Koncepce měsíčního kalendáře pro září 2019

Pomocí lunárního kalendáře koncipování dítěte na září 2019 lze s vysokou pravděpodobností předvídat nejen pohlaví a charakter dítěte, ale i jeho tendence, štěstí v životě, zdraví a životní cestu.

Jak otěhotnět dítě podle měsíčních rytmů

Během dlouhých let své existence učinilo lidstvo mnoho různých kalendářů, aby si představilo šťastné a silné potomky. Také jsme věnovali pozornost vlivu nebeského satelitu Země na osud, pohlaví, sklony a charakter budoucího dítěte. To je důvod, proč astrologové doporučují:

 • Při výběru doby početí vezměte v úvahu fázi měsíce, protože přímo ovlivňuje temperament, zdraví a osud dítěte.
 • Je rovněž nutné vzít v úvahu přesný den konání lunárního měsíce, protože některé z nich jsou pro to přísně kontraindikovány aostatním se důrazně doporučuje, protože se narodí mudrc, hrdina a obránce lidstva.
 • Neměli byste přehlížet trajektorii světla Měsíce, protože jeho průchod různými souhvězdími zvěrokruhu vám umožňuje jasně určit pohlaví nenarozeného dítěte, jeho osobní kvality a životní priority.
 • Astrologové rozdělují všechna znamení zvěrokruhu, kterými se měsíc pohybuje, do ženy a muže.Pokud byl v okamžiku koncepce Země družice v ženském znamení Taurus, Panna, Kozoroh, Rak, Štír nebo Ryby, pak se s největší pravděpodobností narodí dívka.Když projde mužské souhvězdí - Beran, Blíženci, Lev, Libra, Střelec, Vodnář - chlapec se narodí.

Lunární kalendář pojetí - příznivé a nepříznivé dny v září 2019

Pokud si nejste jisti, zda budete rozumětve všech astrologických jemnostech, to je lepší uchýlit se ke službám profesionálů v “hvězdném” poli.Sestavili lunární kalendář zdraví, výživy a koncepce pro září 2019, ve kterém je pohodlně psáno denně, co očekávat od narození dítěte, které si představíte v určitém lunárním čase.Když už mluvíme o nadcházejícím září, lze poznamenat, že začátek měsíce je sotva ten správný čas pro takový rozhodující okamžik ve vašem životě, protože dítě bude slabé a bolestivé.Konec září bude naopak příznivý pro zrození fyzicky silného dítěte s rozhodným a silným charakterem.Podrobně dne:

Takový člověk bude mít po celý život problémy s pohlavním stykem, protože se nevyvíjí citově a je náchylný k ústupu. .].553)

Libra

Den

Září

Lunární dny

Měsíc ve znamení zvěrokruhu

Doporučení

1

2-3

Váhy

Budeš si představovat šťastné dítě, zvláště když se narodí dívka. Osud ho bude chránit a hýčkat, plnit všechny rozmary a odstraňovat překážky v cestě.

2

3-4

Váhy

Bude se zrodit pyšný a principiální člověk, který se může v životě postavit, ale neznamená to, že s ním bude snadné.

3

4-5

Štír

Bude to jen báječné dítě, tak jemné, jemné, ale velmi infantilní.

4

5-6

Štír

Vyvolávejte velmi protichůdnou povahu. Silní nepřátelé budou neustále obklopovat dítě a všechny závazky jsou realizovány v bitvách se zlým osudem, ale vaše dítě určitě vyhraje.

5

6-7

Střelec

Je těžké říci, co z tohoto dítěte vyroste, protože jeho osud není jasně definován a bude do značné míry záviset na jeho rodičích.

6

7-8

Střelec

Zrodí se šťastné, harmonické a úspěšné dítě se stabilní psychikou a rozvinutou emocionalitou, plně adekvátní asocializovaný.

7

8-9

Střelec

Začátek satanského dne je tabu pro pojetí absolutně ne nadarmo, protože v tento den se rodí skutečná morální monstra a monstra, která přinášejí zlo celé lidské rase.

8

9-10

Kozoroh

Vaše dítě bude mít s vámi vždy velmi silné spojení, protože se zpočátku narodil s břemenem ke svým kořenům, s mocí rasy. Zeptejte se na přímluvu od zesnulých rodinných příslušníků, a oni vždy přijdou na záchranu.

9

10-11

Kozoroh

Zrodí se výborné dítě, jasné a optimistické, které miluje cestování a péči o druhé, zejména staré a slabé.

10

11-12

Vodnář

Léčitel nebo lékař se narodí z Boha, neboť je to jeho vrozený život. I když se nestane jeho povoláním, pomůže lidem celý život.

11

12-13

Vodnář

Je nepravděpodobné, že osud tohoto dítěte bude jednoduchý a hladký, bude muset snášet spoustu obtížných životních situací a vytěžit z nich maximum. Pak je možné duchovní znovuzrození a štěstí v životě. V tento den rodiče v žádném případě nemohou vrhnout slzy, aby nekazili život dítěte.

12

13-14

Vodnář

Velmi silný člověk se narodí po pojetí v tento den, jeho mystické a magické schopnosti lze závidět. Žijte bohatý, těžký život pod záštitou vyšších mocností.

13

14-15

Ryby

Ten, kdo byl počat v tento den, bude mít také velmi silné spojení se svými předky, kteří ho budou celý život chránit a radit v obtížných situacích. Právě v těchto dnech se narodili nejslavnější spiritualisté. Rodiče v žádném případě nemohou odhadnout, že den, a pak poslat dítě na špatnou cestu.

