Sortiment kožešinových a kožených oděvů

Pravděpodobně, dokonce i z doby jeskyně, lidé mají touhu obléknout se do kožešin, což není překvapující, protože takový šatníkový předmět okamžitě změní každou ženu na elegantní divu.Již od minulých století mnoho z nich zanechalo stereotyp, který si velmi bohaté ženy mohou dovolit, ale naštěstí se tyto produkty stávají stále dostupnějšími.Tyto faktory odpovídají za tak širokou škálu kožešinových oděvů, které jsou dnes prezentovány na trzích.

Klasifikace dámského oblečení z přírodní kožešiny

Boty a kožešinové oblečenídnes tolik a jsou tak rozmanité, že následující klasifikace byla zavedena:

 1. po předchozí domluvě produkty jsou rozděleny do deníku, obchodu a průmyslu.
 2. Podle funkčního účelu se věci dělí na klobouky, rukavice a rukavice.
 3. Podle materiálu výrobku existuje rozdělení na varianty kožešin a kožešin.

Nejoblíbenější však stále zůstávásvrchní ošacení vyrobené z kožešin, všech druhů kožichů, kabátů, pláštěnek a jiných mistrovských děl designového umění.

Věci vyrobené z přírodního materiálu byly vždy relevantní a byly vždy v poptávce, takže tyto výrobky v poslední době prošly mnoha dodatky a změnami, například oděvy z kožešin a kůže.

Díky této kombinaci zůstává věc svou vizuální krásou teplá díky svým fyzikálním vlastnostem a odolnosti vůči vodě.

Výhody vnějšího oděvu vyrobeného z přírodní kožešiny

Oděvy z přírodní kožešiny v kombinaci s kůží, které na sezónu nezanechaly módní přehlídky.

V bundě nebo bundě z těchto materiálů budete vždy vypadat nejen stylově a módně, ale také se budete cítit pohodlně a teplo za každého počasí.

Zimní oblečení vyrobené z kožešin je jednou z nejteplejších a nejskvělejších variant, představuje širokou paletu výběru, od krátkých lehkých kožichů až po dlouhé teplé kožichy, které vás zahřejí v každém mrazu.

Dámské oblečení, vyrobené z přírodní kožešiny, má pouze jednu nevýhodu - to je cena, ale existuje mnoho výhod, o kterých se dále jedná.

 1. Takové věci nikdy nevymizí z módy, jejich variace se mohou změnit, ale například norková srst je nesmrtelná klasika.
 2. Za druhé , \ tpřírodní kožešinové oblečení je nejteplejší možností, ve které nikdy nezmrznete.
 3. Zatřetí , svrchní oděv vyrobený z pravé kůže a kožešin má širokou paletu modelů a je schopen uspokojit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.

Kožešiny, oděvy a obuv - to je nejlepší kombinace v každém z jejich letošních variant. Ale nejen kožešinové výrobky představovaly linii horního ženského šatníku. Tam jsou stejně zajímavé alternativy, z nichž jeden je považován za oblečení z pravé kůže.

Dámské kožešinové oděvy získávají stále více a více v srdcích módy po celém světě.Kdybychom dříve mohli pozorovat pouze svrchní oděvy, dnes je těžké najít něco v šatníku, který by nemohl být kožešinou.

Kabelky

Klobouky

Halenky

Vesty

Různé doplňky - všechny tyto věci jsou nyní na vrcholu popularity.

Je lepší se zabývat oděvními výrobky vyrobenými z přírodní kožešiny, která má mnoho výhod při provozu nad umělými kožešinami. V poslední době, spolu s kožešinovými oděvy, existuje rostoucí tendence vytvářet obuv s kožešinovými vložkami, které jsou podrobněji popsány později.

Láska k srsti, která se v posledních několika sezónách šíří rychlostí blesku, dosáhla módního průmysluboty. Dříve byla kožešina používána výhradně uvnitř zimní obuvi, pomocí které nebylo možné zamrznout ani v nejchladnější době, ale dnes existuje tendence zdobit vnější stranu výrobků s kožešinou. Všechny druhy kuliček, flounces, nití, pramenů (barevných a přírodních) promění i ty nejobvyklejší modely bot na originální mistrovská díla.

Oblečení a doplňky z srsti jelenů

Svrchní oděvy vyrobené z kůže a kožešin spolu s čistými kožešinovými výrobky jsou oblíbeným prodejcem mezi pragmatickými zákazníky, kteří si cení pohodlí, pohodlí a tepla. Bundy jsou vyrobeny z kůže různých druhů zvířat a ceny se také liší. Bunda z usně je dostatečně pevná, trvanlivá a elastická, ale také jedna z nejdražších. V kontrastu, to může být nazýváno produkty kůží prasat, který, ačkoli ne dost silný, ale hodně nižší v ceně k předchozí verzi. Za nejpřijatelnější variantu v poměru cena a kvalita se považuje kůže ovcí nebo jehňat.

Jeden ze severních národů - Chukchi - již dlouho našel odpověď na otázku, který kožich může vydržet nejtěžší zimu.

