Plnost a kariéra

Moderní společnost, která deklaruje rovnost ve vztahu ke všem svým členům, se však nepřesvědčila, že bez ohledu na charakteristické rysy občanů mají všichni rovné příležitosti, je třeba poznamenat jednu skutečnost. Podle statistik, mnozí z nás, s „lítostí“ a „tolerantně“, zacházejí s lidmi, kteří mají nadváhu, a co víc, prostě s plnou, ne-li tlustou. A opět nesporné statistiky naznačují, že 80% žen trpících přibýváním na váze podléhá cílené diskriminaci v práci svých kolegů. Věřte tomu, je to jen začátek seznamu všech těch bonusů, které obchodní dámy s luxusní a objemné formy jsou připraveny přijmout. Není to tak dávno, že studie prováděná bezohlednými údaji tuto skutečnost potvrdila, nebo ji nazvala stereotypem s tím, že chudí lidé jsou obvykle tuk, ale lidé s bohatstvím - ne-li atletičtí, pak sledují jejich váhu. Pro stejné studie byla odhalena zajímavá skutečnost. Britské ženy, které vydělávají dvakrát více peněz než ostatní obyvatelé království, trpí problémem nadváhy čtyřikrát méně. A čím méně žena vydělává, váha jejího těla, nějakým překvapujícím způsobem, se úměrně zvyšuje! Pracovníci v kanceláři obecně porušují všechny záznamy. Jsou téměř desetkrát úplnější než řídící tým stejné kancelářské firmy.

Co si myslíte, ovlivňuje úplnost ženy její obchodní image v očích jejích spolupracovníků a obchodních partnerů? Aspokud se lidé nesnažili zbavit se dlouhodobého klišé o problémech s nadváhou, stále se lidé mají tendenci se navzájem posuzovat pohledem na jejich vzhled. Můžeme nabídnout k úvaze jen několik bodů, které donutí obchodní ženu ztratit pár liber navíc, nebo v extrémních případech přemýšlet o koupi dámského korekčního spodního prádla, stlačujícího spodního prádla, aby alespoň nějakým způsobem skryly nepříjemné záhyby žaludku:

  • • bohatší a úspěšnější lidé mají tendenci být štíhlejší a zdatnější než chudí. To je neúprosný statistický fakt. Je velmi obtížné vytvořit si představu o obchodní a progresivní ženě, pokud nejste schopni najít správnou výživovou recepturu pro sebe a prostě máte moc vůle;
  • · Ženy s nadváhou způsobují většinou lítost a lítost. Plní vůdci mají nepříjemný dojem z lidí, kteří jsou zcela neschopni kontrolovat své pocity a touhy, a to musí být přiznáno, není to nejlepší vlastnost pro obchodní dámu;
  • · pokud z nějakého důvodu trpíte vážnými chorobami (a není nutné, aby se zvenčí znali problémy vašeho osobního života), pak je nadváha kolem vás vnímána jako vaše kategorická neochota vidět tento problém, lenost, jak se s vámi vypořádat velmi vážně. Nebo to může znamenat buď nedostatek peněz na sportovní haly nebo výživu (pak, jaká je to žena?)buď mluvte o své chamtivosti;
  • · Většina lidí shledává, že tuční lidé navenek neatraktivní. A podle statistik, navenek milí lidé jsou mnohem úspěšnější navenek neatraktivní. Milé ženy, vyvodte si vlastní závěry, jaký je váš obraz dnes v očích vašich kolegů a obchodních partnerů a jak to může ovlivnit rozvoj podnikání obecně.

Zajímavé studie provedly američtí odborníci. Účelem této studie bylo zjistit rozdíl ve schopnosti zaujmout vedoucí pozici mezi rovnocennými, všemi opatřeními, plnohodnotným mužem a plnou ženou. Výsledky přinesly v zásadě očekávané výsledky: muži, kteří mají nadváhu, jsou mnohonásobně pravděpodobnější, že se stanou vedoucím týmu než plná žena. To naznačuje, že společnost je mnohem tolerantnější k mužským tukům než ženy, které jsou obézní.

A proto, obchodní a energické ženy, existují dva způsoby: zhubnout nebo neúspěšně plýtvat silou a energií v boji o místo pod teplým a lukrativním firemním sluncem, žárlivě se dívat na své štíhlé a krásné zaměstnance.