Módní plavky 2019: fotky, nové předměty

Módní plavky v roce 2019 ztělesňují trendy, soudě podle fotografií z výstav čerstvých sbírek, charakteristických pro trendy nové sezóny. Projev o četných odkazech na módu 90. let, sport-chic, originální dekor. V ideálním případě by mělo být několik populárních prvků kombinováno do jednoho modelu plavky, ale zároveň vypadalo harmonicky a relevantně.

Trendové modely plavek

V roce 2019 bylo prezentováno mnoho neobvyklých řešení z hlediska střihu a stylu. Návrháři dovedně ztělesnili kombinace, které se dříve zdály absurdní. Ale díky minimalistickému přístupu a rozumnému umístění akcentů, módní možnosti vypadají stylově, jsou schopny zdůraznit specifické rysy různých typů tvarů, což znamená, že každá žena najde pro sebe optimální a moderní plavky.

Vysoký pas a retro

Dva z těchto trendů lze kombinovat do jednoho plavky a lze je použít v různých „dvojicích“. Vysokápřistání, zavření pupku, je typické pro modely ve stylu "pin-up", s výjimkou její použití následujících funkcí:

 • široké ramenní popruhy;
 • volánky a volánky;
 • důraz na pas;
 • barevné schéma;
 • výtisky;
 • šperky: proužek, hrášek, velký květ.
Tyto retro plavky vypadají velmi moderně a stylově. Jejich silným rysem je, že úspěšně schovávají žaludek, jako by ho shromažďovali do jediné a integrální siluety. Pokud však takové hollywoodské kouzlo z 60. let není podle vašich představ, pak můžete najít jiné. V roce 2019 existují výstižnější varianty módních plavek, které jsou vhodné i pro obézní ženy a odpovídají módním trendům.

Přečtěte si také: Plavky se šortkami 2019: fotografie nových modelů.

Sportovní chic

Milovníci fitness, jógy, pilates a dalších způsobů, jak udržet vaše tělo v perfektním stavu, určitě ocení takové bikiny. Ze sportu si vypůjčili dekor:

 • dvojité pásy;
 • jednotvárnost;
 • jednoduchost řezu.

Tyto plavky zahrnují tyto styly:

 1. Dlouhé rukávy. Mohou mít neobvyklé barvy pro sportovní oděvy, například v květu nebo pod hadí kůží.
 2. S dlouhými vrcholy. Obvykle mají široké popruhy, čtvercový výstřih a končí u posledních žeber v blízkosti pasu, a mohou být kombinovány s vysokým fit.
 3. Líbí se vám nové trendy v plavkách?

  Zobrazit výsledky

  Načítá se ...
 4. Se zipem. Za prvé, zaručuje rychlé oblékání a za druhé perfektně zapadá do konceptu sportovního obrazu.
 5. S mělkým výstřihem. To pomáhá vyhnout se nepříjemným situacím.
Takové plavky by si měli vybrat ti, kteří rádi tráví dovolenou v aktivním režimu. Mají málo detailů, které se mohou držet karabiny, postroje nebo korálového útesu. Proto jsou vhodné pro jízdu na "banán", potápění, skákání z můstků.

Zvláštní pozornost je věnována

V této sezóně můžete najít styly s:

 • Anglický průlez, vzácný dříve pro plavky;
 • V-krk, obvykle použitý na tavené verzi;
 • čtvercový výstřih.

Gangy a ohlávky jsou také populární, první naznačují nepřítomnost průramků, protože pokrývají pouze poprsí, zcela odhalují ramena. Jsou ideálně kombinovány s retro plavkami a sportovními variantami s vysokým pasem. Špatně vhodný pro velká prsa, protože je zde vždy nebezpečí neplánované expozice.

Existují také styly s živůtkem gangu, ale s popruhem na jednom rameni. Provádí jak dekorativní, tak podpůrnou funkci a je vhodnější pro dívky s objemovou poprsí.

Halter v důsledku toho váže popruhy kolem krkuZíská se ve tvaru písmene V, ale zúžený výstřih nebo ovál.Vizuálně prodlužuje a štípne horní část těla.

Vyčnívající kost

Zatímco mnoho trendů v nových plavkách 2019 je věcí osobního vkusu, hubený živůtek na znatelných kostechjako většina.To je možná jeden z nejatraktivnějších trendů.Taková nuance zvýrazňuje malé prsa a formuje ji dobře do pravidelného zaobleného tvaru, shromažďuje a podporuje velký.Zároveň aktivně přitahuje oko do této oblasti ženského těla.

Modely obvykle kombinují velmi hluboký V-krk s kostí, která zakřivuje rám pro poprsí.To umožňuje:

 • příjemně krmit hrudník;
 • ukazují břicho a svůdnou dutinu, která k němu vede;
 • vizuálně prodlouží krk;
 • Skrýt další libry pod pás.

Styl štěrbiny

I když mají bikiny pozice, ale pevné modely jsou nyní žádány nejen pro bazény.Jednodílné plavky umožňují:

 • shromáždit postavu do jediné siluety;
 • zdůrazňují pas;
 • méně agresivně demonstruje sexualitu.

