Jak se zbavit akné doma? Darsonval akné

Darsonvalizační postup je aplikace střídavého proudu vysokého napětí skrz skleněné trysky různých tvarů naplněných plynem.

Použití přístroje Darsonval má blahodárný a terapeutický účinek na lidské tělo, díky němuž se Darsonvalization aktivně a úspěšně používá v dermatologii, kosmetologii, k léčbě a udržování zdraví vnitřních orgánů, gynekologie a urologie atd.

Po mnoho letbyl použit přístroj Darsonval , který je nadále používán pro léčbu akné, mladistvého akné, lupénky, ekzémů, odstraňování akné a zlepšování zdraví a vzhledu. kůže.

Jedním z důvodů vzniku a vývoje takových nepříjemných onemocnění kůže, jako je akné, akné a komedony, je hyperaktivní činnost mazových žláz (velké množství mazu). Sebum, změna složení, zahušťuje, v důsledku čehož se tvoří komedony. Pokud se propionové bakterie (akné) nebo stafylokoky dostanou do blokovaného kanálu, začne zánětlivý proces - vznik akné a pupínků.

Terapeutický účinek použití zařízení Darsonval pro léčbu akné a akné je následující:

 • Množství sebumu se snižuje, to znamená, že aktivita mazových žláz je regulována a normalizována.
 • Vývoj a rozmnožování propionových bakterií (akné) se snižuje a zastavuje. PříznivýProstředí pro rozvoj akné je nedostatek kyslíku. Darsonval emituje ozon v malých množstvích,, což znamená, že pokožku vyživuje kyslíkem.
 • Vývoj stafylokoků je pozastaven. Po použití přístroje Darsonval se stafylokoky stáhnou na povrch a neopakují se ve středních vrstvách kůže.

Postup darsonvalizace při léčbě akné a aknése skládá z několika fází:

  1. Čistá pleť z kosmetiky nebo léků (krémy, masti, gely nebo pasty).
  2. Navlhčete důkladně suchou utěrku.
  3. Jsou-li zapálené prvky (akné, vředy, akné), je třeba především „spálit“. K tomu použijte trysku "stick". Přístroj Darsonval zapíná při maximálním výkonu, který vydrží, spěchá do problémové oblasti ve vzdálenosti 3 - 5 mm od kůže a udržuje se po dobu 10 - 15 sekund. Postup „kauterizace“ se opakuje pro každý zapálený prvek zvlášť. Pokud nechcete spálit akné a akné, a používat pouze "houba" přílohu, můžete zhoršit stav kůže šíření infekce po celém obličeji.
  4. Po individuální léčbě akné můžete použít houbovou přílohu k léčbě celé kůže obličeje. Současně může být snížena síla proudu a tryska se pohybuje podél masážních linií - od brady k uchu; od nosu k uchu; od středu čela k uchu. Tato technika pomáhá předcházet vzniku jizev a skvrn.po akné.

Průběh léčby akné a akné pomocí přístroje Darsonval- 10 - 15 procedur po dobu 5 - 10 minut (ne více). Poté je třeba si odpočinout - 10 - 14 dní. V případě potřeby můžete po přestávce opakovat řadu darsonvalizačních procedur.

Všimněte si, prosím, , že před použitím přístroje Darsonval je nezbytné zajistit, aby následující kontraindikace nebyly kontraindikovány:

 • Krvácení.
 • Nízké srážení krve.
 • Srdeční selhání.
 • Silný růst vlasů.
 • Onkologická onemocnění.
 • Narušení citlivosti kůže.

Přístroj Darsonval lze získat od oficiálních zástupců a může být používán doma pro léčbu a prevenci akné, akné a po akné.

Darsonvalizační postupy mají navíc pozitivní účinek nejen na kůži, ale také pomáhají zlepšit stav vlasů (prevence a posilování vypadávání vlasů), bojovat proti celulitidě ve stadiích 1 a 2.

Darsonval - domácí léčitel pro mnoho nemocí !!!