Stylová tužková sukně: módní vzhled

Tužka sukně - základní "rezident" dámského šatníku, který lze nosit s naprosto cokoliv, což potvrzují fotografie s obrázky stylových luky na sociálních sítích. V tomto ohledu byla dnes vynalezena spousta originálních kombinací s nejzajímavějším z nich budeme s vámi mluvit později v článku.

Stylová tužková sukně pro práci

Kombinujte „tužku“ podle barvy

Sukně na tužky - „lifeline“ pro moderní módy. Vizuálně štíhlá, nohy jsou delší a zároveň vhodné pro jakýkoliv obraz.

Tužka sukně vizuálně štípá nohy a táhne obrázek

Couturier se proto v této sezóně rozhodl odtrhnout od obvyklých stereotypů černých a šedých tónů a nabídl módy kromě nich nové barevné kombinace. Patří mezi ně následující:

 • Červená . Tato sukně na tužky je již jasným přízvukem obrazu, takže byste neměli „hádat“ po dlouhou dobu s tím, co je možné kombinovat s ním, ale prostě je nosit směle s stejně jasnými věcmi (viz fotografie níže). Tyrkysový nebo šedý golf, černý svetr, stejně jako barevné halenky a košile s různými potisky, zejména dravými, vám bude vyhovovat.

Rihanna v červené tužkové sukni

Sukně s červenou tužkou bude jen darem pro tenké ženy, ale je kategoricky kontraindikováno pro ženy, které mají sklon k nadváze, protože zdůrazňuje chyby postavy.
 • Černá . To je původně přísná kancelářská volba, která„Přeměněno“ na sukni pro všechny příležitosti v životě. Je tak všestranný, že nemůže být zkažený neúspěšnou kombinací, takže můžete takovou sukni doslova nosit s čímkoliv, což dokazuje příklad fotografie v našem výběru módních luky. Halenky, košile, svetry, topy a trička, prosté nebo barevné, budou dokonalým doplňkem k černé tužkové sukni.

Módní luk od celebrit s černou tužkovou sukní

Zajímavé : Módní džínové bundy 2019: trendy

 • Modrá . Tužka sukně, vyrobený v paletě modrých a modrých tónů, zároveň je přísná a jasná volba. Proto by v tomto případě měla být horní část přídě odlišena také konzervativitou. V tomto ohledu je lepší kombinovat modrou sukni s klasickou černou nebo šedou barvou.

Módní vzhled s modrou tužkovou sukní

Pokud chcete, aby luk byl jasnější a chytlavější, pak by měl mít vrchol tlumené burgundy, jinak modré. Nezapomeňte na příslušenství. Dokonce i základní černý pásek v pase bude obraz ženský a elegantní.

Je ve vašem šatníku místo na tužkovou sukni?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

 • Bílá. Krásný a elegantní model, který se hodínejen jako ležérní oblečení, ale také bude skvělým základem pro vytvoření slavnostního obrazu. Nejlepší je kombinovat bílou tužkovou sukni s objemnými průsvitnými halenkami nebo krajkami. Pokud jde o celkový příď, je lepší se vzdát, protože budete prostě vypadat jako nevěsta.

Sukně z bílé tužky

Zajímavé : Letní sukně 2019 nebo správné vystavení nohou

"Pyshkam" za účelem vizuálního nastavení tvaru by měla věnovat pozornost bílé tužkové sukni z tlusté tkaniny s nadhodnoceným pasem.
 • Zelená. Jedná se o neobvyklou a jasnou tužkovou sukni, která se v závislosti na ročním období může nosit s čímkoliv: ať už je to teplý golf nebo lehká halenka nebo háčkování, jak je vidět z níže uvedených fotografií. Černý, hořčičný, béžový a dokonce i červený bude výborným doplňkem barev k tomuto dnu.

Sukně ze zelené tužky

 • Žlutá. Efektivní a originální sukně, která stejně dobře vypadá s monofonními výrobky nebo barvou. Zvláště důležité je dnes kombinovat žlutou midi sukni s černým topem, zejména průsvitnými halenkami.

Šedá žlutá sukně

 • Maroon. Tužková sukně vyrobená v tomto barevném schématu je absolutním trendem letošního roku. Krásná bohatá paleta je již hlavním ohniskem obrazu. Proto jsou v tomto případě vhodné kombinace s lehkými halenkami nebo košile klasického stylu.Pokud jde o boty, mělo by to být nutně na patě ve formě bot, lodí nebo elegantních sandálů.

Stylové luky s bordovou tužkovou sukní

Zajímavé : Mládežnická móda v roce 2019: stylové obrazy pro dívky

 • Šedá. Šedá tužková sukně může být správně nazývána hodnou náhradou za již nudnou černou. Je také elegantní a zdrženlivá, a proto je vhodné udržovat si služební řád. Takovou sukni můžete nosit s monochromatickými základními roláky, svetry a svetry.

Stylové oblečení pro celebrity

 • Barevné provedení. Tužka sukně s pruhy nebo květinovými motivy je velmi extravagantní a velkolepá. V tomto ohledu by měl být výběr vybrán stručnější a zdrženlivější. Snažte se dávat přednost monochromatickým tričkám, košile, tričkám nebo halenkám, jejichž barva je kombinována s barevnou paletou sukně.

Módní představy o kombinaci tužkové sukně s přihlédnutím ke zvláštnostem její struktury

Kromě barvy tužkové sukně, měli byste také věnovat pozornost struktuře tkaniny, ze které je šitá. Módní návrháři dnes nabízejí tyto kombinace:

Luxusní kožené sukně na hvězdách

Zajímavé : Módní dámské boty na podzim 2019-2019

 • Kůže. Jedná se o nesporný trend sezony podzim-zima 2019-2019, která je přítomna téměř ve všech módních přehlídkách. Tato sukně vypadá působivě a je vhodná pro každou událost, včetně slavnostní. Můžete ji kombinovat s džínovinoukošile, jednobarevné tenké golf, barevné halenky a krajkové topy.

Jednou z nejmodernějších kombinací, která se nejčastěji vyskytuje na fotografii v časopisech, je kombinace kožené sukně s objemným pleteným svetrem a dlouhým přívěskem na řetízku.

Sukně z kožené tužky s svetrem

 • Přivaženo. Krásná a elegantní sukně, kterou lze právem nazvat "klasikou". To jde dobře s monofonním vrcholem. Lehké halenky a elegantní halenky jsou ideálním řešením. Kombinace s hedvábnými topy nebo tričkami vypadá o něco méně působivě.

Různé tkaniny pro sukně na tužky

 • Denim. Jedná se o jednoduchý a praktický prvek dámského oblečení, který může být v případě potřeby pestrý. Například kombinace s koženým topem vytvoří elegantní a sexy vzhled. Volná halenka s barevnými aplikacemi je nejvhodnější pro každodenní oblečení. Boty v tomto případě mohou být také jiné. Vše záleží pouze na vaší náladě a nadcházející události.

Džínové sukně

Zajímavé : Módní oblečení sezóny Léto 2019 pro ženy: fotografie stylových obrazů

Tužková sukně je nedílnou základní součástí dámského šatníku, který nám ve čtyřicátých letech dal Christian Dior. Dnes se stala klasikou, kterou může každá dívka nosit, bez ohledu na její stavbu. Hlavní je, aby bylo možné správněkombinovat, aby se nakonec obraz ukázal být celistvý a harmonický.

Co nosíte s tužkovou sukní?