním příslušenství. Jakýkoli trendový vak vyrobený z pravé kůže nebo semiše vašeho oblíbeného stylu bude nejlepším společníkem. Vyhněte se takovým materiálům, jako je umělá kůže, textil a zejména plast. Výběr stylu, dávejte pozor na rukojeti sáčku - neustálé nošení na rameni nebo na ohybu lokte nutně povede k odření kožešiny.

Nejlepší variantou by byl model, který lze nosit střídavě na rameni a v rukou. Zákony pouliční módy jsou dnes demokratické a styl příslušenství a kožichu by neměl být vybrán „jeden k jednomu“. Obě objemové spojky a klasické kabelky střední velikosti a psy a miniaturní batohy budou vypadat ekologicky.

Na těchto fotografiích budou prezentovány varianty kombinací „sáček na norkový kabát“nové nápady:

Jak si vybrat správný norkový kabát a fotografii jedinečných snímků

Přítomnost norkového kabátu ve vašem vlastním šatníku nikoho nepřekvapí. Stalo se tak, že se na vlně poptávky po této kožešině v módě stal typickým představitelem hlavního proudu. Překvapení, a ještě více, vyčnívají z davu, dnes si můžete jen vybrat správnou volbu. Je tedy nutné vyniknout stylem a originálním obrazem, který vám tyto modely umožňují vytvořit bez větších obtíží.

Jakýkoli z modelů norkových kabátů na těchto fotografiích učiní váš obrázek jedinečným:

Samozřejmě, srst by měla mít vysokou kvalitu. Bohužel, norka je rekordmanem pro padělky, cokoliv může být vydáno pro ušlechtilé a drahé kožešiny. Neméně důležité, i když je srst přirozená, kvalita jejího oblékání a barvení. Nejpřísnější kontrola je také vyžadována standardy šití na míru - od tvaru švů a certifikátů kvality. Ale všechny tyto otázky jsou vyřešeny, pokud si koupíte model od výrobce a prodejce s prokázanou dobrou pověstí a nezapomeňte, že takové modely prostě nemohou být levné. Neexistuje žádná jiná cesta ven.

Jak si vybrat správný kožich - viz foto níže:

Mink kabáty s krátkými rukávy fotografie moderních modelů

Takže o obrázku. Pro dnešek jsou dvě varianty provedení takových modelů aktuální. První, jako důkaz stavu a bohatství svého majitele. Podívej seTo je luxusně možné, ale je nepravděpodobné, že by to bylo v módě v zimě.

Jako na fotografii jsou moderní modely norkových kabátů hity dnešní módy:

Stylový kožich je již dlouho symbolem dobrého vkusu a důležitou součástí každodenního luxusního šatníku. Z možností představených ve sbírkách letošního roku si budete muset vybrat ten, který je nejblíže vašemu životnímu stylu. Nedokážete si představit sami sebe bez svého oblíbeného auta a trávit spoustu času za volantem? Podívejte se na zkrácené modely, které jsou v této sezoně prezentovány v originálních a stylových verzích. Od sofistikovaného "cross" modelu až po roztomilý elegantní kabát s krátkým rukávem.

Tak jako na fotografii jsou norkové kabáty s krátkými rukávy ideální pro autolady:

Kombinované norkové nátěry a fotografie dynamických obrazů

Líbí se vám dynamické obrázky a nejste v práci zatíženi krutým oblečením? Oříznuté kožichy jakékoli siluety, v rozporu se všemi normami „vysokého stylu“, jsou dokonale kombinovány s džíny, legíny a legíny. Mimochodem, takový výběr věcí společníků dává klíč k nejpozoruhodnějším a nejmodernějším obrazům, které kombinují kontrast ve stylu.

Každý dobře ví, jak jsou na první pohled podvody počítány podle jejich irelevantnosti. Drahý vznešený model „délka v podlaze“ ve veřejné dopravě ve špičce říká jen to, že jeho vlastník získal „falešný“. Proto ti, kteří oceňují originály, vlastní vkus a módu(ale zároveň to jde do metra!), měli byste věnovat pozornost ne zřejmě stavové modely, ale nestandardním stylům, stejně jako současné způsoby výroby kožešin.

Stejně jako na fotografii vám původní norkové kabáty umožní vypadat nejlépe:

Pro nikoho není tajemstvím, že je dnes tato srst řezaná, ošoupaná a obarvená nebo spíše tónovaná. Návrháři odvážně experimentovali nejen s barvami, ale užili se přirozenými odstíny a tajně uvažovali, že jsou určeny pouze pro ženy ve věku. Taková technika jako kombinace.

Mink je kombinován nejen s kontrastními texturovými kožešinami - to je klasika, ale také kůže, semiš, úplet a dokonce i krajky.

