Hodnocení strojků na vlasy doma

Získání zastřihovače vlasů je racionální řešení, které vám pomůže ušetřit rodinný rozpočet, pokud často navštěvujete stylistu. Vzhledem k nákladům na kadeřnické služby, zastřihovač vlasů, může po šesti měsících vypracovat investici, pokud je volba provedena ve prospěch nástroje kvality. Zvažte hodnocení zastřihovače vlasů doma v roce 2019, podrobné popisy a hlavní vlastnosti zařízení, které vám umožní koupit nejlepší možnost za dostupnou cenu.

Střih doma - je to tak snadné

Typy a typy strojků

V souladu se zásadou fungování existují dva typy strojůÚčesy:

 • zařízení typu vibrace se spouští vysíláním impulzů do řezné části, která je doprovázena charakteristickým cvaknutím před začátkem startu. Maximální výkon vibračních strojů je až 15 W, což umožňuje použití zařízení pro krátkodobé účely. Vyznačují se zvýšenými vibracemi, rychlým ohřevem lopatek, charakteristickým hlukem a doporučenou pracovní dobou nepřesahující 20 minut.
 • rotační zařízení pracují na elektromotoru o výkonu cca 45 W, který zajišťuje rychlost a dlouhou dobu práce s vlasy s jakoukoliv tuhostí a tloušťkou. Vibrace jsou téměř nepřítomné, zařízení jsou poměrně prostorná a těžká, což je třeba vzít v úvahu při dlouhodobém používání přístroje.
Při výběru zařízení je třeba vzít v úvahu, že vibrační zařízení se liší pevným typem kotouče, což znemožňuje jejich odstranění pro čištění a jejich výměnu při broušení hran.

Nic složitého

Základní vlastnosti

Při zkoumání sortimentu by mělo být upřednostněno známé společnosti, které vyrábějí lineární modely pro spotřebitele. Zastavení pozornosti na konkrétním modelu, studium:

 • účel a počet trysek;
 • výkon a výkon zařízení;
 • další kvality a režimy;
 • materiál a ostrost lopatek;
 • tělesný objem a hmotnost;
 • díly a příslušenství;
 • cenová politika.

Zvládnutí účesu doma není vůbec obtížné - hlavní zkušenosti atouha

Typ nabíjení

Typ nabíjení určuje účel zařízení. Pro soukromé použití jsou používány dobíjecí typy strojů, zatímco profesionálové preferují kombinované typy s výkonnými motory a nízkým stupněm vibrací. Mezi prezentovanými modely jsou:

 • Baterie. Vzhledem k objemu baterie se tyto modely vyznačují zvýšenou hmotností, ale konstantní výhodou tohoto typu je mobilita, která umožňuje transport zařízení. Jako alternativní způsob nabíjení používejte speciální základny nebo přídavné vodiče. Hlavní nevýhodou modelu je nízký výkon a postupné opotřebení baterie během provozu.
 • Kabelové. Vyznačují se dlouhou prací bez snížení rychlosti, ale berou v úvahu délku drátu a umístění zdroje energie, nepopiratelnou výhodou zařízení je trvanlivost a jednoduchá údržba.
 • Kombinováno. Praktická kombinace předchozích modelů s vynikajícími vlastnostmi. Modely jsou mobilní, ale v případě potřeby mohou být připojeny ke zdroji energie, jsou ergonomické a mají širokou škálu cenových politik. Stejně jako nízký hluk, ale tělo těchto nástrojů je poměrně objemné, což je třeba vzít v úvahu při volbě modelu.

Profesionální zastřihovače vlasů

\ t

Opce

Stroje se liší typem, kategoriemi a metodami péče o čepele vyrobené z nerezové oceli, označené zvláštním označenímgradací. Keramické čepele se vyznačují zvýšenou hladkostí, ale modely tohoto typu vyžadují opatrnou manipulaci v důsledku křehkosti materiálu.

