Jaro - nová revoluce v make-upu

Když jsme my, již dospělé dívky a ženy, byli velmi mladí, ani velmi mladí, tak jsme chtěli vyrůst rychle, stát se dospělými, vysokými. Začali jsme to tím, že jsme si na matčině vysoké boty na podpatku, které by se vešly na nohu a taky přítelkyni mateřské školy. Po tom, jak se nám tehdy zdálo, byl učiněn konečný a rozhodující krok do dospělosti - první dotek na matčině kosmetičky. A každý z nás si uchoval přesně ty vzpomínky z dětství, když jsme se znepokojením a úctou vzali tu matčinu make-up a udělali, poprvé v životě, make-up! Byl nešikovný a někdy i vtipný, ale zároveň jasný a nezapomenutelný ve svých pocitech. Při pohledu na sebe v zrcadle nás potěšila naše neodolatelná krása. Ano, a ta stejná přítelkyně, neméně ohromující ve svém dalším odrazu v zrcadle, potvrdila naše přesvědčení s komplimenty. A, jak dobře je to, že než přišla maminka, měli jsme dost rozumu, abychom odstranili tuto „krásu“ z našich tváří!

A jakmile jsme se stali zralejšími, stále jsme se po krůčku naučili, jak správně zdůraznit krásu našeho vzhledu pomocí kosmetiky. Pomáhá nám to samozřejmě v informacích z časopisů, televize, stránek. Tak co to bude, makeup jaro 2019?

Pružina. Spolu s ním budou i novinky ve světě krásy. Různé módní make-up prostě ohromí všechny naše představy. V nich může najít naprosto každá žena v souladu s jejím temperamentem, věkem a vzhledemaktualizace, které bude nejraději chutnat.

Nyní pochopíme, že si sami „vyzkoušíme“ ze světa dekorativní kosmetiky, což znamená, že na chvíli zapomeneme. Jak na jaře sám, krásné, okouzlující a světlé, make-up stylisté nabízejí dámám stejný světlý a nezapomenutelný make-up. Přesně takový jako make-up nazvaný “nud luk”, překládal se jako “nahý make-up”, rozlišoval jeho skromnost, nebo spíše, nedostatek make-up jako takový. Ale zároveň neméně okouzlující a okouzlující.

Doplnění očí a rtů jaro-léto 2019.

Někteří stylisté na jaře navrhují, aby se zaměřili na oči - „zrcadlo duše“, zdobí je bohatými stíny, jiní na bohatých, jasných rtech. Variace očních make-upů ve sbírkách jara 2019 jsou četné. Převládá převážně retro styl. To je vyjádřeno ve formě šipek. Bohaté černé oční linky, vyvýšené špičky šípů, někdy i rozvětvené. Víčka jsou zbarvena modrými, šarlatovými nebo šedými stíny. Hlavním zastáncem světlého make-upu byl letos slavný dům Christian Dior. Ve své nové kolekci, která se objevila na pařížském Fashion Week, se oční make-up podobal „rozptylu drahých kamenů“. Oči ženských modelů doslova zaslepené jejich brilancí, a nenechaly nikoho lhostejného mezi přítomnými, aby sledovali tuto sbírku. Pro strany byly nabídnuty šipky všech barev duhy, s kamínky běžícími po celé délce víček a dokonce i za nimi.

Dříve byla obyčejná červená rtěnka používána zpravidla pouze na večertvoří. Jaro - 2019 všechno změnilo. Nyní mohou ženy bezpečně vytvářet bohaté rty a každodenní život. Hluboké červené odstíny jsou velmi vhodné pro tento make-up.

Opravdu se vám nelíbí ostré a jasné barvy rtěnky a stínů? Pak si můžete udělat velmi přírodní make-up. Rty pokryté leskem přírodních odstínů, červenající se do měkké růžové barvy, jemně matné stíny, řasy pokryté objemnou řasenkou. To je vše, co potřebujete k vytvoření módního make-upu. Pro větší expresivitu, nezapomeňte zdůraznit krásu obočí.

Jedním z trendů v make-upu v roce 2019 je zář a čerstvost vašich krásných, doslova zarudlých tváří. Pro takový účinek, ne rouge je používán, ale rtěnka, který je aplikován s vlhkou houbou a mírně tónovaný na tváři s V-tvar. Pro takový make-up potřebujete samozřejmě sněhově bílou pokožku velmi rovnoměrného tónu.

Chcete, aby vaše krása byla přirozená? Pak vám bude vyhovovat glam-grunge nebo nud luk. Černé šipky, natažené podél okraje dolního a horního víčka, budou schopny vytvořit jednoduchý a zároveň jasný obraz. Při výběru takového přírodního make-upu se používá kosmetika přírodních barev a odstínů. Tato značka, stejně jako je to možné, oslavuje přirozenou krásu ženy.

Které z navrhovaných možností bude vaše srdce a duše táhnout? Možná, ze všeho, co jste viděli, vyberete pouze některé detaily, abyste vytvořili pouze svůj jedinečný obraz. A ve správnosti svého rozhodnutí, vyUjistěte se, že uvidíte obdivné pohledy a otočení hlavy většiny mužů. Jen vy, drahé dámy, rozhodujete, jak dobýt silnou, jak si myslí, polovinu lidstva.