Použití obličeje make-up doma

Make-up tvář doma je nepostradatelnou podmínkou pro přípravu na opuštění domu pro velkou většinu moderních žen. Je srovnatelný s výběrem oblečení pro tvorbu stylového obrazu. Pro tyto účely používáme prostředky dekorativní kosmetiky. Nicméně ne všichni jsou si vědomi pravidel tohoto postupu. Někdy to trvá hodně času, než vytvoříte krásný obraz. Nabízíme, abyste se dozvěděli, jak se make-up provádí doma a jak si vybrat ten správný, ideální variantu pro váš typ.

Pro úspěšný make-up je nutné pochopit, které rysy tváře by měly být zdůrazněny pomocí nejvhodnějších kosmetických prostředků odpovídajících tónů. Kupte si nejlepší produkty, zdokonalte techniku ​​jejich aplikace a pokuste se dosáhnout dokonalého vzhledu.

Jak vybrat správný dokonalý make-up

Být krásný dnes neznamená splnit některé obecně přijaté ideály. Vyberte si správný make-up - to je důležité, protože moderní přístup ke kráse se zaměřuje na individualitu, cíle a životní styl. Jistě všechny ženy v jednom stupni nebo jiné péči o to, jak vypadají, ale žádnéz nich není jako ostatní.Například předtím, než si vyberete dokonalý make-up, který potřebujete pro blondýny s modrýma očima, musíte pochopit, že se liší od make-upu pro tmavohnědé orientální ženy.Je důležité, aby s pomocí make-upu bylo možné provádět jakékoli funkce živější.

Make-up aplikovaný kvalifikovanou rukou bude zdůrazňovat rysy obličeje a nebude vypadat jako maska, která je skrývá.

Mnoho žen mění kosmetiku, protože si nejsou jisti, která barva je pro ně správná nebo jakým způsobem použít make-up a která konzistence prostředků pomůže zdůraznit jejich důstojnost.Schopnost udělat dobrý make-up přichází se zkušenostmi: prostřednictvím pokusů a omylů zjistíte, co vám vyhovuje.

Nikdo nechce utrácet peníze za rtěnku, takže když si to vyzkoušel doma, zjistí, že vám to nevyhovuje.Ale můžete projít vyšlapanou cestu, tak trochu experimentovat.

Žádné dvě ženy nejsou podobné.Když si koupíte džíny, nebudete si vybrat pár stejné velikosti a barvy jako vaše sestra, protože máte různé požadavky.Totéž platí pro make-up.Musíme si vybrat z různých prostředků a kompozic, aby odpovídaly vzhledu našich vlastností a vlastností.Nákup nejdražších výrobků nezaručuje úspěch, protože nemusí odpovídat vašemu typu pleti.

Jak pochopit, který make-up mi vyhovuje a vybrat vhodnou možnost

Pokud si vyberete barvy, které odpovídají barvě pleti a vlasů, můžete snadno vytvořit dokonalý make-up.Než zjistíte, který make-up mi vyhovuje,nezapomeňte, že se správnou volbou budete vypadat jako vy sami, jen krásnější.Vezměte v úvahu barvu vlasů - přirozené i umělé.Zjistěte, zda je vaše pokožka teplá nebo studená.Než najdete správný make-up, podívejte se do zrcadla, držíte před sebou kus zlata a stříbra.Zlato nebo stříbro by mělo způsobit zdravý lesk pleti, zatímco kov, který není vhodný pro vás, mu dodá šedý odstín.Pokud je tedy zlato vhodné, znamená to, že máte „teplou“ pokožku, a pokud stříbro znamená, že vaše kůže má studené tóny.Dalším ukazatelem je, jak rychle se opalujete: studená kůže se opaluje déle.

Jaký make-up si vybrat?

Často se provádějí experimenty.Vyzkoušejte různé způsoby při všech příležitostech, probouzí umělce-maskéra.Jaký make-up si vybrat v tomto případě nebo v tomto případě závisí na mnoha okolnostech.

Kdykoli chcete ovlivnit průběh práce nebo se na vás na párty podívat, máte spoustu možností pro „správnou osobu“.

Jak si vybrat vhodný make-up

Než si vyberete make-up, pečlivě nahlédněte do make-upu.Jak starý je váš make-up?Šest měsíců, rok nebo více?Nyní prozkoumejte svůj obličej každodenním make-upem a zeptejte se sami sebe, jak dobrý je váš make-up?Zvyšuje nebo snižuje oči nebo ústa, zdůrazňuje tvar obličeje, dělá starší nebo mladší?Pokud make-up nemá požadovaný účinek, a vaše kosmetikavíce než rok, musíte všechno změnit. Než si vyberete správný make-up, nezapomeňte na následující body, které mají silný vliv.

Váš věk .Make-up, který vám vyhovuje ve věku 25 let nebude fungovat po 10. Změny barvy a struktury pleti a barvy vlasů vyžadují různé barvy a make-up produkty. Se správným make-upem můžete vypadat mladší.