Soubor nástrojů

Existují 2 typy trysek:

 • stanoví délku ostříhat, což snižuje možnost použití pro modelové účesy.
 • nastavitelný - umožňuje nastavit délku a provádět komplexní srážky modelu.

Při výběru stroje pro aktivní provoz se doporučuje věnovat pozornost samoostřícím nožům, které nevyžadují častou výměnu a ostření. Profesionální přístroje jsou vybaveny vyměnitelnými noži a samočistící funkcí, která zjednodušuje údržbu nástroje.

Typy trysek

Kompletní sada umožňující modelování vlasové kadeře od 0,5 mm do 5 cm by se měla skládat z 15 trysek ze speciálního plastu, které jsou vhodné pro opuštění a použití. Typ keramického kotouče nepoškozuje povrch, což umožňuje bez obav aplikovat je na dětské účesy.

Profesionální zastřihovače vlasů mají ty nejlepší vlastnosti, zatímco recenze stylistů jsou tak pozitivní, jak je to jen možné, ale tato technika se používá pro práci v salonech a domácí spotřebiče by měly být preferovány pro domácí použití.

Výkon motoru

Rychlost pohybu nástroje závisí na výkonu motoru. Pro domácí použití jsou vhodné otáčky až 12 W a profesionální vozy jsou vybaveny 15 W, zatímcoRotační typ je určen pro dlouhodobý provoz v optimálních podmínkách. Výhodou by měly být modely s rychlostmi spínání, které zvyšují produktivitu a umožňují měnit režim při stříhání na těžko přístupných místech. Režim "turbo" umožňuje zvýšit produktivitu o 30%, což snižuje dobu střihu při zpracování zadní části hlavy.

Při zkoumání cenové politiky strojků na stříhání vlasů lze rozlišovat následující tendence: pro poloprofesionální model střední třídy budete muset zaplatit až 5 000 a pro profesionální stroj od 6 500 rublů.

Jaký typ zastřihovačů vlasů preferujete

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Jak stříhat vlasy psacím strojem doma

Krátké srážky vyžadují nejmenší péči a umožňují jim, aby byli doma s výhradou určitých aspektů:

 • stříhání vlasů by mělo být prováděno na suchých, čistých česaných vlasech, přičemž stroj směřuje proti růstu vlasů v souvislých pásech;
 • periodicky protřepávejte přístroj, očistěte ostříhané vlasy;
 • při prvním řezu vyberte největší trysku, abyste mohli opravit nepřesnosti;
 • se začínají pohybovat od okcipitální zóny, hladce se pohybují k temporální, pak parietální zóně hlavy;
 • stříhání vlasů provádí hrany bez dodatečných příloh.

Lemování

Zkrácené účesy jsou vhodné pro muže se správným tvarem lebky, jinak by se mělo upřednostňovat „box“, „halfbox“ s delšími prameny.

Střih psacího stroje doma je jednoduchá manipulace, kde krok za krokem instrukce, vizuální fotografie a videa pomohou vyrovnat se s prvními potížemi, čímž se proces změní na obvyklou věc a zároveň šetří rodinný rozpočet.

Populární značky

Při přezkoumávání známých značek se osvědčili:

 • BABYLISS (Francie). Vyznačuje se širokou škálou vysoce kvalitních produktů pro domácí i profesionální použití;
 • Moser (Německo). Vysoce kvalitní ergonomická zařízení s rotačním motorem, široká škála oblíbených modelů různých hmotností;
 • Panasonic (Japonsko). Vyrábí řadu profesionálních a domácích zařízení pro stříhání vlasů s vysokou ergonomickou a funkční kvalitou různých cenových politik, které se snadno udržují a používají;
 • Philips (Nizozemsko). Vyrábí profesionální vybavení pro jakýkoli typ vlasové konstrukce, která nevyžaduje další mazání;
 • Polaris (Čína). Výrobky holdingu jsou zaměřeny na široké zákazníky. Odlišuje se ve vysokých provozních vlastnostech pro práci v maximálních podmínkách;
 • Rowenta (Německo). Vyrábí vysoce kvalitní výrobky středního cenového segmentu, snadno se udržuje a používá.