Tak jako u fotografií kombinované norkové barvy si zaslouží zvláštní pozornost:

Které norkové kabáty vypadají lépe: fotky mladých obrazů

„Nic nepřidává věk jako velké diamanty a příliš drahé kožešiny,“ tvrdila ikona stylu Bridget Bardot. Určitě ráda kolekce kožichů v této sezoně, protože nejzajímavější na nich jsou vládci mládí, kteří jsou určeny nejen pro mladé módy, ale i pro ženy všech věkových kategorií. Obecné pojetí trendu mládeže v módě pro kožešiny je mírně ironický postoj k hodnotě kožešin, které návrháři demonstrují.

Podívejte se na styly norkových kabátů na těchto fotografiích - každý si zaslouží pozornost:

Modely od vládců mládeže umožnív zimě, ukázat vynikající postavu, stejně jako stylově hrát kolem široké škály obrázků, v závislosti na okolnostech a náladě. Pokud vedete dynamický životní styl a váš obraz splňuje nejnovější módní trendy, pak bez ohledu na věk jsou tyto modely vaše.

Tak jako na fotografii, norkové kabáty mládeže odrážejí nejnovější nápady na design:

Přesná odpověď na otázku, „které norkové kabáty vypadají lépe?“ Bude dána Vaším pečlivě vybraným základním zimním šatníkem. Co je v tom víc - šaty a sukně nebo kalhoty a džíny? Pokud je druhá možnost blíže k vám, zvolte zkrácený model s kapucí nebo bez jakéhokoliv stylu. Bude to ideální volba pro městskou zimu. Mimochodem, oříznuté modely jsou dokonale kombinovány s módními sukněmi v délce midi a maxi, stejně jako kalhoty rozšířené a .

Všimněte si, jak jsou snímky s krátkými norkovými vrstvami sestaveny na těchto fotografiích:

Krásné norkové kabáty s kapucí: fotografie krátkých a dlouhých modelů

Délka až do poloviny stehna a objemové krásné kapuce vám umožní dokonale vyvážit siluetu libovolného čísla, které se neliší v parametrech modelu. Dlouhé modely, bez ohledu na to, jak krásné jsou, neustále dělají siluetu těžší a zkrácené vizuálně „rozdrtí“, což jí dává lehkost.

Současně, chcete-li vypadat štíhleji, neměli byste se omezovat na výběr tmavých kožešin. Světlé odstíny v kombinaci s okolním prostoremstyly - "oversight" nebo "trappe" s kapucí - perfektně se vyrovnávají s tím, aby vás viděli štíhlejší.

Tak jako na fotce krátké norkové kabáty s kapucí vás učiní elegantnějším:

Mimochodem, kukla řeší další naléhavý „zimní“ problém - umožňuje v mnoha případech bez klobouku a udržení účesu na celý den. Tato kvalita je zvláště cenná pro ty, kteří si nedokážou představit sami sebe bez dlouhotrvajících kudrlinek. Mimochodem, kukly jsou často "double", používat stejné kožešiny jako obložení pro ně.

Tato technika je cenná pouze v případě, že samotná kapuce je objemná a styl modelu umožňuje, aby byla přes ramena přehozena jako krásný plášť. Středně velké kukly vypadají skvěle v hustém hedvábném obložení, které je přizpůsobeno na míru nebo kontrastu. Zůstane jen zvednout světlý šátek , hrot nebo šátek a krásně ho uvázat kolem krku.

Krásné norkové kabáty s kapucí, jako na fotografii, vám umožní být elegantní každý den:

Zkrácené modely - oblíbené módní trendy, ale dlouhé - pod kotníkem kožichu, obzvláště přidané s kapucí - to je zvláštní standard. Jsou zakoupeny na základě trvanlivosti a stálosti módy pro srst a jejích vynikajících vlastností - vydrží nejméně deset let, a to i při každodenním používání.

Pouze pro ty, kteří preferují takové modely - malé, ale výlučné tajemství italskékožešin. Vyberte si model z nenatřeného, ​​zatímco v každém případě ne z celku, ale z připnuté nebo stříhané kožešiny. Takové kožešiny mají stejné legendární kvality, za které oceňují klasiku (pevnou), ale zároveň vypadají mnohem efektněji a, jak říkají designéři, modernější.

Štípaná a stříhaná kožešina získává speciální vzduchovou plasticitu, která je efektivně ukázána na protáhlých modelech, doplněných luxusními kapuce, kapelemi. Textura srsti nejenže zdůrazňuje důstojnost stylu, ale také krásně odhaluje pohyb.

Tak jako na fotografii jsou dlouhé norkové kabáty s kapucí vynikající investicí do vlastního obrazu: