Rozdělené vlasy. Základní pravidla péče

Touha pěstovat dlouhé vlasy je velmi často potlačována takovým nepříjemným jevem, jako jeprůřez špiček.Aby se tomu zabránilo, prosuché vlasy, které jsou náchylné k průřezu a štípání špiček , vyžadují pravidelnou, a co je nejdůležitějšínáležitou péči .

  1. Pro suché vlasy je nutné používat kosmetiku ze speciální série.
  2. Jednou týdně se doporučujemasky(kosmetické nebo si vyrobit vlastní doma z přírodních surovin s použitím oblíbených receptů).
  3. Pokuste se odstranit nebo minimalizovatvnější negativní faktory ovlivňující vlasy . Jedná se především o styling s pomocí vysokých teplot(horký fén, kulma, žehlení)a také chemická expozice(barvení nebo curling) .
  4. Neodšroubujte ani neotírejte ručník mokrými vlasy. Nedoporučuje se hřeben mokré vlasy. Počkejte, až se vaše vlasy trochu vyschnou. Používá se na česání hřebenů s ostrými neostrými zuby.
  5. Roztržené vlasypotřebují pravidelněkrmení přírodními rostlinnými oleji . Doporučuje se vyrobit& masky na koncích vlasů odlnu, lopuchu, rice, olivy, broskvového oleje, pšeničných klíčků, jojoby nebo bambuckého másla (Karite). ).
  6. Doporučuje se, aby byly potraviny zahrnuty do denní dávky.složení, které zahrnujemastné kyseliny .
  7. V letní sezóně musí být suché a štíhlé vlasy chráněny před negativními účinky ultrafialového záření, mořské vody a větru. K tomu použijte speciální opalovací přípravky vlasové přípravky.
  8. Po každém šamponování použijte speciálnígely, pleťové vody a olejepro rozdělené konce vlasů, kteréchrání vlasy před poškozením, přidávají lesk a usnadňují proces česání.
  9. Pravidelně jednou za měsíc upravte špičku vlasů na 1 centimetr. Doporučuje se použít technologii řezání "horkých nůžek"
  10. .

Podle těchto jednoduchých pravidel péče o rozdělené konce můžete být pyšní na krásu a zdraví vašich vlasů od kořenů až po většinu tipů.