Oheň - stříhání vlasů a ošetření ohněm

Chcete se zbavit průřezu tipů a křehkých vlasů, dát zrcadlu lesk a hladkost, aby vlasy více učenlivý, elastické a trvanlivé ??? Pak doporučujeme vyzkoušet takový postup jako „Řezání ohně“ - stříhání vlasů a restaurování vlasů …… s ohněm.

Oheňje postup péče o vlasy, který se skládá z otevřeného ohně a kosmetiky na vlasech, jehož autorem je módní návrhářka Olga Kurbanová.

Postup při požáru

\ t

1. Hluboké čištění vlasů. K tomu použijte speciální šampony, které zvolí master podle typu a problémů vlasů. Při mytí vlasů provádí mistr lehkou relaxační masáž pokožky hlavy (stimuluje prokrvení, podporuje lepší výživu vlasových folikulů a posiluje kořeny).

2. Dále musíte vytvořit ochrannou fólii po celé délce vlasů. K tomuto účelu se používají vyživující a regenerační masky a kondicionéry, které jsou rovnoměrně rozloženy po celé délce vlasů. Složení takových masek zahrnuje aktivní redukující složky, aminokyseliny, keratin, lékařské komplexy, proteiny, vitamíny a další užitečné látky.

3. Po dokončení přípravné fáze mistr postupuje přímo, aby vlasy „opékal“. K tomu se používá malá pochodeň (hůlka, na které je na jedné straně navinuta vata ponořená v alkoholu). Velitel provádí oheň přes vlasy z různýchpo stranách a po celé délce - pro restaurování a ošetření nebo ošetření rozdělených konců - stříhání ohněm. Vystavení vysoké teplotě otevřeného plamene stimuluje aktivní a hluboké pronikání živin, keratinu, vitamínů atd. do hlubokých vrstev vlasů, podporuje těsné „uzavření vlasových šupin“ a tím i zachování vlhkosti a pomůcek uvnitř vlasů.Postup„pražení vlasů“ se provádí poměrně rychle a bezbolestně - během několika minut.

4. Poté čaroděj s ručníkem odstraní „kuličky“ na špičkách vlasů, které jsou vytvořeny z plamene, a aplikuje speciální ochranný prostředek, který zabraňuje rozvětvení konců.

5. Poslední etapa - sušení a úprava vlasů.

  Výsledek:

  - Snadné česání a styling.

  - Lesk a hladkost.

  - Objem.

  - Pružnost, hladká struktura a pevnost.

  - Atraktivní a zdravý vzhled.

  - Prevence průřezu a prasknutí špiček.

  - Zvlhčování, ochrana, zpevnění a obnova po celé délce vlasů.

  Pozor! Doporučuje se, aby procedura „Cut cut“ byla prováděna výhradně v salonu vysoce kvalifikovaným mistrem.

  P .S . Podle ezoterické, oheň řez nejen obnovuje vlasy, ale také pomáhá očistit auru. Rituál "očištění ohněm" je přítomen téměř ve všech náboženstvích světa. To je zvažovánože oheň může zničit negativní informace a energii. Ošetřete si vlasy ohněm a jednou za tři měsíce očistěte auru.

  Přejeme vám úspěch a pozitivní emoce!