Elegance v horku

Popol chmýří, teplo, červenec ... Není to známá situace? Co si můžete představit v takové situaci, kdy musíte vypadat přiměřeně elegantně, dodržovat oblékání a ne být zároveň „koňským odlivem“ pod vlivem tepla a dusnosti? Polovina problému je samozřejmě vyřešena klimatizací, ale pouze v kanceláři! A mimo budovu? Jak kombinovat nekompatibilní? Tvůrci obrazu tvrdí, že je to docela možné.

Hlavním tajemstvím elegance v horkém počasí je, že byste nikdy neměli míchat městský styl s plážovou módou. Samozřejmě, všichni se chceme zbavit nadbytečného oblečení, svléknout se na maximum. Ale musí to být s myslí. Zde je několik jednoduchých pravidel.

Elegance nejprve znamená individualitu. Tajemství tohoto stylu je schopnost nenápadně přitahovat pozornost druhých k jejich vnějším zásluhám. Nenechte se slepo následovat módní trendy, protože móda je to, co se dnes dělá a vytváří.

Za druhé, obecná pravidla a velká písmena platí pro „obchodní styl“. To je rozhodně nepřijatelné holé břicho, otevřená ramena a hluboký výstřih. Samozřejmě, že v horkém počasí je obtížné dodržet přísná kritéria oblékání, ale stále nestojí za to v obchodním stylu, aby prvky plážového oblečení. Zákon: boty jsou nošeny s punčochami, v extrémních případech s tenkými punčochami, pokud je naprosto horká, a žádné holé nohy v kanceláři! Blůzy a košile s krátkými rukávy místo triček a topů. V extrémních případech můžete nosit top se širokými popruhy. Hluboké štěpeníje nutné přikrýt lehkým šátkem nebo šátkem. Vyhněte se průsvitnosti oblečení. Z minisukníby mělo být upuštěno, není nutné při práci přitahovat pozornost opačného pohlaví frivolního oblečení. Šortky také nejsou příliš vhodné pro obchodní a elegantní styl. Aby jste si při práci neporušili hlavu, je lepší zvolit elegantní klasiku - sukni s blůzou z přírodního materiálu světlých odstínů. Letní oblečení by mělo být vyrobeno z hedvábí, lnu nebo bavlny. Len dokonale udržuje tělesnou teplotu tři, o čtyři stupně nižší než ostatní tkaniny. Pro halenky a košile perfektní batiste. Pokud je oděv volný a nebrání pohybu těla, bude teplo přenášeno snadněji. Bunda může být krátká, s rukávy nebo bez rukávů (jako vesta).

Pokud hodláte pokračovat ve večerních hodinách v komunitě, nejlepší možností by v tomto případě bylo elegantní hedvábí nebo plátěné prosté šaty s kovovým leskem. Vypadáte skvěle v košili cambric se širokým límcem a manžetami.

Pokud jde o barvy, nejlépe se zde hodí pastelové barvy bez velkého vzoru. Vyhněte se, nebo přinejmenším buďte velmi opatrní s jasnou klecí nebo širokým pruhem. Malé a grafické výkresy jsou ideální jako barevné kancelářské oblečení. V obleku nemíchejte více než tři barvy. Snažte se přizpůsobit barevný rozsah business oblečení barvě vlasů a očí.

Pantofle, samozřejmě, nejpohodlnější a pohodlné boty pro léto, ale příliš frivolní pro kancelář.Nicméně, pokud máte věrný šatník, pak bude docela vhodný sabot nebo sandály. Barva a styl obuvi není problém, každá barva bude dělat. I když čerpadla, i když nejpohodlnější a vhodné pro letní kancelář oblečení, možnost.

Je lepší to nepřehánět dekoracemi. Můžete nosit náušnice, náramky a prsteny malé velikosti a jeden tón. Velké zlaté prsteny a řetízky, jako falešné diamanty, vypadají spíše směšně. Koláče a příliš "světlé" parfémy nahrazují lehkou toaletou nebo deodorantem. Z kosmetiky jsou vhodnější lesk na rty a řasenka.

A nejdůležitější věc: skutečná elegantní žena má chuť, vrozený smysl pro takt, sebeúctu a dobrou vůli!