Slavnostní stůl pro nový rok 2019

Slavnostní stůl pro Nový rokje zvláštní tradicí, bez které není jedinou novoroční oslavou . Všichni se připravujeme na nový rok, vybíráme dárky, oblečení, účesy, vynalézáme scénáře a samozřejmě nezapomínáme ani na slavnostní stůl. Jak správně vyzdobit stůl a co bude vařit na Nový rok 2019?

Slavnostní stůl by měl být zakryt žlutým ubrusem, pokud tam nikdo nepoužije ubrousky této barvy, určitě je najdete. Od nadcházejícíhonového roku-roku požárního kohouta , použijte krásné kovové příbory pro prostírání stolů. Také na stůl můžete dát kovovou misku na ovoce. Na stůl položte bílé nebo žluté svíčky do kovových svícnů. Nebojte se to přehnat kovem, budoucí majitel roku ho miluje.

Jablka a jáhly musí být na prázdninovém stole. Vzhledem k tomu, že kohout je vegetarián, mělo by být na novoročním stole mnoho vegetariánských jídel.

V žádném případě kuřecí maso nevařte - nebuďte v kohouti odcházející opice.

Vzhledem k tomu, že Nový rok 2019 je nejen Kohoutem ohně, ale také Rokem koček, stojí za to připravit všechny druhy rybích pokrmů. Kotě to miluje a určitě to ocení.

Ti, kdo si neumí představit Nový rok bez masových salátů a masných pokrmů, si to samozřejmě nepopírají. O to více je třeba poděkovat majiteli odcházejícího roku opice, zanechat všechny problémy a problémy v odcházejícím roce.