Oblečení sobí kožešiny, které bylo dříve považováno za vhodné pouze pro nošení Chukchi, se nyní stává stále více populárním a široce používaným velkými masy lidí, i když častěji vytvářejí doplňky (rukavice, tašky) nebo boty. Mezi její hlavní výhody patří:

 1. Kůže je dostatečně silná, teplá aspolehlivé.
 2. Široká škála je prezentována jak ve výběru barev, tak i textur kůže.
 3. Kůže vypadá jednoduše, trochu neformálně, ale přísně a vznešeně.

Jelení kůže, i když drahá, ale je bezpečné říci, že je to jedna z nejkvalitnějších, takže oblečení a boty z ní vzrůstají.

Konstrukční prvky při výrobě oděvů z přírodní kožešiny

Kožešinové oblečení a obuv, velmi kvalitní a drahé, to je způsobeno pečlivým procesem vývoje, tvorby a provádění věcí.

V první fázi přípravy je třeba vzít v úvahu některé podmínky a zvláštnosti navrhování oděvů z přírodní kožešiny, a to:

 • přirozená struktura a krása materiálu by měla být ve výrobku doplněna a zdůrazněna;
 • silueta by měla být volná, aby se nepoškodil řez obrobku pod kožešinovým výrobkem;
 • Pro konstrukci je nutné řádně zvážit tepelně stínící a vodotěsné vlastnosti plášťů, aby se tyto vrstvy dále zpevnily nezbytnou vrstvou obložení.

K odůvodnění nákladů na výrobek, který není levný, musíte vždy hledat nová řešení barev a textur.

Výhody a nevýhody vnějšího oděvu z přírodní kožešiny a kůže

Oblečení z pravé kůže a kožešin má řadu výhod a nevýhod, které musí být zohledněny před nákupem.

Výhody kožešinových výrobků:

 1. Věci jsou ideálními vodiči vzduchu, který umožňuje lidskému tělu dýchat a udržovat teplo.
 2. Svrchní oděvy vyrobené z přírodní kožešiny jsou nejteplejším ze všech věcí, které jsou prezentovány v zimním šatníku.
 3. Přírodní materiál, na rozdíl od umělých, je schopen chránit před negativními účinky větru a chladu. I při velmi silném dešti kapky budou stékat po vláknech a produkt sám zůstane suchý.
 4. Je těžké tvrdit, že výrobek je drahý, musíte nejprve zaplatit velkou částku, která se časem vyplatí, dokud se zcela nepokryje.
 5. A konečně chci znovu říci o prestiži takové věci a stavu, který může dát svému majiteli - zde je kožešinový výrobek nadřazen všem ostatním.

Atributy kožešiny, a to i přes všechny její pozitivní aspekty, mají také několik nevýhod, z nichž hlavní je možná cena produktu. Kožešinová věc vyžaduje, aby byla opatrná, až poté může sloužit více než 20 let.

Svrchní oděvy vyrobené z pravé kůže a kožešiny vždy vypadají stylově a důstojně, což zdůrazňuje dobrý vkus jejího majitele. Kožené věci jsou trvanlivé a spolehlivé, je obtížné je barvit, snadno se čistí, a ještě těžší je roztrhnout, ale i v takovém případě můžete bezpečně dát náplast, dodá kožené bundě jen originalitu. Schopnost zachovat si původní vzhled po dlouhou dobu z nich činí jeden z nejoblíbenějších a nejprodávanějších výrobků na moderních trzích a širokýpaleta výběru vám umožní vybrat si to, co je pro vás to pravé.

Souhrnně lze konstatovat, že oblečení vyrobené z pravé kůže a kožešin, navzdory jejich vysoké ceně, díky dobré kvalitě, se vyplatí stonásobně, zatímco v průběhu mnoha desetiletí ochrání své vlastníky před chladem a vlhkostí.

Úřední značení oděvů z přírodní kožešiny (se stolem)

Aby bylo možné vybrat kvalitní výrobek a nedostávat se k žádnému z triků bezohledného prodejce, měli byste vždy věnovat pozornost označování, i když si věc koupíte ve velmi dobrém obchodě. Koneckonců, pokud nejste odborník, bude poměrně obtížné odlišit barvený kožich od přírodního, nebo například kožešiny plemene orilag od činčila.

Úřední označení oděvů z přírodní kožešiny je uvedeno v následující tabulce:

Počet

Označení

4303109010

Mink oblečení

4303109020

ošacení

4303109030

oděvy z lišek nebo lišek

\ t

4303109040

oděvy králíků nebo zajíců

\ t

4303109050

oděvy z medvídků

\ t

4303109060

Oděvy z ovčí kůže

4303109080

ostatní oděvy

\ t

Neoznačené výrobky nemají právo být skladovány a prodávány, takže pokud na věci nejsou žádné zvláštní značky, pak si určitě nemůžete zkontrolovat jeho kvalitu, a proto si pro vlastní bezpečnost spotřebitelů lépe přečtěte tabulku značení.