Pletení vesty v roce 2019: módní trendy a vzory vzorů

Pletení pletené vesty jsou jedním z hlavních trendů mezi módními trendy v roce 2019, a proto na internetu najdete spoustu fotografií s různými modely, stejně jako originální příklady schémat a jejich podrobný popis. Pletené vesty si tuto popularitu zaslouží díky své všestrannosti. Koneckonců, mohou být použity jako doplněk k kancelářským nebo večerním šatům, stejně jako plně nahradit vrchní oděv v každodenním nošení.


Dále v článku podrobněji popíšeme, které modely kardigánů jsou nejoblíbenější v roce 2019, a také dávají různé možnosti schémat pro vlastní produkci takových věcí.

Příležitostný vzhled s pleteným svetrem

Trendové vzory pletených vestníků 2019

Dnes je elegance a ženskost obrazů v módě. Stejné módní trendy v roce 2019 ovlivnily také kardigany. Stylisté doporučují nepřehánějte to styly a věnujte pozornost pleteným vestám jednoduchého střihu bez různých pruhů, kamínků a dalších dekorativních prvků. Hlavní důraz by měl být kladen na výběr barev. Produkty mohou být jak monofonní, tak barevné s různými kresbami, ornamenty a tisky.

Většina módních svetrů je prostá

.
Důležité! Navzdory skutečnosti, že vesty jsou všestranné věci, musíte s nimi být velmi opatrní, protože špatný model může přidat další věk.

Zajímavé: V čem je módní barva vlasů2019: trendy, myšlenky a techniky

Zkrácené trojrozměrné modely vestníků

Po přečtení mnoha fotografií z pořadů můžeme rozeznat několik top modelů s pletacími vestami, s nimiž by každá dívka měla následovat svůj šatník, aby se řídila základními módními trendy z roku 2019. Patří mezi ně následující:

  • Lalo. Jedná se o velmi všestranný svetr, který je vhodný k nošení do kanceláře, ke studiu nebo na procházku. Jeho hlavní rysy jsou volné pletení prováděné s tlustými pletacími jehlicemi, díky kterým se mohair příze a copánky stále více objemné. Karta Lalo je vyrobena v jednom barevném rozsahu a v kombinaci zcela odlišných barev, včetně kontrastních. Díky takovému originálnímu designu může být nošen jak v chladném období, tak i na jaře. V obou případech vypadají hotové oblečení stylové a originální.

Pletené klasické svetrové a Lalo modely

Důležité! Nejmodernějším modelem v roce 2019 je svetr Lalo, ve kterém je chladný odstín modré kombinován s bohatým růžovým bobulím plynulými barevnými přechody vytvářejícími efekt „vlny“.

Růžový svetr je vynikající volbou pro jarní a chladné léto

.

Asijská kýlka nebo činčila. Dalším hitem v této sezoně jsou pletené vesty, ve kterých se vzory vazeb podobají vzoru činčila činčila. Nejčastěji jsou tyto produktymonofonní nebo barevný, s plynulým přechodem z jedné barvy do druhé. Všestrannost tohoto stylu spočívá v tom, že díky svislým kláskům a přímému řezu je ideální pro štíhlé dívky i majitele nádherných forem.

Kardigan s velkými pletenými pompoms

  • Veselé pupínky. Dnes se na téměř všech fotografiích bloggerů a dalších známých osobností nacházejí různé pompony nebo rány na oblečení. Takový originální a nestandardní design může dokonce oživit i ty nejtemnější a nudné obrazy. Pokud jde o řez, může být mírně rozšířen směrem dolů.

Krásná verze svetru na léto. Pletené z bavlněné příze

\ t
Důležité! Věnujte pozornost skutečnosti, že různé pupínky, i ty nejmenší, jsou spíše zákeřným dekorativním prvkem. Vzhledem k tomu, že přidávají několik dalších centimetrů v objemu, styl svetru by neměl být příliš krátký. Nejlepší je podívat se na model nadrozměrné střední délky.

Svetr s perleťovým vzorem

Popis perlového vzoru

Zajímavé: Módní blůzy 2019: koule jsou vládnoucí koulí!

  • Útulný načechraný. Díky použití speciální příze, ale i složitému tkaní očních víček a různých kudrlinek, můžete vytvořit textilní imitaci lamy. Nicméně, s takovými věcmi musíte být velmi opatrní, protože vytvářejí značný dodatečný objem v souvislosti s tím, které ženy nosínedoporučuje se.

Pletený svetr napodobující kožich

Nejlepší módní trendy pro pletené vesty v roce 2019

Navzdory takové moderní jednoduchosti řezu jsou pletené vesty v roce 2019 pozoruhodné svou složitostí a originalitou. K nestandardním tkacím vzorům se přidávají i různá konstrukční řešení, která jsou hlavními akcentujícími prvky tohoto šatního šatníku. Mezi všemi možnými rozmanitostmi slavných módních domů, které nám designéři nabízejí, můžeme vybrat nejoblíbenější trendy této sezóny. Patří mezi ně:

  • Geometrické vzory. Různé geometrické tisky dnes v absolutním trendu, zejména pokud jsou vyrobeny v jasných barevných paletách. Takové produkty z tlusté příze budou vynikající volbou pro vytvoření originálního a jasného oblečení v chladném období a barevné vesty, vyrobené z tenké nitě, jsou vhodné pro léto.

Ultramoderní svetr z velkého pletení bez dekoru a kapes

  • Velké barevné kapsy. Mezi hlavní módní trendy roku 2019 patří velké náplasti na různých typech oděvů, včetně pletených pletených vest. Konec konců, taková rozhodnutí o designu nejsou jen kreativním doplňkem, ale také poměrně univerzálním a praktickým atributem. A díky různým barevným řešením jsou hry s formami a umístěním na oblečení zajímavé produkty, které jsou dokonalým doplňkem šatníku každé dívky.milující vaše pohodlí.

Kardigan s kosočtvercovým vzorem

Diagram vzoru „Diamanty“

Důležité! Dnes, v trendu, náplast kapsy na pletené vesty jemné pletení ve tvaru srdce. Pro věci hrubší techniky tkaní budou vhodné velké kapsy absolutně kontrastní barvy vzhledem k produktu.

Zajímavé: Módní džínové bundy 2019: trendy

  • Dekorativní dekorace s přírodní nebo umělou kožešinou. Taková originální povrchová úprava může dodat dotek luxusu a pohodlí domova. To může být jak malé kožešinové vložky, a spíše objemné kolem límce, kapsy a dokonce i rukávy.

Pletená kolébka s kožešinovým límcem

  • Hood. Jedná se spíše o praktický model pletených vest, díky kterému se můžete chránit před chladem a větrem. Kromě toho, se správnou kombinací tohoto výrobku s jinými věcmi a správnými botami můžete získat elegantní a originální oblečení.

Kardigan s asymetrickou policí a kapucí

Pletené vesty jsou nejen základními módními trendy z roku 2019, které oslňují fotografickými módními portály, ale také velmi praktickými a pohodlnými prvky základní šatní skříně, kterou lze snadno vyrobit samostatně, spoléhající na různá schémata s podrobným popisem, nejzajímavější které jsme uvedli níže.