Nail art v pastelových barvách: fotografie a nápady

Design nehtů v pastelových barvách je dnes nejoblíbenější mezi veletrhem. A poptávka, jak víme, vytváří nabídku. Proto návrháři nehtového průmyslu nabízejí obrovský výběr nápadů pro luxusní a každodenní manikúru, kterou podrobně popisujeme v našem článku.

Pastelové barvy

Je velmi snadné identifikovat pastelovou barvu. To jsou nejjasnější tóny, ve kterých je hlavní barva sotva hádaná. Tyto odstíny se získají přidáním bílé barvy k základní barvě. Jména většiny pastelových odstínů jsou velmi krásná a umělecky organická - chrpa, vanilka, jasmín, čajová růže, cukr, pistácie, purpurová, prášková, šeřík, broskev, kakao, korály, vápno, máta, nebeský.

Pastel manikúra s odřením

\ t
Všechny nahé odstíny jsou také označovány jako pastelové tóny. A také nejlehčí tóny růžové, modré, fialové, světle zelené, žluté. Bílá barva také patří do rodiny pastelů.

Kombinace béžových odstínů a zlata

Zajímavé: Nejmódnější manikúra v roce 2019: nápady na dekorace, oblíbené barvy

Aby nedošlo k omylu při výběru designu hřebíků v pastelových barvách, je důležité správně se orientovat v jejich tepelných změnách:

 1. Studené pastelové odstíny - všechny modré, šedé a světle zelené, stejně jako fialová, fialová, světle růžová.
 2. Teplé pastelové odstíny - všechny žlutohnědé palety, tmavě růžové, nahé odstíny, vanilka, pistácie, práškové,korály

Matte Béžová

Je důležité vědět, že při použití několika barev v provedení je nutné je vybrat ze stejného tepelného měřítka. Podrobněji je design nehtů v pastelových odstínech jedné tepelné palety prezentován na fotografii nejoblíbenějších mistrů nehtů.

Forma nehtů v manikúru 2019

V sezóně 2019–2019 je největší důraz kladen na design nehtů krátké a střední délky. Tento trend byl stanoven díky tomu, že velmi často dlouhé nehty způsobují určité potíže v profesi. V některých firmách je k dispozici kancelářský oblékání, dokonce i pro manikúru.

Design s prvky sametového povlaku

Hřebíky střední délky v roce 2019 mohou být čtvercové, mandlovité nebo oválné.

Manikúra měsíce s různými barvami

Zajímavé: Shellac 2019: foto, nápady, design

Dlouhé nehty v této sezoně se doporučuje být mírně špičaté nebo ve formě přírodního obdélníku s mírně vyhlazenými rohy. Mandlový tvar a "balerína" jsou také populární. Špičatý tvar dlouhého nehtu je nejvhodnější pro večerní pastelově barevné nehty.

Nápady pro design nehtů v pastelových odstínech 2019-2019

Design nehtů v pastelových barvách v roce 2019 představuje řada uměleckých i technických inovací:

 1. Matná manikúra. Určitě zaujímá přední místo ve frekvenci používání. Je milován jemností a stručností.Matná manikúra je ideální ve střídání s lesklým povrchem, stejně jako na ní vypadá velmi odlišná zářivě lesklá výzdoba. Vynikající matný design v pastelových barvách s akrylovým práškem a třením je kompromisem mezi každodenní kanceláří a prázdninovou manikúrou.
 2. Francouzská manikúra. Pastelové odstíny jsou klasikou francouzské manikúry. Můžete použít jiné světlé barvy pro módní bundu, ale účinek nebude stejný. Francouzská manikúra v této sezoně se nejlépe provádí pomocí růžových, máta a karamelových barev.
 3. Aranžování květin. Je třeba připomenout, že floristika na pastelovém pozadí vypadá luxusně, pokud to není příliš mnoho. Květinový design můžete ozdobit 1-2 prsty. Pro kreslení květinovou výzdobu použijte klišé, ruční seznam a formovací gel-hlínu. V sezóně 2019-2019 budou populární jednoduché květy - heřmánek, chrpy, šeřík, tulipány.
 4. Geometrie. Body, čáry, cikcaky - to vše dává manikúru jistou lehkost a dynamiku. Dnes, to je zvažováno módní používat ne jasné barvy pro výzdobu, ale méně kontrastní. Pro takovou manikúru velmi často používáme speciální gelové leštidla.
 5. Sezónní kresby. Je snadné zobrazit sezónní variace na pastely: v zimě - sněhové vločky, na jaře av létě - bobule a květiny, na podzim - listy a deštníky.
 6. Brilantní tření. Na vrcholu popularity v této sezoně perleť. To vám umožní dosáhnout neuvěřitelně krásné matky-of-pearl reflux. Velmi často se používá i duhatrochu barevný.
 7. Zlato a stříbro v dekoru. Chcete-li vytvořit slavnostní večerní manikúru, použijte brilantní dekorace. "Stříbro nebo zlato" může ozdobit díru, rohy, nebo jen náhodně aplikovat na celý povrch nehtu. Stříbrné a zlaté flitry na fotografii, prokazující design nehtů v pastelových barvách, vyrobené technikou Kamifubuki, vypadají velmi elegantně.
 8. Ombre. Neuvěřitelně elegantní budou vypadat nehty v pastelových odstínech, vyrobené technikou ombre. Překrásný přechod dvou nebo tří harmonických odstínů dokáže zprostředkovat celou paletu barev.
 9. Krystaly a kamínky. V nové sezóně jsou takové dekorace vhodné pouze pro slavnostní příležitosti. V obyčejných dnech, je lepší odmítnout z pastelových barev nehtů vzory s kamínky.
 10. Loga, nápisy, písmena. Tento design je častěji vybírán mladými dívkami. Umožňuje nejen překvapit svým výkonem, ale také vždy být v trendu.

Ombre

Zajímavé: Módní trendy v designu nehtů: léto 2019

Jakmile se Karl Lagerfeld zeptal: „Co by měla být nádherná žena?“ A on odpověděl: „Měla by mít velkou manikúru!“. Samozřejmě, že názor slavného návrháře není axiomem, ale všichni víme, že manikúra je jednou ze základních složek úspěšného obrazu. A pokud si vyberete drahou světlou manikúru je velmi obtížné, pak s designem nehtů v pastelových barvách je téměř nemožné udělat chybu.