Jednoduché tipy pro úspěšné hubnutí

Velmi často je obrovský problém pro většinu lidí, kteří chtějízhubnout , otázkou kladné a správné motivace. Jak se přizpůsobit dietě a sportu, pokud se mu nelíbí, a dokonce i na dlouhou dobu, ale ne na pár dní nadšení ???

Doporučujeme vaší pozornosti několik tipů pro ty, kteří chtějíúčinně zhubnout.

Číslo Rady 1. Volba pobídky.

Je pravděpodobné, že nízká účinnost dodržování stravy spočívá v elementárním nedostatku podnětu. Zeptejte se sami sebe jednoduchou, ale velmi důležitou otázku: pro jaký účel chcete zhubnout? Co to přinese do vašeho života? Dále záleží na vaší odpovědi. Pokud nevíte, co chcete, co se snažíte a co je nejdůležitější, jak dlouho a dlouho očekávaný výsledek změní vás a váš život, nízká efektivita stravy je zaručena. Stojí za povšimnutí, že spolu s nedostatkem podnětů je tento problém také příliš silným podnětem - například svátky, jako je Nový rok, 8. březen, Den svatého Valentýna, Narozeniny nebo přístup z léta, zahájení plážové sezóny. V tomto případě není možné ztrácet více než 5 kg za dva týdny a udržet stabilní váhu !!! Žádná dobrá vysilující dieta nepřinese, kromě zklamání, deprese a pochybností o sobě. Z toho, že navrhuje radu - před zahájením zhubnout, stojí za to si vybrat pro sebe silný, ale skutečný stimul!

Číslo Rady 2. Disciplína.

No, to je začátek. JstePřemýšleli o nejmenším detailu svého plánu, jak ztratit nadváhu, jsou vedeni silným podnětem, ale není snadné ho sledovat každý den. Brzy se stane únavnou, nepříjemnou aktivitou. Existuje pocit, že jste „bílá vrána“, která je obklopena lidmi s neustálými otázkami „Co a jak?“, „Jak dlouho?“ „Jaký je výsledek?“. V takové situaci může přijít doba, kdy se budete nekontrolovatelně chtít vzdát všeho, navštívit nejbližší obchod nebo kavárnu a už nikdy se nepopírat, co máte rádi. To je důvod, proč radit číslo 2 - neměli byste se začít zbavit kil s kardinální, tvrdé diety. Odborníci doporučují postupný přechod na plně vyváženou stravu. Za prvé, nebudete jasně vidět omezení v potravinách, a za druhé, tělo bude mít dostatek času na přechod na novou dietu a ochranu před stresem.

Tip # 3. Nastavte realistické, dosažitelné cíle.

Vaše přání zhubnout se stane efektivnějším, pokud si stanovíte realistické cíle pro sebe. Výsledek stravování si můžete všimnout a objektivně vyhodnotit pouze tehdy, pokud se zaměřujete na konkrétní cíl. Je nutné určit skutečné časové rozpětí a skutečnou hmotnost, kterou chcete ztratit. Posuďte sami, není možné ztratit 25 kilogramů za dva týdny. Poradenství - rozdělte svůj velký cíl na malé, například za dva týdny zkuste ztratit 5 kilogramů, a ne 25. Po obdržení prvního dlouho očekávaného výsledkuVaše sebedůvěra se zvýší, objeví se další důvěra a touha dobýt pár kilogramů.

Tip # 4. Nespoléhejte se na báječné prostředky pro hubnutí.

V naší době neexistuje všelék na nadváhu. V médiích obrovské množství reklam, které vám nabízí zázračný lék, jak se zbavit kil. Je však třeba zvážit, zda takový báječný nástroj existoval ve skutečnosti, je nepravděpodobné, že by téma hubnutí bylo tak důležité. Tento problém by prostě neexistoval. Vzal pilulku nebo sirup a ... točili ... Vaše proporce 90-60-90 ! Každý prostředek pro hubnutí vám může pomoci vyřešit problém nadváhy, ale neudělat vše pro vás. Je to vy, kdo musí dodržovat pravidla vyvážené stravy, sportovat, zbavit se špatných návyků a především věřit v sebe!