Správné sluneční brýle

V očekávání nadcházejícího léta uvažujeme nejen o koupi dámských plavek, plavek a plážového příslušenství, ale vyvstává otázka nákupu slunečních brýlí.

Jak je správně vybrat? Všichni chápeme, že naše krásné oči potřebují ochranu před přímým slunečním zářením a vrásky kolem očí, nic nepotřebujeme. Vážené dámy, nezapomeňte, že při výběru brýlí se podívejte nejen na design tohoto příslušenství, ale také na kvalitu vybraných brýlí. Objektivy - hlavní prvek slunečních brýlí. Skleněné čočky jsou bezchybnou klasikou. Sklo chrání oči před ultrafialovými paprsky, není poškrábané, ale může být snadno zlomeno. A Bůh nedovolí, úlomky padnou do oka a poškodí je. A to je vážný problém! Proto děti a sportovci lépe nosí brýle s čočkami z plastu. Čočky z ní jsou poměrně lehké a trvanlivé. Ale plast může ztmavnout, deformovat obraz. Plastové čočky navíc nejsou schopny zachytit ultrafialové paprsky. Současní výrobci však začali vyrábět sklenice se speciálním povlakem na těchto čočkách.

Při výběru brýlí dávejte pozor na označení, která označují stupeň ochrany proti škodlivým paprskům. Existuje několik kategorií - od 0 do 4. Vnímání vnějšího světa bude záviset na barvě vybraných bodů. Nejvhodnější a nejbezpečnější jsou tmavě zelené a tmavě šedé barvy. Růžové odstíny jsou velmi únavné. Mnoho lidí se mylně domnívá, že čím tmavší jsou brýle, tím vyšší je ochrana. To není zcela pravda. Pokud jste získali body,s tmavými, nekvalitními čočkami, pak přes rozšířené žáky obdržíte velkou dávku škodlivého záření. Pak je lepší jít bez brýlí vůbec!

Rám by měl být pohodlný, přizpůsobený vaší tváři a samozřejmě módní. Současná móda nabízí řadu různých možností, mezi kterými si můžete vybrat to pravé pro vás a zdůraznit svou originalitu a šarm. Ale nezapomeňte se řídit některými jednoduchými pravidly: tvar brýlí by se neměl shodovat s tvarem obličeje a horní okraj rámu by měl být v souladu s linií obočí. Pro ženy se zaoblenou tváří jsou vhodnější brýle s čtvercovým rámem, s tenkým povrchem - zaoblenějším rámem. Blonďatá hodí lem stříbrné, zlaté a černé barvy. Brunetky, rámy jsou červené a hnědé. Módní letos budou velké brýle v masivním rámu. Mottem letošního léta je elegance a rozmanitost. Nejvíce módní brýle v roce 2019 budou unisex brýle.

Kde je lepší získat body? Je lepší je koupit ve specializovaných prodejnách, v optice. Výrobci slavných značek zapisují název své firmy do oblouků brýlí nebo na čočky.

Tato malá znalost vám pomůže správně zvolit sluneční brýle.