14

15-16

Ryby

Obtížný osud, člověk bude celý svůj život mučený mezi volbou temné a světlé strany a není známo, co v něm zvítězí. Bude roztrhán velmi silnými emocemi a aby byl jeho osud snazší, rodiče mají zakázáno ležet v tento den. Všechny tyto potíže slibují koncepci v úplňku.

15

16-17

Beran

Tento den sotva patří k příznivým dnům Měsíce pro počátek dítěte podle lunárního kalendáře na září 2019. Vášeň a rozzlobené emoce ho roztrhnou, což bude pro blízké skutečnou neštěstí. Je nepravděpodobné, že by se s tímto problémem dokázal vyrovnat sám nebo s něčí pomocí.

16

17-18

Beran

Zrodí se nádherné dítě, které svou čistou duší a láskou ke všem živým věcem učiní tento nedokonalý svět lepší.

17

18-19

Beran

Osoba pojatá v tento den bude mít skutečně démonické kouzlo, ale sotva se dá nazvat příjemným. Charakter je tvrdý a neohrabaný.

18

19-20

Býk

Tento den bude koncipován pracovitý a vytrvalý člověk. Bude mít velmi protichůdné rysy charakteru a může se stát jak darebákem, tak spravedlivým mužem.

19

20-21

Býk

Budeš si představovat velmi složitého muže, ponurého a odloučeného. Šance je, že vyroste v zločince, takže rodiče by mu měli vštípit vysoké morální zásady již od dětství.

20

21-22

Dvojčata

Zrodí se velmi chytré dítě, které je v dobrém postavení, aby uspělo v jakékoli sféře života. Učte se a usilujte o poznání, celý svůj život. Je možné, že se stane filozofem nebo astrologem.

21

22-23

Dvojčata

V tomto neobvyklém dni mohou jen nejodvážnější rodiče otěhotnět děti, protože riziko narození mentálně retardovaného dítěte je nesmírně velké. Ale jestli tohleto se nestane, dítě bude inteligentní a velmi univerzální.

22

23-24

Rakovina

23

24-25

Rakovina

Muž z masky se narodí, ale pomůže mu stát se velkým politikem nebo veřejnou postavou. Pokud mají rodiče slabý charakter a jsou snadno přesvědčiví, nemusí se s takovým dítětem vyrovnat.

24

25

Rakovina

Budeš si představovat nemocné dítě, ale s velmi dobrým, jemným charakterem. Nemoci, které přerostl, ale aby potěšil své rodiče a ostatní svou laskavostí a vstřícností, bude celý život.

25

25-26

Leo

Na první pohled vypadá dítě pojaté v tento den jako otevřená kniha, je jednoduchá a otevřená. Ale to není úplně pravda, protože vidí lidi a jejich machinace z dálky a dál. Klamat ho nebude fungovat nikomu.

26

26-27

Leo

Toto dítě bude pod záštitou vyšších mocností, a to bude pro něj velmi užitečné, protože na něj padne spousta potíží a zkušeností. Ale všechno překoná a vždy přijde na pomoc druhým.

27

27-28

Virgo

Šťastné dítě, mazlíček štěstí, který si ho osprchuje dárky pro život.Dosáhne výšek, které chce.

28

28, 29-1

Virgo

Tvrdý život, během něhož spousta zla a nespravedlnosti potkává tuto osobu na cestě.

29

1-2

Budoucí duchovní mentor nebo kazatel se narodí, bude vždy chráněn vyššími pravomocemi a pomocí v různých každodenních situacích.

30

2-3

.564)

Libra

Silná a nepružná osobnost se narodí po pojetí v tento den.Jeho život není snadný a není s ním snadné, ale dosáhne významných výšek.

.mysli lidstva.Bylo vyvinuto mnoho strategií a koncepčních kalendářů, které velmi pravděpodobně předpovídají narození dítěte požadovaného pohlaví.Chcete-li si představit dívku, musíte použít následující doporučení:

 • Viz tipy z čínských, japonských, vietnamských nebo korejských koncepčních kalendářů, protože Asiaté vzali dědice velmi vážně.
 • Nikdo nezrušil harmonogram koncepce kalendáře ovulace, který sestavili vědci na základě trvalek.výzkumu a pozorování v této oblasti v různých zemích.
 • Důležitou roli hraje výživa nastávající matky. Takže, abychom si představili dívku, nejezte broskve, meruňky, klobásu, šunku, avokádo, řepu, celer a kávu.
 • Pěstujte svou dceru na rostoucím Měsíci v oblasti úplňku - tak předvídáte nejen pohlaví dítěte, ale také její dobré zdraví a příznivý osud.
 • Je-li matka stejného počtu let, měla by být koncepce dívky prováděna v sudých měsících, které jsou původně ženské. Jedná se o dodatečnou záruku pro realizaci plánované akce.

Co je třeba k tomu, aby si chlapce představil

Pro rodiče, kteří touží po narození syna, existuje také řada tipů:

 • Můžete použít Východní koncepční kalendáře nebo Ovulační kalendář.
 • Čím vyšší je pravidelnost sexuálního života a obnova spermií, tím větší je pravděpodobnost otěhotnění dědice.
 • Člověk by neměl být horlivý s přehřátím během období koncepce, vzdát se saun, parních lázní, horkých lázní a cestovat do tropů.
 • Oba rodiče by neměli přetěžovat svá těla těžkou fyzickou prací nebo intenzivním sportem.
 • Udělejte si procházku na čerstvém vzduchu s celou rodinou, spěte zdravě a zpevněte cvičení.
 • Vzdát se alkoholu, kouření, uzených potravin a matek by neměly jíst mléčné výrobky v žádné formě.

Nakonec, nejdůležitější věcí je, že narozené dítě je vítané a milované,bez ohledu na pohlaví, a jeho zdraví a osud vám pomůže naučit lunární kalendář počátkem dítěte v září 2019.