Populární modely a popis

Odborníci preferují rotační psací stroje s chladicím systémem, který prodlužuje dobu provozu. Mezi oblíbené modely patří:

BABYLISS PRO FX660SE

Profesionální vybavení salónu s vysokou odolností vůči opotřebení střední cenové kategorie, určené pro pracovní hodiny v nepřetržitém režimu. Model má nízkou hmotnost (200 g), 4 typy trysek s výškou kroku 0,5 mm. Mezi nedostatky lze konstatovat časté čištění, ostření nožů a vysoké náklady.

Wahl 8147-016

Profesionální vybavení univerzálního směru, s 6000 otáčkami motoru, které umožňuje práci s vlasy jakékoliv délky a hustoty. Hmotnost stroje je 620 gramů, kompletní s čepelí z nerezové oceli ve složení 8 trysek, které řezají od 0,5 mm do 25 cm Sada obsahuje nástroje pro péči o: kryt čepele, čisticí kartáč a hřeben.

Philips HC9490 Series 9000

Kompaktní zařízení pro stříhání vlasů pracující na dvou typech nabíjení. Hodiny nabíjení baterie poskytuje možnost pracovat nepřetržitě po dobu jedné hodiny. Čepele jsou vyrobeny z titanu, což zajišťuje dlouhodobý provoz stroje s maximálním využitím se samočistící funkcí. Sada obsahuje: pouzdro pro přepravu a skladování a praktický stojan pro nabíjení baterie.

Moser 1884-0050

Vynikající volba pro módní salon s dobrou pověstí a neustálým tokem.klientem. Model je lehký (265 g), 6 trysek, dva druhy práce (autonomní a ze sítě), přičemž rezerva nabití trvá 1 hodinu a 15 minut. Mezi nedostatky: vázané vlasy, které vyžadují pravidelné čištění čepele a kluzkého těla.

Moser 1881-0055

Navrženo pro použití v salonu, ale za přijatelnou cenu poskytuje možnost zvážit zařízení pro domácí účesy, zejména pro malé děti. Baterie vydrží 60 minut nepřetržitého provozu a stroj pracuje také z elektrické sítě. Odlišuje se v malé hmotnosti (190 g), pohodlné výměně trysek a nízké hladině hluku. Mezi nevýhody patří dlouhodobé nabíjení baterie (více než 12 hodin).

Nejlepší volba pro domácí použití

Hlavním ukazatelem domácích strojů je nízké cenové rozpětí s ukazateli vysoké kvality.

Polaris PHC 250

Model se vyznačuje optimální cenou s vysoce kvalitními břity, pohodlným krytem a nízkou hladinou hluku při intenzivní práci. Navrženo pro krátký střih s minimální délkou 1 mm, nastavitelnými lopatkami a tryskami.

Vibrační stroje

Panasonic ER131

Práce ze dvou typů zdrojů energie nevyžadují při čištění úsilí, mají průměrnou hladinu hluku, ostré nože a spolehlivý drát. Mezi nedostatky patří silně rozptylující vlasy, stížnosti na masivní tělo a změna výkonu v závislosti na typu nabíjení.

Philips HC9450

Výkonný stroj se dvěma způsoby nabíjení, titanové čepele s rozsahem 0,5 - 42 mm, dotykové knoflíky a hladká vysoce kvalitní práce. Nedoporučujeme udržovat přístroj v místnosti s vysokou vlhkostí. To je jedna z nejúspěšnějších možností pro salon a domácí použití, vzhledem k kombinaci ceny a kvality.

Rowenta TN-3310

Cenově výhodný bezdrátový model s nízkou hmotností a dobrými ergonomickými vlastnostmi pro mokré a suché holení se 6 režimy provozu. Mezi nedostatky patří ucpávání vlasů v čepeli a potřeba častého čištění.

