Make-up pro nový rok 2019: pro hnědé, modré, zelené oči

Novoroční svátky jsou skvělou příležitostí k vytvoření jedinečného obrazu, jehož hlavním prvkem je make-up pro Nový rok 2019. Aby ženy zůstaly na vrcholu, musí sledovat trendy a novinky sezóny.

Základ novoročního make-upu

Pro dosažení ideálního výsledku odborníci doporučují věnovat pozornost několika jednoduchým pravidlům. Zůstávají beze změny a jsou vhodné pro každého:

 • make-up by měl být vždy kombinován s oděvy a doplňky;
 • Před použitím je nutné kosmetiku zkontrolovat, aby se zabránilo alergické reakci;
 • musíte používat pouze osvědčené značky;
 • naneste tenkou vrstvu základu nebo základu, aby byl makeup co nejpřirozenější;
 • skrývají možné vady na obličeji a krku;
 • věnují zvláštní pozornost designu obočí;
 • Barevná paleta by měla odpovídat barvě očí.

Je také důležité vzít v úvahu věkové charakteristiky a postavení. Pro zástupce zralého věku není vhodné volit dospívající odstíny a maléDívka bude vypadat směšně s obchodním make-upem.

Trendy v novoročním make-upu

Novoroční make-up lze považovat za ideální, pokud se mu líbí nejen jiní, ale také odpovídá symbolu nadcházejícího roku. Proto by mělo být jasné a neobvyklé. Stylisté doporučují používat oblečení vyšívané kamínky a flitry. Proto by měl být make-up neméně okázalé a barevné. Můžete použít následující prvky:

 • broskvové stíny;
 • kovové;
 • lesk;
 • pískově hnědé odstíny.

To však neznamená, že musíte použít vše najednou. Je důležité zvolit barevné schéma pleti, oblečení a nejnovější trendy sezóny. Je také nutné, aby šikovně upřednostňovali. Například, aby se jasně sexy rty nebo velké okouzlující oči. Mezi nejoblíbenější možnosti, můžete si vybrat přírodní nahý make-up nebo jasný kontrast make-up. Grafické šipky, kouřový led nebo světlé šťavnaté rty.

Mezi trendy v roce 2019 patří:

 • středně dlouhé řasy;
 • dokonalá matná kůže;
 • jiskrové akcenty.

Nedoporučuje se používat barevné řasenky a šípy, umělé řasy, kyselé odstíny.

Novoroční make-up 2019: zaměření na oči

Světlý make-up nebude vypadat krásně, pokud umístíte akcenty na oči, obočí a rty. Stylisté doporučují zdůraznit jednu věc, ale s použitím originálních a neobvyklých odstínů, které jsou pro vás neobvyklékaždodenní make-up

Důraz na rty pomůže učinit rtěnku šťavnatým červeným odstínem

Na tento Silvestr, pro velkolepý oční make-up, musíte se naučit, že není moc lesku. K dispozici jsou nejjasnější odstíny, jiskry, oční linky, třpytky a kamínky.

Oči lze odlišit nejen světlými stíny, ale také tlustými šipkami, které jsou také hlavním trendem roku 2019. Mohou být nejen černé, ale také modré, žluté, zlaté nebo zelené. Tento make-up bude dnes nejoriginálnější.

Novoroční makeup 2019: důraz na rty

Pokud máte rádi světlé neobvyklé odstíny rtěnky, je čas ji použít. Chcete-li vytvořit opravdu neobvyklý make-up a tajemný make-up musíte použít atraktivní barvy: švestka, lilek, víno. Pokud jste si již vybrali světlé stíny nebo oční linky, měli byste se těchto odstínů zdržet a věnovat pozornost připomínkám na styl. Například broskev nebo růžová.

Jaké akcenty na vás záleží. Spolehněte se na své zkušenosti, své oblíbené odstíny a nejnovější trendy. Hlavní věc je udělat vše s chutí a nepřehánět jiskrami. Pokud nejsou žádné nápady, můžete vždy sledovat video tutoriály nebo fotografie v módním časopise. Pak můžete přitáhnout pozornost druhých a dnes večer se cítit nejkrásnější a nejkrásnější.

A už víte, jaký bude váš ideální obraz v Silvestra?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Doplnit nový rok pro hnědé oči

Vlastníci hnědých očí jsou nejčastější. Je to silná žena s výrazným temperamentem a vysokým sebevědomím. Barva očí může být velmi tmavá, téměř černá a velmi lehká. Proto v tomto případě můžete bezpečně experimentovat s jasnou paletou. Zdůrazní výrazný vzhled krásně hnědých očí. Udělejte velkolepý make-up pro hnědé oči pro Nový rok v nadcházející sezóně 2019 je poměrně jednoduché, protože hnědé odstíny jsou dokonale kombinovány s ostatními.

