Jak krásné kravatu pareo na pláži - nejlepší nápady

Období letních prázdnin je vynikajícím důvodem nejen k relaxaci, ale také k doplnění šatníku. A samozřejmě, plážový soubor bude neúplný bez jasného krásného pareo. Zvažte, jak krásně uvázat a nosit pareo na pláži, stejně jako originální způsoby, jak vytvořit styly několika šátků, s nimiž můžete vytvořit nezapomenutelný, velkolepý obraz pro zbytek.

Různé barvy a textury umožňují experimentovat s obrázky

.

Nejlepší volba pro pláž

Pareo se neobjevil tak dávno v arzenálu moderních módy, ale pevně zaujal místo populárního plážového příslušenství. Hlavní výhodou pareo je univerzálnost, protože jednoduchý kus látky může být proměněn ve stylovou sukni, šaty, šortky nebo turban.

Jakýkoli fashionista si bude moci vybrat pareo z nabízeného sortimentu

.

Pomocí příslušenství můžete tvar upravit, upozornit na pas a výstřih. Kromě toho, s pomocí pareo, můžete skrýt malé vady, a tekoucí tkaniny provádět další důležitou funkci - chránitkůže ze spalujících paprsků slunce.

Různorodost barev a textur vám umožňuje vytvořit nádherné nenapodobitelné luky, a to nejen pro cestu na pláž, ale i pro procházky po nábřeží, odchod do obchodu nebo relaxaci v kavárně.

Druhy a charakteristiky pareo

V mnoha zemích je pareo národním oděvem, ale věříme, že vděčíme za jeho vzhled tahitským ženám. Na Havaji, to je voláno keepa, v Asii to je voláno sarong, a pro americké ženy to je jednoduchá sukně pro vůni. Moderní plážový doplněk je střih z látky:

 • hedvábí;
 • šifon;
 • viskóza,
 • satén;
 • tylu;
 • cambric;
 • úplet.

Sortiment pareo představují široké a úzké modely různých typů, délky a tvaru. Každá žena módy si bude moci vybrat pro sebe vhodnou volbu v závislosti na výšce a stavbě těla:

 • Mini modely. Úzká tkanina dutá asi 40-50 cm, která mírně pokrývá boky, zdůrazňuje štíhlost a eleganci ženských nohou;
 • Midi. S pomocí střihu ze středně velké tkaniny, můžete vytvořit horní, pláštěnku, použít jako šátek, kravatu přes boky, nebo proměnit v velkolepé letní šaty s vysokou štěrbinou;

Extravaganza léta

 • Pomocí dlouhého širokého šálu můžete vytvářet komplexní vícevrstvé modely. To může stát se dlouhou sukní s vysoce účinným řezem, šortky, a svázaný u hrudníku se proměnit v svůdné letní šaty;
 • Dlouhé pareo je vynikající řešení pro ženy v zajímavém postavení. Skryje seKulaté bříško ze spalujících paprsků slunce a je vhodné k plavání, zejména když vysychá během několika minut.

Dlouhé pareo vám umožňuje experimentovat s obrázky

Rada.Tlusté ženy, které ukazují fotografie, by měly dávat přednost monofonním pareům, nízkým klíčovým výtiskům a geometrickým vzorům malé velikosti.Pokud jde o strukturu tkaniny, prioritou bude šifon a úplet.

Dáváte přednost pareos

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Jak si vybrat odstín

Plážová móda není úplná bez jasných sytých barev, potisků a přechodů, ale milovníci klidných pastelových barev budou mít také na výběr.Mezi oblíbené barvy roku 2019 dominují:

 • pomeranč, korál, písek;
 • modrá, fialová, zelená, tyrkysová;
 • šedá, černá, hnědá, bílá.
Stále v trendových odstínech zlata a stříbra v kombinaci s klasickými černými, šedými a modrými barvami.

Potištěné látky, ombre, sklony jsou velmi žádané, ale při volbě by se měl odtrhnout od barvy a stylu plavek tak, aby pareo bylo velkolepým doplňkem.souborIdeální volbou pro monofonní plavky bude pár s různými potisky.Módní pareos 2019 jsou prezentovány:

 • leopard;
 • květ;
 • geometrické;
 • etnické;
 • pod hadí kůží;
 • výtisky zvířat.

Trendy Leopard Print

Pro jasně nasycené plavky je lepší zvolit jednobarevné, nasycené pareo s hladkým okrajem. Fringe, mince, korálky, makrame nebo jasné kontrastní nápisy by byly vhodné pro uklidňující plavky.

