Jak oslavit Nový rok 2019

Nový 2019 není daleko, takže je na čase přemýšlet o tom, co s ním potkat. Volba oděvu totiž záleží nejen na obrazu jako celku, ale také podle populárních přesvědčení, štěstí a štěstí v nadcházejícím roce. Pojďme se tedy společně připravit na novoroční svátky a vypořádat se s tím, co se nosí na magické noci, abychom získali přitažlivost a úspěch.

Všimněte si odstínů béžové a volánky

Novoroční barvy

Podle čínského horoskopu, 2019 projde pod znamení žlutého hliněného prase. Proto by měly být oblečení vybrány co nejblíže přirozenému rozsahu barev. Nejvhodnější barvy budou:

 • zlato;
 • jasně žlutá;
 • káva s mlékem;
 • béžová;
 • oranžová;
 • čokoláda.

Tlumená růžová bude vypadat stylově

Studené odstíny zelené, modré, fialové, červené a modré barvy zředí žlutohnědou paletu.

Zajímavé: Módní šedé šaty 2018-2019

Klasika žánru - černé šaty

Důležité! Zvláštní pozornost je věnována stylistům k barvení „pikantní hořčice“, která dodá nový rok jasu a elegance.

Jemné šaty s volánky

Pokud se vám však tyto odstíny nelíbí a přemýšlíte o barvě, která splňuje nové požadavky 2019, doporučují stylisté začít z úplně jiného úhlu pohledu. Opravdu, podle některých odborníků, žlutá zlacená má takovou barvu, protožebylo zakryté prachem, a kdyby bylo umyté, vzalo by to úplně jiný odstín. Palety růžové, černé a bílé barvy jsou také vhodné pro oslavu nového roku.

Odstíny žluté barvy budou favority Silvestra


Rozhodování o dovolené

Žluté zemské prase přináší finanční úspěch a aby ho nevyděsilo, stylisté doporučují, aby se nebrali na tvorbě novoroční cibule a aby získali jen nové drahé věci. Podle toho, stejně jako nejnovější módní trendy, doporučujeme oslavit Nový rok 2019 v následujících šatech:

 • Šaty s lemem „panenky“ . Tyto šaty jsou snem každé dívky, která může být konečně realizována. Elegantní korzet a vícevrstvý lem vytvoří skutečně velkolepý vzhled. Pokud jde o délku, zde to může být naprosto každý, od mini až po dlouhé večerní šaty na podlaze.

Vícevrstvý lem odpovídá romantickým dámám

Populární barvy silvestrovských šatů

Důležité! Šaty s nádherným lemem v gradientním zbarvení, kde je vrchol proveden ve světlých barvách a spodní - ve tmě velmi efektivně.

Světlé a originální šaty

 • Malé černé šaty . Díky Coco Chanel se takové oblečení stalo jednou ze série „pro všechny příležitosti“, a proto může být také na Silvestra. Snažte se vybrat více slavnostních stylů sametu nebo saténu, zvláště zdobenéve zlatě, například výšivky. Nejpozoruhodnější v tomto případě bude vypadat jako heraldické květiny, stejně jako různé kadeře, jako v příkladech fotografií uvedených v našem výběru. Pro doplnění oblečení pomůže boty, také ve zlaté barvě.

Originální modely černých šatů

Světlé večerní šaty v černých barvách

 • kombinéza . To je ideální volba pro ty, kteří milují hlučné strany a zároveň se nevzdávají svého pohodlí. Stylisté doporučují věnovat pozornost barevným produktům i obyčejným kombinézám z průsvitných tkanin s výšivkou nebo brilantním dekorem.

Pohodlné a stylové kombinézy

\ t
 • Lehké kalhoty . Rozhodli jsme se oslavit Nový rok doma? Pak doporučujeme navrhnout měkké kalhoty na vysoké přistání a tričko v tónu. Výsledek tak bude harmonický a co je nejdůležitější - pohodlný soubor.

Kalhoty a kombinézy ve světlých odstínech

\ t

Zajímavé: Módní kalhoty na podzim-zima 2018-2019

 • Bílá halenka . To je jen dokonalá verze toho, co můžete potkat v novém roce 2019 Yellow Pig. Klasická černá a bílá kombinace se zde hodí ve správný čas. Snažte se vyhnout příliš jednoduchým stylům halenek a dávejte přednost možnostem průsvitných tkanin, bohatě zdobených výšivkou a krajkou. Pokud jde o dno, do tohoto obrazu se harmonicky vejde krátká kožená sukně nebo šortky.

Příklady stylových a světlýchobrázky s bílými halenkami

 • Barevné legíny . Světlé a lesklé legíny pomohou vytvořit jak slavnostní, tak pohodlný vzhled. Můžete nosit takové věci jako u klasické prodloužené bundy a objemných svetrů.

Stylové obrázky s barevnými legíny

Důležité! Stylisté doporučují věnovat zvláštní pozornost multi-barevné legíny zdobené květinové tisky nebo psychedelické vzory.

Šaty s vůní a šaty s výřezy vždy vypadají jako výhodné

 • Věci se svěží manžetou . Žhaví fanoušci módních trendů by měli upřednostňovat výrobky s objemnými rukávy-lucernami. Mohou to být buď hyper objemové tvary, nebo věci s poměrně lakonickým střihem, zdobené volánky a volánky. Hlavní věc je, že rukáv by měl být svěží a vystupovat proti obecnému pozadí.

Fancy a módní nafouklé rukávy

Co si myslíte, že je vhodnější pro oslavu nového roku?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...
Důležité! V závislosti na místě, kde budete slavit Nový rok, byste měli vyzvednout své oblečení přímo. Například, pokud se bude slavnost konat v elitní restauraci, musíte si vybrat oblečení, které je velmi neobvyklé s různými konstrukčními řešeními, a pokud v úzkém kruhu, pak můžeteusnadnit.

Zajímavé: Elegantní šaty pro Nový rok 2018: módní styly a barvy

Několik závěrečných doteků

Kromě šatů byste také neměli zapomínat na drobnosti, které pomohou doplnit luk a učinit ho ještě efektnějším. Například, konečný dotek obrazu budou boty z semiše nebo sametu, vyrobené v béžové nebo zlaté barvě s minimálním množstvím dekoru. Tento soubor doplní klasickou malou spojku tak, aby odpovídala botám.

Módní a stylové spojky

Pokud jde o doplňky, měly by být světlé, objemné a vždy vyrobené z přírodních materiálů, jako je dřevo, kost a keramika.


Přemýšlíte o tom, jak a v čem se setkáváme s tak rychle se blížícím Novým 2019, je velmi důležité nejen věřit v populární pověry a sledovat módní trendy, ale také vzít v úvahu vaše vlastní přání. Koneckonců hodně štěstí a štěstí v novém roce závisí nejen na šatech, které jste si vybrali, ale také na náladě, se kterou se s ním setkáte!

Originální dekor ve tvaru flitrů

Už jste přišli s oblečením na Silvestra?