Dívky s hnědýma očima si mohou vybrat naprosto libovolné odstíny. Ale nejvýhodnější bude vypadat modrá, zlatá, krémová, světle růžová, bronzová, fialová, kaštanové odstíny. Blondýnky by měly věnovat pozornost růžovým, světle zeleným a hnědým odstínům. Majitelé hnědých vlasů se hodí do fialové, zlaté a smetanové barvy.

Zvýraznění odstínu clony pomůže kontrastním odstínům. V tomto případě můžete použít modrou, zelenou, fialovou. Dovedně pomocí této palety můžete vytvořit jedinečný okouzlující obraz. To vám pomůže vzdělávací videa na internetu.

V nové sezóně poradci věnují pozornost následujícím možnostem:

 • růžový a modrý make-up;
 • černá a bílá;
 • tóny broskví;
 • světle šedé stíny.

Vzhledem k tomu, že veškerý důraz bude kladen na oči, stojí za to vybrat lehčí perlové odstíny pro rty.

Novoroční make-up pro modré oči

Pro zdůraznění hloubky vašich očí by si modrooké krásy měly vybrat diskrétní barvy mezi modrou a modroupalety.Můžete použít několik odstínů najednou: lehčí v koutku oka, hlavní barvu uprostřed století a tmavý odstín na vnější straně.Tímto způsobem budete vypadat jasně, ale ne vulgárně.Tyto odstíny jsou dobře kombinovány s černým očním linky.

Chcete-li dosáhnout ještě neobvyklejšího efektu, můžete vytvořit kombinaci světle modrých a krémových odstínů a vše opravit zlatým třpytem.Takový make-up vypadá velmi tajemně a přitahuje pozornost.Oči vypadají jasněji a nasyceně.

A zástupci, kteří upřednostňují omezenější luk, mohou obrátit svou pozornost na kombinaci růžové a béžové palety.Tyto barvy vytvářejí omlazující účinek a pomáhají vyčnívat z davu.

Jemný levandule

Skutečným objevem nadcházející sezony byly bronzové stíny.Poskytují jedinečný tajemný obraz, oči jsou výraznější a kůže zářivější a mladší.Jděte dobře s hnědým očním linky a lesklým povrchem.Perfektní řešení pro červené a blond dívky.

Doplnění nového roku pro zelené oči

Zelené oči jsou samy o soběvypadají velmi krásné, světlé a tajemné. Je třeba zvolit správnou paletu na základě barvy vlasů a kůže, aby se jejich krása trochu zvýraznila. Musíte také věnovat pozornost stínu svých očí, abyste se nemýlili se stíny:

 • Ořechová barva očí. Vyberte odstíny fialové nebo bažiny. Pro blond krásy se hodí zlaté flitry nebo perleťové odstíny. Například stříbro, měď nebo broskev. Chcete-li dokončit dokonalý oční make-up, můžete použít tenké šipky a několik vrstev řasenky.

 • Teplý stín. Můžete použít jakékoli nasycené stíny. Nejlepší ze všech jsou zelené odstíny.

 • Studený s modrým obrysem. Takové oči určitě vyhovují pouze světlým barvám.

 • Zelené oči v šedém odstínu. V této situaci musíte opustit modrou a modrou paletu. Je lepší použít broskev, zlatý, světle růžový nebo fialový odstín.

Pokud má dívka tmavé vlasy a opálenou pleť, můžete experimentovat s tmavšími kombinacemi: černohnědou, šedozelenou, fialovou, šedou, hnědou.

Oči budou výraznější, použijete-li fialové šipky od poloviny století. Je velmi módní používat zlaté stíny na horním víčku.

Přirozený make-up pro nový rok 2019 zahrnuje použití pastelových barev: světle šedé, růžové, měděné, broskvové. Krásky se zelenýma očima si mohou vytvořit své vlastníDoplňte slavnostní a neodolatelné pomocí pouze zbarvených těl a lesku na rty.

Odborníci doporučují v nadcházející sezóně věnovat pozornost těmto možnostem:

 • kouřový led;
 • kočičí oči;
 • make-up v tónech postele.

Podrobné pokyny pro vytvoření dokonalého obrazu naleznete v níže uvedeném videu.


Při výběru barev pro váš make-up nezapomeňte vzít v úvahu oblečení a účes. Pokud chcete věnovat pozornost světlé šaty, make-up by měl být diskrétní a skromný. Ale pokud dáváte přednost diskrétní cibuli v tónech, neváhejte se zaměřit na make-up a doplňky. Možná přijdeš s vlastní představou ideálního obrazu.