Tvar obličeje a barva kůže. Make-up může vizuálně zlepšit tvar obličeje, barvu a strukturu kůže.

Barva a velikost očí. Správně nanesený make-up zvětší malé oči, zjemní modré a prodlouží kulaté oči. Může to udělat make-up?

Barva vlasů. Make-up by měl také zdůrazňovat barvu vlasů. Pokud máte černé vlasy a bledou pleť, tmavě červená rtěnka a tmavé oční stíny a řasenka budou vypadat skvěle. Pokud jste blond, budete se hodit pastelové barvy (světlé barvy mohou vypadat honosné). Máte-li hnědé nebo černé vlasy, máte téměř neomezený výběr barev.

Váš životní styl. Máte-li zaneprázdněný životní styl, nemá smysl používat make-up, který zabere spoustu času.

Tajemství a tipy na použití správného make-upu pro ženy

Tipy na líčení obličeje začínají skutečností, že nejen čtete o metodách aplikace, ale aplikujete je v praxi. Po zdokonalení techniky a technik budete vždy vypadat velmi dobře a uspokojí vaše potřeby make-upu. Čtení make-up tipy mohou mítbudete muset revidovat rozpočet, najít nové nápady nebo získat odborné rady. Udělejte si čas na zlepšení svého vzhledu a tipy a tajemství make-upu vám v tom pomohou a stanou se základem báječné transformace.

Tipy pro správný make-up, uvedené níže, lze použít v každodenním životě a připravit se na slavnostní východy.

Je možné změnit tvar obličeje pomocí červenat, správně aplikovat červenat, musíte se nejprve usmát, najít vyboulená místa na tvářích a na nich aplikovat červenat. Při zvláštních příležitostech zkuste použít normální blusher v kombinaci s mírně světlejším a mírně tmavším blusherem pro změnu tvaru obličeje.

Makeup Tipy pro ženy říkají, že nejprve určují tvar obličeje a zkoušejí následující techniky:

  • Je možné, aby se kulatý obličej prodloužil s pomocí obyčejného červenat, oprýskaného od tváří na stranu vlasové linie. Pak aplikujte lehký červenat na lícní kosti a použijte tmavší červenat na dutiny na tvářích.
  • Čtvercový obličej může být změkčen použitím červenání na kulatých částech tváří. Použijte tmavší rouge na poklesy tváří a trochu na hranách hrany brady. Lehce jděte jasnější červenat na nosu a uprostřed brady.
  • Trojúhelníkový obličej může být opraven tím, že pod lícními kostkami způsobí malý ruměnec, přímo do dutin tváří. Použijte trochu jasnější červenat na špičce brady, a chrámy stín tmavší červenat, opatrněstínování je na vlasové linii.

Neexistuje žádná taková rtěnka, která by trvala na rtech po dobu 24 hodin, a to i přes sliby od některých výrobců. Suché rtěnky vydrží déle než jiné, i když vytvářejí pocit suchých rtů, zejména pokud je používáte po celou dobu. Můžete použít rtěnky, které jsou lehkým gelem aplikovaným na rty přes rtěnku. Po usušení udržují tyto fixační prostředky rtěnku na rtech, alespoň po prvním pití kávy.

Chcete-li maskovat mateřská znaménka, potřebujete speciální neprůhledný a vodotěsný make-up základnu, který zajistí spolehlivý nátěr. Podívejte se na speciální maskovací krémy na problémové oblasti kůže, jako jsou jizvy, hemangiomy a krtci. Používají se odlišně než běžný make-up základny s lehkým poklepáním špičkami prstů. Můžete si je koupit od dodavatelů make-upu nebo dermatologů.

Když řasenka se šíří často a kolem očí se tvoří tmavé kruhy, tento problém lze vyřešit použitím vodotěsné řasenky nebo upevněním běžné řasenky vrstvou průhledné řasenky. Můžete také navlhčit vatový tampon v make-upu odstraňovač rychle odstranit řasenku z kůže před tím, než vyschne. Pravidelné barvení řas v kadeřnickém salonu vám pomůže dlouhodobě se zbavit tohoto problému.

Když rtěnka na rtech vypadá hrozně, protože rty se odlupují a rtěnka nemůže být rovnoměrně nanesena, na rty naneste silnou vrstvu.petrolatum a nechte působit 10 minut, aby změkly všechny tvrdé částice kůže. Pak zalomte ukazováček mokrou flanelem a masírujte rty. Vymazání vazelíny, odstraníte s ním kousky odumřelé kůže, s výsledkem, že vaše rty budou měkké a hladké.

V létě, kdy je obtížné vzít make-up základnu podle odstínu pleti a při opalování, vezměte si základ nejlehčího tónu, který používáte uprostřed zimy. Také koupit malou trubku základny určené pro černé ženy. Před použitím smíchejte na zadní straně ruky jednu nebo dvě kapky tmavé základny se světlem, abyste získali tón odpovídající odstínu pleti. Takže můžete změnit tón nadace pod make-up tak často, jak budete potřebovat, a zároveň netráví peníze.