Omezené podtržení vlastních zásluh je nyní v módě, protože moderní dívka je sama sebe přesvědčena, že není kvůli ideální postavě, ale kvůli svým intelektuálním a duchovním kvalitám.

"Křižovatka"

Módní detail řezných ocelových proužků tkaniny protínajících kříž ke kříži pod prsou nebo nad nimipupek. Vypadá stylově a atraktivně. Variace tohoto stylu ocelových plavek na strunách, které slouží jako dekorace a jsou umístěny na stejných místech. Výběr tohoto stylu, musíte si vybrat přesně svou velikost, jinak pásek bude vyvíjet tlak na kůži a sbírat ji do ošklivých válečků.

Barvy a výtisky

Fotografie nových výrobků mezi módními plavkami z roku 2019 se vyznačují promyšlenými barvami, fotografickými luky z přehlídek a módními bloggery to potvrzují. Existují špičkové barevné trendy, které dodají moderní, svěží zvuk i zastaralému stylu.

Monochromatický

Černé a bílé barevné řešení vždy dělají věc aktivnější, je vnímána jako jasná a přitažlivá, zejména na pozadí jiných pestrých letních barev.

Kovový

Sledování futuristických obrazů vedlo k zavedení zlatých, měděných, stříbrných a jiných odstínů, a to i mezi plavky. V takových šatech na pláži bude každá žena vypadat moderně. Dívky s volumetrickou postavou by se této barvě neměly vyhýbat, na rozdíl od Lurexu to nezdůrazňuje extra kilogramy.

Dvě barvy a neon

Oblíbeným barevným řešením bylo použití dvou okrajových odstínů v jediném snímku, například super trend oranžový a žlutý nebo růžový a červený. Velmi často se v takových tandemech kombinují neonové barvy, které se obtížně kombinují s jinou paletou.

K nejtrendovanějšímNeonové odstíny nalezené na plavkách ukazují:

 • oranžová;
 • světle zelená;
 • růžová;
 • vápno.
Zajímavý způsob, jak kombinovat barevné bloky. Někdy je horní část jedné barvy a spodní část jiné, nebo horní část rozdělena na polovinu, a dno je pevné, ale s výrazným dekorem.

"Zvířecí" tisky​​

K potěšení mnoha žen, které v módě opět milují elegantní a burleskní módu jako notoricky známého leoparda, ale aby nedošlo k negativním výsledkům, je lepší zvolit tuto barvu v uklidňujících tónech, například hnědo-okrovém nebo béžovém písku.

"Tygr" s "zebrou" není o nic méně populární, ale možná nejvíce aktuální jsou otisky pro plazy - had a krokodýl. Novinkou jsou monochromatické varianty.

Pastelové odstíny

Dívky, které se snaží zdůraznit svou něhu a kultivovanost, by měly věnovat pozornost těmto jemným barvám. Světle modrá, světle broskvová, prášková růžová - všechny tyto odstíny perfektně zapadají do moderního plážového obrazu.

Nejneobvyklejší trend v těchto ocelových "nahých" plavkách. Mluvíme o modelech s barvami blízkými tělu. Rizikové, ale velmi stylové.

Květinový tisk

Mezi četnými novinkami módních barev nezapomněli designéři na nadčasovou klasiku ženskosti - barev.

V režimu 3 možností:

 1. malá květina;
 2. motivy šálu;
 3. floristika v monochromatickém provedení.

Pásek

Zvláště populární byl lakonický pás. To může být podélné nebo příčné, časté nebo vzácné, se stejnými nebo roztrženými mezerami. Zajímavou možností se staly ty svislé pruhy, které začínají na živůtku, a končí v dolní části rozdělených plavek.

Výzdoba

Kromě klasických technik pro diverzifikaci střihu a stylu v roce 2019 použili módní návrháři několik originálních řešení:

 • Kuželky. Byly to samozřejmě dříve, ale v nové sezóně se tento dekorativní prvek používá k vytvoření živůtku Carmen. Výřez má tvar srdce, odhaluje ramena a vytváří rukávy-náramky na předloktí. Ale oni i celý vrchol topu jsou pokryti širokým flounce. Pro plné dodržování španělských motivů může být vyrobena z krásné krajky;
 • Vzorované řezy. Různé geometrické tvary a velikosti, jsou přítomny v pevných plavkách na břiše, na bocích a na zádech, což dává tavené verzi upřímnější vzhled;
 • Šněrování. Malý a složitý, může být přítomen v přední nebo zadní části gangu živůtku, podél hlubokého V-krku nebo po stranách;
 • Pásky. Staly se skvělým způsobem, jak zdůraznit pas, obvykle z kontrastního materiálu, retro plavky mohou mít odznak nebo luk.

Prezentované módní trendy z roku 2019, fotografie plavek a módní luky s nimi živě demonstrují rozmanitost nadcházející sezóny.Pro dobrý odpočinek je lepší zvolit několik možností, například sport - pro potápění, s volánky - pro párty na pláži, oddělené živůtkem pro opalování bez pruhů z popruhů na kůži. Ale hlavní je vybrat si model, který je pohodlný.