Stylové copánky pro dlouhé vlasy

Prýmky v různých vazbách jsou důležité jako nikdy předtím, ale na dlouhých vlasech vypadají obzvláště krásné a účinné. Kromě skutečnosti, že takový styling je již jasným a neobvyklým doplňkem obrazu, navíc ve své slávě také demonstruje objem a hustotu vlasů. Proto jsme v článku přinesli několik originálních a snadno následných nápadů takových účesů, které si určitě budete přát.

Krásné a ženské copánky

Zajímavé : 5 důvodů ke změně účesu

Jak splétat copánky na dlouhých vlasech: základní techniky a nápady

Hlavní výhodou dlouhých vlasů je, že mohou být aplikovány úplně jiné techniky, od základních až po komplexní prolamované výtvory. Níže uvádíme krok za krokem návod, jak tyto provazy splétat.

Stylové copánky pro každý den

Jak často děláte účesy z copánků?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...
 • Klasická . Základní verze, na jejímž základě můžete vytvořit spoustu módních účesů. Vlasy by měly být rozděleny na tři stejné části. Pravý řetězec by měl být umístěn mezi levou a střední a levá by měla být vložena mezi pravou a střední. Dále je pletenec tkán podle stejného algoritmu a na konci je upevněn elastickým páskem.

KlasikaSpit

Francouzský provaz se splétá podobným způsobem, pouze v tomto případě nejsou okamžitě zapojeny všechny prameny vlasů, ale pouze část z nich. Zbytek je již v průběhu akce tkaný do copu.

Francouzský prýmek

 • Spit-Plait . Původní a velmi velkolepý prýmek, který není obtížné lemovat vlastníma rukama. K tomu musí být vlasy shromážděny ve vysokém ocase a rozděleny do dvou pracovních částí. Další, každý musí být zkroucený proti směru hodinových ručiček v těsném postroji. Hotové bičíky by měly být vzájemně propleteny a zajištěny gumovým páskem na dně.

Spit-Plait

Prýmek se nejlépe provádí na dokonale rovných a stejných délkách vlasů, protože kaskádové srážky v důsledku jejich vrstvení mohou zkazit hotový výsledek vyčnívajícími chlupy.


 • „Vodopád“ . Jedna z nejkrásnějších technik tkaní pletenin, která se v současné době používá na dlouhých vlasech, takže fotografie s příklady takových účesů lze vidět na téměř všech stránkách věnovaných kadeřnictví. Tkaní by mělo začít klasickou technikou, z časové zóny, s použitím malého pramene obličeje. Současně, ty chlupy, které jdou dolů a zůstanou volné, a na jejich místo jsou vzaty nové prameny.

Vodopád Spit

 • „Fishtail“ . Neobvyklý cop, který je svým vzhledem poněkud podobný rybím šupinám, pro které získal své jméno. Vazba by měla být postupná a neuspěchaná. Chcete-li začít, vyberte obrobek.vlasy a rozdělené na dva. Vezměte volnou část na levé straně a přidejte ji do kudrlinek v pravé ruce. Z druhé strany jsou provedeny stejné akce. Tak, cop je tkaný až do konce s zvednutím volných vlasů.

Trendy Fishtail

 • „Ocas mořská víla“ . Velmi jemná a originální verze, která je vhodná pro dovolenou nebo párty. To je tkané na stejném principu jako francouzština, jen s vnějšími prameny, které jsou vybrány pevně, ne táhnout se na, ale být vlevo volný.

Prýmek mořské panny

Zajímavé : Módní účesy pro každý den

Účesy s copánky pro dívky do školy

\ t

Různé varianty tkaní pletenin na dlouhých vlasech jsou nejen krásné, ale také velmi praktické, zejména pro dívky ve školním věku.

Vlasy s copánky pro děti

Koneckonců, takhle účes vypadá elegantně a stylově, a vlasy se nedostanou do očí, čímž nezasahují do vzdělávacího procesu. Patří mezi ně následující možnosti:

 • Zpětné copánky . Originální a neobvyklý styl, který je ideální pro chod do školy pro dívky jakéhokoliv věku. Vlasy by měly být rozděleny na dvě části se středovým dělením a lemováním z každé z nich, od oblasti čela. Dále, s jemnými pohyby, malé prameny jsou taženy z hotového copu takovým způsobem, že se získá prolamování. Hotový účes můžete ozdobit malými luky, dobře a starší dívkysestavit do hromadného svazku.

Pramen francouzský - účesy

 • Ocas copánků.Vysoký ocas, který je získán tkáním blížících se copánků, je velkolepý a zároveň jednoduchý účes. Je nutné jen lemovat dva copánky naproti příteli pomocí francouzské techniky a sbírat je ve vysokém ocase. Chmýří tipy a v případě potřeby zabalte do velkých kudrlinek.

Ocas copánků - ideální pro školu

Původní příklady takovýchto účesů můžete vidět na našem výběru fotografií.

Prýmky a ocas - perfektní kombinace

Zajímavé : Jak pěstovat dlouhé vlasy?

 • Z gumových pásů . Vlasy se sbírají ve vysokém ocase. Vyberte extrémní prameny, sbírejte je v malém ocasu a vytáhněte nahoru tak, aby mezi elastickými pásy vyplynula hlasitost. Udělejte to samé se zbytkem pramenů na konci hlavního ocasu. Vlasy můžete ozdobit luky nebo ozdobnými gumičkami.

Kosa s gumovými pásky

 • Polovina kůže . Ideální dovolená možnost, která doplní obraz školačka 1. září. Je založen na dvou volumetrických provazcích, které jsou tkané z časových zón, a v oblasti týlní oblasti se navzájem překrývají a jsou v této poloze upevněny kolíky.

Věnec z copánků

Převážná část vlasů zůstává volná a kroutí do kudrlinek. Je-li to žádoucí, může být tato nálevka doplněna bílou stuhou, malouluky nebo květiny.

Polukorona, zdobená květinami

Několik tajemství správného tkaní

Pokud chcete rychle a snadno zapletat cop, je velmi důležité připravit si vlasy pro tento typ účesu tak, aby prameny udržovaly požadovaný tvar tak dlouho, jak je to jen možné, a aby se nedostaly z davu.

Krásné účesy založené na copech

Proto doporučujeme dodržovat následující pravidla:

 • Prýmky by měly být pleteny pouze na čistých, mírně vlhkých pramenech. A tak, že výsledek je ještě odolnější, aplikujte na vlasy fixační pěnu.
 • Tkaní copu není kompletní bez pomůcek, jako jsou vlásenky, stealth a hřeben s tenkou rukojetí. Proto by se měli předem zásobit.

Nástroje pro ideální opletení

Trichologové nedoporučují nosit účesy s copánky déle než 8 hodin, protože dávají hlavní zátěž kořenům, čímž je oslabují.


 • Pokud chcete, aby byl váš cop ještě objemnější, měly by být mokré vlasy předem zapleteny do malých copánků a ponechány na noc a ráno začít tvarovat zamýšlený účes. Další možnost - curling-zvlnění. Výsledek, samozřejmě, dopadá mnohem rychleji, než s copánky, ale zároveň vlasy budou podléhat přesušení.

Malá volnochki používající speciální curling

Jak vidíte, tkaní krásných a objemných copánků na dlouhých vlasech je velmi snadné a jednoduché. Hlavní věc jeNezapomeňte se starat o vaše vlasy a pak i ta nejjednodušší verze klasického copu bude vypadat velkolepě a luxusně.

Jaké copánky dáváte přednost?