Jak zvýšit rty doma? Plamper - loajální asistent

Moderníkosmetický průmyslse záviděníhodnou pravidelností pracovat na inovačním vývoji kosmetiky, jehož hlavním účelem je uspokojit potřeby žen zlepšit jejich vzhled.Moderní krémy, masky, gely, pleťové vody, rtěnky, stíny, červenat, laky, séra a koncentráty jsou schopny zbavit se „vad“ a v příznivém světle prezentovat všechny požitky ženské neodolatelné.

Při tvorbě make-upuvěnuje většina krásné poloviny lidstva zvláštní pozornostdesignu rtů .V dnešní době, mužská pozornost a radost způsobují rty, které mají krásný tvar, správný obrys a svůdný objem.Pokud přirozený, přirozený tvar rtů nemá svůdný, svůdný objem, nezoufejte!V moderních podmínkách, pokud je to žádoucí, můžete zvýšit rty bez bolestivých injekcí a chirurgického zákroku.

Chcete-li vizuálně zvýšit objem rtů, stejně jako dát jim "hmatatelný efekt", můžete použít takový známý a cenově dostupný kosmetický nástroj, jako je baculatější.

Plamperje specifická kosmetika pro výrobu make-upu a je rtěnka, lesk, sérum nebo krém.Účinku "zvýšení objemu" se dosahuje působením takových aktivních složek jako jsou speciální optické pigmenty, kyselina hyaluronová, silikon, zázvor, extrakt z červené papriky nebo skořicový olej.Uvedené komponenty klapekpracovat v následujících směrech:

• Kyselina hyaluronová pomáhá zvýšit velikost molekuly vody v epidermis.

• Speciální pigmenty (barviva) vizuálně zvyšují objem rtů díky optické iluzi.

Extrakt z červené papriky nebo zázvoru, stejně jako skořicový olej, vyvolávají průtok krve, což zase vede k „účinku opuchu rtů“. Kromě toho jsou rty více nasycené a jemné barvy.

Výsledek na obličeji - větší objem, bohatá barva, svůdný lesk. Plumper se používá jako obyčejná rtěnka nebo lesk - prostředek k aplikaci jednotné vrstvy na rty. Účinek bubnu trvá několik hodin.

Charakteristickým rysem bubnu je mírný pocit pálení při aplikaci na rty. Proto, pokud jste vlastníkem přecitlivělé kůže, použití rtěnky s "efekt červené papriky" může proměnit v poměrně obtížný test. Před použitím proveďte mini-test, abyste určili odezvu na baculatější.

Jednou z výhod používání klapky je schopnost kombinovat obyčejnou rtěnku s leskem pro zvýšení objemu rtů.

Bezpečnostní opatření! Vezměte prosím na vědomí, že je nutné velmi opatrně aplikovat uzávěr na rty, aniž by překročil přirozený obrys rtů. Jinak se kůže kolem rtů stává červeně a obrys je rozmazaný a rozmazaný. Kromě toho ne všichni muži mají rádi pálení na rtech, ale dlouhévysvětlení k tématu: „Co je to s rty, proč a co používáte“ může zkazit romantickou náladu!

V opačném případě může být plamper považován za účinný a cenově dostupnýprostředek pro okamžité a bezbolestné zvýšení objemu rtů!