Při volbě příslušenství zohledněte přirozený tón pleti. Světlé, poutavé parey budou vyhovovat dívkám s tmavou pletí a blondýnky by měly dávat přednost pastelově měkkým barvám.

Pareos se vybírá na základě barvy pleti a plavky

.

Způsoby vázání pareo

Všestrannost šálu je těžké přeceňovat. To vám umožní vytvářet různé styly a opakovaně měnit styly. Stačí zobrazit představivost, použít fotografie, podrobné pokyny a naučit se vytvářet nejsložitější kreativní modely.

Nefertiti

Jeden z nejjednodušších způsobů se nazývá "Nefertiti". Pro jeho realizaci budete potřebovat dva čtvercové řezy tkaniny o šířce ne více než 1,5 metru. První šátek je veden pod paží a svázán na opačné straně přes rameno. S druhým kapesníkem provádějí stejnou manipulaci.

Použití dvou šátek vám umožní experimentovat s obrazy: jeden z nich může být svázán v bocích a od druhého můžete vytvořit velkolepý turban.

Nifertiti

Havaj

Aby se šála spojila s technikou „Havaj“, měla by se přehnout na polovinu, zatímco vnitřní okraj by měl být 15–20 cm nad vnějším okrajem. Pak je přes hřbet házen kapesník, konce jsou drženy pod pažemi a svázány lukem na hrudi.

Havaj

Balboa

Vyžaduje dva čtvercové barevné šátky, aby odpovídaly barvě, z nichž jedna by měla být o něco menší než druhá. Šátek menší velikosti je na krku ze strany hrudníku poškrábán a druhý je hozen přes hřbet, konce jsou drženy pod pažemi a na hrudi je vyroben luk.

Afrodita

Metoda Aphrodite je považována za exotickou. Aby vytvořili takový oděv, měli byste se zabalit do pareo, držet jednu ze svých rovných stran pod rukama. Jeden z uzlů je svázaný přes hrudník nebo na rameni a druhý na opasku.

Afrodita

Huaquin

Původní luk na pláži nebude bez pareo, svázaný technikou "Huakeen". Chcete-li to udělat, hodit pareo na záda, držet pod podpaží a přes hrany šálu přes levé prsa. Jeden z rohů je držen nad levým ramenem a připojen k opačnému konci, upevňujícímu uzel nebo luk.

Huaquin

Bora Bora

Technika „Bora-Bora“ předpokládá přítomnost měkkého pásku, který se provádí pod ohybovou linií složenou ze dvou pare. Konstrukce rostliny za zády a upevnění pásu přes hrudník. V tomto originálním oblečení si můžete projít po pláži nebo jítšálek kávy v pobřežní kavárně.

Bora Bora

Papeete

Zajímavý způsob ve stylu polynéských krás vypadá úžasně a nazývá se „Papeete“. Navzdory vizuální složitosti designu není vytvoření takového stylu obtížné. Nejprve je třeba připojit jednu ze stran k pasu zezadu a svázat konce s lukem v pupku. Pak protější strana prochází mezi nohama, zvednuta k klíční kosti a tvoří uzel v krku ze strany lopatek. V další fázi zvedněte volné hrany v pase a uvázejte je za zády. Chcete-li dát obraz ženskosti, můžete ji přidat s pásem s mincemi nebo mušlí.

Papeette

Riataeus

Tato metoda bude vyžadovat dlouhý obdélníkový kus látky. Šátek je svázaný přes prsa, takže krátká strana je blízko pravého ramene. Dlouhý náskok přes záda pod levým podpažím, otočení konce do postroje, přehození přes rameno a připevnění brož na úrovni uzlu v blízkosti pravého prsu.

Rayatea

Jako příslušenství používejte odolné plastové náramky. Tím, že projdete konce pareo do prstence náramku, můžete vytvořit další velkolepý prvek.

Nahoru

Aby bylo možné vytvořit krásný vrchol, je třeba šátek šikmo ohnout a zavázat dlouhou stranu v pase a zajistit uzel na zádech. Vytáhněte volné konce na krk a zajistěte uzlem v zadní části krku.

pomocí jednoduchých pohybů lze pareo proměnit v atraktivní vrchol

Závěrem,

S několika kapesníky na dovolené si můžete vytvořit exkluzivní luky a měnit svůj obraz denně. Tam je paleta různých možností, jak krásně svázat pareo k pláži, a vizuální diagramy ukazují způsoby, jak tvořit styly a upevňovací uzly. Na první pohled se zdá, že některé styly jsou komplikované, ale po pohledu na vizuální diagramy, videa a trochu praxe, každá žena módy zvládne model, který má rád, a možná se stane autorem nového úžasného souboru pareo.