Philips QC5370

Jeden z nejvyhledávanějších lehkých strojů s minimálními vibracemi, nastavitelný rozsah čepele 0,5 - 21 mm. Mezi nedostatky: krátká délka drátu pro nabíjení ze sítě, stejně jako kousání vlasů s nízkou baterií.

Philips MG7730 Series 7000

Stylový moderní pohodlný stroj s vysokým výkonem a ergonomickými vlastnostmi. Základem funkčního je 16 výměnných trysek a mechanismus, který umožňuje čištění lopatek pod tekoucí vodou. Přístroj zastřihovač pro těžko přístupná místa za ušima.

Panasonic ER-GB42

Zařízení je pozoruhodné svou neobvyklou konstrukcí a vynikajícími výkonovými vlastnostmi. Navzdory jediné trysce je stroj vybaven nastavovacím knoflíkem, který umožňuje ovládat požadovanou délku stříhání od 0,5 do 8-10 mm. Hmotnost konstrukce je 148 g, která pevně sedí na speciálnímstojan pro nabíjení baterie.

Ořezávací psací stroj

Při použití zařízení vzniká otázka, jak ostříhat zastřihovač vlasů doma. K tomu použijte brusku s jemným brusivem nebo brusným kamenem. Nože si můžete ostřit sami, s výhradou bezpečnostních opatření:

 • nůž se umístí pod úhlem 40 ° na brusný povrch a na broušení se provádí několikrát na jedné straně, pak se otočí na druhou stranu;
 • Namažte pohyblivé části strojním olejem a zbytek otřete hadříkem.

Každé zařízení má svůj trvalý zdroj, který může být prodloužen o mnoho let s nejsprávnější péčí. Profesionální ostřicí metody mají své výhody, ale i při domácí péči můžete několikrát vylepšit ostrost ostří.

Jakýkoli typ zařízení vyžaduje pečlivou údržbu. Při absenci vyjímatelných dílů se doporučuje mazat pohyblivé díly podle potřeby (1x za 6 měsíců).

Závěrem

Hlavním parametrem při výběru modelu zastřihovače vlasů je cenové rozpětí, které určuje možnosti zařízení. Domácnosti levné modely s častým používáním rychle selhávají a drahé profesionální vybavené funkcemi, které jsou v domácnostech k ničemu.

Metody řezání psacím strojem

Potřeba dodatečného vybavení, vyžínačů a trysekovlivnit cenu přístroje.Měli byste také zvážit životnost přístroje, který je ve většině případů 5 let, s intenzivním používáním, takže byste měli zvážit vhodnost získání typů zařízení:

 • Při výběru modelu byste měli zvážit, jak pohodlně přístroj leží v ruce.Pogumované vložky zároveň zabraňují sklouznutí skříně a kompaktní uspořádání tlačítek zvyšuje provozní koeficient.
 • Hmotnost stroje hraje důležitou roli při volbě zařízení, protože při sečení je nutné dosáhnout zadní části hlavy.
 • modely s natahovacím mechanismem pohlcují oříznuté chlupy, štětiny v malé nádržce, což zvyšuje objem těla.
 • Při volbě drátového modelu zvažte délku šňůry a schopnost praní stroje pod tekoucí vodou zjednodušuje péči o zařízení.

Módní účesy pomocí psacího stroje

Jednoduchá doporučení vám pomohou učinit nejlepší rozhodnutí, které splní všechny požadavky produktivní práce.Při výběru stroje zvažte všechny aspekty (hmotnost, objem, individuální vlastnosti) tak, aby byl proces provozu a údržby co nejpohodlnější.

S ohledem na hodnocení strojů pro stříhání vlasů doma v roce 2019 si můžete vybrat nejlepší volbu v poměru cena a kvalita.Při výběru vybavení pro použití v salonu byste měli věnovat pozornost modelům Moser, které jsou absolutním lídrem na profesionálním trhu.technologie. Pro domácí použití jsou nepostradatelné modely Panasonic a Philips a pro pravidelné stříhání vlasů a hrany Polaris, ale při testování zařízení by měly být zohledněny jednotlivé vlastnosti.