Inna Volovicheva Dieta

Již známý účastník televizního projektuDom-2 Inna Volovichevaztratil 28 kilogramů. Inna vážila více než sto kilogramů v době, kdy dorazila do televizního pořadu, což nelze ignorovat. A tak se každý zajímá o to, jak se Inně na krátkou dobu podařilo ztratit tolik kilogramů, že podle Inny nervózní napětí a pocity po příchodu na televizní show přispěly ke ztrátě prvních 20 kilogramů. Zbývajících 8 liber klesla kvůli dietě a cvičení. Tvrdí, že neudělala žádnou liposukci a nepoužila žádné prášky na hubnutí. Výsledkem je velmi přísná dieta a cvičení. Podívejme se, co jedieta účastníka TV projektu Dům -2 Inna Volovicheva.
Zakázané výrobky- všechny solené, sladké, moučné, uzené, nakládané, mastné, smažené, hranolky, sušenky, alkohol, bílý chléb. Můžete si dovolit nějaký černý chléb. Všechny potraviny, které jsou konzumovány během takové stravy, by měly být vařeny v páře, grilované nebo vařené. Jedním z nejdůležitějších pravidel není jíst po 18-00. Pokud pocit hladu překoná večer, pak můžete pít čerstvý džus, nízkotučné jogurty nebo jíst 1 grapefruit.
SnídaněInna se skládá z ovesných vloček, bez soli, bez cukru + ovoce.
Oběd - vařené nebo dušené libové maso nebo ryby + zelenina.
Večeře- ovoce a zelenina, nízkotučné jogurty nebo tvaroh.
To je dostačujícípřísná dieta , a protoJe nutné ji nechat postupně, denně přidávat do své stravy nové produkty. Je vhodné hrát sport a kontrolovat množství, kvalitu a užitečnost konzumovaných potravin. Níže si můžete prohlédnout video s Innou Volovicheva o tom, jak se jí podařilo ztratit 28 kilogramů.